Skocz do zawartości

PiroArt.eu


PiroArt.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Widać są równi i równiejsi. Ja gratisu nie dostałem .

Moze zależny od kwoty Nie ma co narzekać to tylko dobra wola sklepu...Jeden ma więcej jeden ma mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominamy, że zamówienia można składać do poniedziałku, do godziny 17 :) radzimy się śpieszyć!

 

3majcie się!

 

PiroArt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem drugi rok z rzędu w tym sklepie i dalej trzymają poziom.Rzadko zdarza się tak dobry kontakt z jakimkolwiek sklepem (nie mówię tu już tylko o stricte branży piro). Pomimo pomyłki, która zdarzyć się mogła, zamówienie zrealizowanie wzorowo, paczka przed chwilą do mnie doszła, a została wysłana wczoraj w godzinach popołudniowych.Koszt wysyłki wzięła na siebie firma.Nie mieli problemów z moim domawianiem, kombinowaniem w zamówieniu.
Od siebie mogę polecić, ja na pewno sklepu na ten czas nie zmienię :) Pozdrawiam i mam nadzieję, że mieliście udane "żniwa" w tym roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi rok z rzędu zamawiałem z PiroArt i jestem w 100% zadowolony. Szybka wysyłka, dobrze zapakowane kostki , ceny też na plus.Bardzo dobry kontakt. Co tu dużo mówić pełna profeska. Na pewno za rok też będę zamawiał z tego sklepu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
Witajcie! Miło jest nam Was poinformować o uzupełnionych dostawach, a przede wszystkim o nowościach. Na razie jest ich ponad 130, ale zapewniamy, że to jeszcze nie wszystko. W ofercie pojawiło się kilka nowych, mocnych pozycji w petardach, nowi importerzy jak Panta, Tropic, Pyromoravia (pracujemy nad większą ilością produktów). Przede wszystkim postawiliśmy na produkty, które widzieliśmy, sprawdziliśmy i dobrze oceniliśmy. Mamy nadzieję, że oferta spotka się z dużym zainteresowaniem i przekona Was do zakupów w naszym sklepie. Standardowo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Najszybciej będzie przez Facebooka lub tutaj :) 3majcie się,


ekipa PiroArt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM zakupy zrobione wysyłka świetna.Dostałem również gratisy w postaci dwóch paczzek małych Achtungów oraz fp3 original więc sklep zdecydowanie na + drugie zakupy u was i jestem zadowolony POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Dzisiaj przyszła paczka, wszystko ładnie zapakowane, a w środku był nawet mały gratis. Jestem bardzo zadowolony i czekam na jakieś kolejne dobre promo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dostawa? Dużo produktów, które chciałem zamówić wypadło z oferty :(

Dostawy mamy na bieżąco, nie wszystkie produkty tylko są dostępne u producenta. Co potrzebujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dostawa? Dużo produktów, które chciałem zamówić wypadło z oferty :(

Każdy czeka z niecierpliwoscia. Musisz też czekać ns tez chciałem wiele produktów i ich nie ma Al już niedługo dostawa . Czekaj :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszła paczka,zamawiałem 3 rok z rzędu i kolejny raz się nie zawiodłem.Paczka zapakowana bardzo dobrze,w środku oczywiście znalazł się gratis za co dziękuję kontakt ze sklepem również super.Polecam sklep i na pewno za rok wracam na zakupy.

 

PS,PiroArt a może sieć sklepów stacjonarnych :) skoro w Poznaniu otworzyliście to może warto rozwijać to dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszła paczka,zamawiałem 3 rok z rzędu i kolejny raz się nie zawiodłem.Paczka zapakowana bardzo dobrze,w środku oczywiście znalazł się gratis za co dziękuję kontakt ze sklepem również super.Polecam sklep i na pewno za rok wracam na zakupy.

 

PS,PiroArt a może sieć sklepów stacjonarnych :) skoro w Poznaniu otworzyliście to może warto rozwijać to dalej :)

 

raczej niemożliwe, taka specyfika tej branży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , będę zamawiać już niedługo z waszego sklepu lecz problem z petardami , których jak dla mnie brakuje a bardzo chciałbym je posiadać , można wiedzieć czy pojawia się jeszcze jakieś opakowania petard ?

Pozdrawiam . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , będę zamawiać już niedługo z waszego sklepu lecz problem z petardami , których jak dla mnie brakuje a bardzo chciałbym je posiadać , można wiedzieć czy pojawia się jeszcze jakieś opakowania petard ?

Pozdrawiam . :)

 

Konkrety, prosimy o konkrety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi głównie o takie bardziej słabsze petardy do większej zabawy , naprzyklad mini bomb itd a w szczególności te podobno mocne petardy Hammer 4

 

Hammery przyjeżdżają na koniec listopada do nas, o mniejsze petardy się jeszcze staramy, ale co zrozumiałe wycofujemy już powoli te z draską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammery przyjeżdżają na koniec listopada do nas, o mniejsze petardy się jeszcze staramy, ale co zrozumiałe wycofujemy już powoli te z draską

Na tych z draska jakos nie zabardzo mi zależy , ale dziekuje za informacje i poczekam na zamówienie do końca listopada/poczatku grudnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych z draska jakos nie zabardzo mi zależy , ale dziekuje za informacje i poczekam na zamówienie do końca listopada/poczatku grudnia .

 

Niech moc będzie z Tobą i do usłyszenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swój zakupowy debiut w PiroArt mogę uznać za udany. Z resztą po tak wielu dobrych opiniach, nawet przez myśl mi nie przeszło, że może być inaczej. Szybki czas realizacji zamówienia, bardzo dobry kontakt ze sklepem, szeroki wybór i w porządku ceny. Ale mnie przyciągnęliście przede wszystkim kostkami Tropica w dobrych cenach. Dzięki i czekam na więcej :) A sklep zdecydowanie polecam. Satysfakcja gwarantowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...