Skocz do zawartości

PiroArt.eu


PiroArt.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak oceniacie zapalniczki żartowe z Piroartu? :) tylko pierw po odpalajcie nimi coś, a potem opinie ;)

Chodzi mi o Palnik gazowy MINI 1300C JET oraz Zapalniczka żarowa BLACK.

zamierzam zamówić ale nwm czy się kusić akurat na te czy kupić lepszą na allegro za kilka dyszek :)

 

wczoraj złożyłem zamówienie z tą właśnie zapalniczką kiedy przyjdzie odrazu wypróbuje na wietrze i mrozie jak się sprawdza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarła do mnie paczka dostałem gratisy wszystko było chociaż trochę długo czekałem to kontakt z kurierem był dobry sklep polecam 8/10

 

Czyli jednak dzisiaj dojechała, a tak się denerwowałeś już w południe :) głowa do góry, idą święta, kurierzy mają co robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli jednak dzisiaj dojechała, a tak się denerwowałeś już w południe :) głowa do góry, idą święta, kurierzy mają co robić :)

No dotarła dotarła kurier zadzwonił i jest git sory , że się tak denerwowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Złożyłem właśnie zamówienie za parę złotówek, naprawdę fajny wybór w sklepie :) Nie zauważyłem, że sklep znajduje się w niedalekiej odległości od mojego miejsca zamieszkania :) w przyszłym roku zrobię zakupy osobiście jeśli jest taka możliwość :) Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się teraz na temat palników, nie chcąc hejtować sklepu. Ale miałem w swoim zyciu dość przykre doswiadczenie i niektóre osoby o tym wiedzą, że mi taka zapalniczka wybuchła w rękach parząc przy tym część twarzy i ręce, tak czy owak było to 3 lata temu na sylwestra i blizn już nie ma na całe szczęście. Chodzi mi bardziej o to że trzeba uważać jak użytkować takie zapalniczki, mają one w przypadku ustawienia na duży płomień, takowego dość sporego, co nie do końca daje nam możliwość zauważenia w ktorym momencie lont sie zapali konkretnie. Jak to wyglądało u mnie? Odpalałem achtunga, jak wiadomo on ma draskę, a jako że był wiatr a płomień ten nie gaśnie tylko robi się mniejszy to zbliżyłem zapalniczkę blizej draski, a ta rozpalając sie zrobiła to jakoś tak ze zapalniczka wybuchła oraz achtung w odległości jakieś 30/40cm od mojej głowy i ciała, na szczęście pare zasad które obowiązuje dało mi możliwość przeżycia, tak jak : wyciągnięta ręka kiedy zapalamy piro oraz odwracanie głowy, przez co miałem spalony prawy podbródek i część przedramienia na bolu głowy i braku słuchu przez ok. 30 godzin sie skończyło, obyło sie bez pogotowia haha. Więc nie bez przyczyny są takie instrukcje na wszystkich etykietach. Tak czy siak jako ostrzeżenie dla innych, zapalniczki fajne i wygodne, polecam je bo warto, ale mają swoje wady o czym ja sie przekonałem, a dało mi to przede wszystkim do myslenia jakie piro a nawet to amatorskie jest niebezpieczne. Bawcie sie dobrze i bezpiecznego sylwestra bo przypadki chodzą po ludziach. Zamówiłem w tym sklepie paczke niedawno głównie same petardy i dostałem w gratisie również petardy i to nie miało bo całą paczke dość dobrych jakościowo huków, co do zapakowania hmm. wszystko wrzucone w dość miękki karton i do tego 2 warstwy folii, troszke sie pogniotło. Rachunek przyklejony, za co plus dla sklepu. Ogolnie moge polecić, ceny sa bardzo dobre, jezeli bedzie tak dalej i bedziecie powiększać asortyment to za 2 sezony wielkość sklepu może byc porównywalna z BF. Życze wam tego z całego serca, niech piro sie rozwija haha. Powodzenia Konradzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się teraz na temat palników, nie chcąc hejtować sklepu. Ale miałem w swoim zyciu dość przykre doswiadczenie i niektóre osoby o tym wiedzą, że mi taka zapalniczka wybuchła w rękach parząc przy tym część twarzy i ręce, tak czy owak było to 3 lata temu na sylwestra i blizn już nie ma na całe szczęście. Chodzi mi bardziej o to że trzeba uważać jak użytkować takie zapalniczki, mają one w przypadku ustawienia na duży płomień, takowego dość sporego, co nie do końca daje nam możliwość zauważenia w ktorym momencie lont sie zapali konkretnie. Jak to wyglądało u mnie? Odpalałem achtunga, jak wiadomo on ma draskę, a jako że był wiatr a płomień ten nie gaśnie tylko robi się mniejszy to zbliżyłem zapalniczkę blizej draski, a ta rozpalając sie zrobiła to jakoś tak ze zapalniczka wybuchła oraz achtung w odległości jakieś 30/40cm od mojej głowy i ciała, na szczęście pare zasad które obowiązuje dało mi możliwość przeżycia, tak jak : wyciągnięta ręka kiedy zapalamy piro oraz odwracanie głowy, przez co miałem spalony prawy podbródek i część przedramienia na bolu głowy i braku słuchu przez ok. 30 godzin sie skończyło, obyło sie bez pogotowia haha. Więc nie bez przyczyny są takie instrukcje na wszystkich etykietach. Tak czy siak jako ostrzeżenie dla innych, zapalniczki fajne i wygodne, polecam je bo warto, ale mają swoje wady o czym ja sie przekonałem, a dało mi to przede wszystkim do myslenia jakie piro a nawet to amatorskie jest niebezpieczne. Bawcie sie dobrze i bezpiecznego sylwestra bo przypadki chodzą po ludziach. Zamówiłem w tym sklepie paczke niedawno głównie same petardy i dostałem w gratisie również petardy i to nie miało bo całą paczke dość dobrych jakościowo huków, co do zapakowania hmm. wszystko wrzucone w dość miękki karton i do tego 2 warstwy folii, troszke sie pogniotło. Rachunek przyklejony, za co plus dla sklepu. Ogolnie moge polecić, ceny sa bardzo dobre, jezeli bedzie tak dalej i bedziecie powiększać asortyment to za 2 sezony wielkość sklepu może byc porównywalna z BF. Życze wam tego z całego serca, niech piro sie rozwija haha. Powodzenia Konradzie :D

 

Dzięki wielkie za konstruktywną krytykę! Takie opinie nam tylko pomagają, przede wszystkim ulepszać każdy element zamówienia. Sprawa kartonów zostanie wzięta pod uwagę, mamy pewien pomysł na kolejny rok, jak to rozwiązać.

 

Co do wypadku z palnikiem to rzeczywiście nieprzyjemna sprawa i dobrze, że tak się "tylko" zakończyła. Palniki pojawiły się w ofercie na prośbę użytkowników, przetestowaliśmy ok 10 dostępnych nam i wybraliśmy cztery. Poza pojedynczymi przypadkami zawsze spisywały się bez zarzutu więc je wprowadziliśmy.

 

Dzięki jeszcze raz za opinię - nie pójdzie na marne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się teraz na temat palników, nie chcąc hejtować sklepu. Ale miałem w swoim zyciu dość przykre doswiadczenie i niektóre osoby o tym wiedzą, że mi taka zapalniczka wybuchła w rękach parząc przy tym część twarzy i ręce, tak czy owak było to 3 lata temu na sylwestra i blizn już nie ma na całe szczęście. Chodzi mi bardziej o to że trzeba uważać jak użytkować takie zapalniczki, mają one w przypadku ustawienia na duży płomień, takowego dość sporego, co nie do końca daje nam możliwość zauważenia w ktorym momencie lont sie zapali konkretnie. Jak to wyglądało u mnie? Odpalałem achtunga, jak wiadomo on ma draskę, a jako że był wiatr a płomień ten nie gaśnie tylko robi się mniejszy to zbliżyłem zapalniczkę blizej draski, a ta rozpalając sie zrobiła to jakoś tak ze zapalniczka wybuchła oraz achtung w odległości jakieś 30/40cm od mojej głowy i ciała, na szczęście pare zasad które obowiązuje dało mi możliwość przeżycia, tak jak : wyciągnięta ręka kiedy zapalamy piro oraz odwracanie głowy, przez co miałem spalony prawy podbródek i część przedramienia na bolu głowy i braku słuchu przez ok. 30 godzin sie skończyło, obyło sie bez pogotowia haha. Więc nie bez przyczyny są takie instrukcje na wszystkich etykietach. Tak czy siak jako ostrzeżenie dla innych, zapalniczki fajne i wygodne, polecam je bo warto, ale mają swoje wady o czym ja sie przekonałem, a dało mi to przede wszystkim do myslenia jakie piro a nawet to amatorskie jest niebezpieczne. Bawcie sie dobrze i bezpiecznego sylwestra bo przypadki chodzą po ludziach. Zamówiłem w tym sklepie paczke niedawno głównie same petardy i dostałem w gratisie również petardy i to nie miało bo całą paczke dość dobrych jakościowo huków, co do zapakowania hmm. wszystko wrzucone w dość miękki karton i do tego 2 warstwy folii, troszke sie pogniotło. Rachunek przyklejony, za co plus dla sklepu. Ogolnie moge polecić, ceny sa bardzo dobre, jezeli bedzie tak dalej i bedziecie powiększać asortyment to za 2 sezony wielkość sklepu może byc porównywalna z BF. Życze wam tego z całego serca, niech piro sie rozwija haha. Powodzenia Konradzie :D

Przy tego typu zapalniczkach i odpalaniu przede wszystkim petard draskowych należy uważać aby nie kierować ognia bezpośrednio na draskę, gdyż przy tej intensywności i temperaturze palenia się płomienia natychmiastowo przepalamy warstwę opóźniacza i grozić to może właśnie takim przypadkiem który opisujesz, czyli przedwczesnym wybuchem.

Od siebie dodam, że mam te zapalniczki i faktycznie trzeba uważać przy odpalaniu na dużym wietrze, bo zapalniczka co prawda nie gaśnie, ale może zmieniać się jej kierunek ognia. Nie mówię oczywiście, że to tylko w tym przypadku, bo ma się to do wszystkich tego typu zapalniczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka dziś przyszła (1dzień) wzorowo zapakowana,szybko,kontakt b.dobry,gratisy także się znalazły sklep warty uwagi POLECAM. :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka dziś doszła w ciągu 48h. Wszystko solidnie zapakowane, wszystkie produkty które zamówiłem znalazły się w kartonie + parę naprawdę miłych gratisów ;) jedyne co mogę zarzucić to w 3/14 flar był pokruszone Gibbs Ale myślę ze to nie będzie miało wpływu na ich działanie. Zamawialem 2 rok i drugi raz się nie zawiodłem sklep godny polecenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka dziś doszła w ciągu 48h. Wszystko solidnie zapakowane, wszystkie produkty które zamówiłem znalazły się w kartonie + parę naprawdę miłych gratisów ;) jedyne co mogę zarzucić to w 3/14 flar był pokruszone Gibbs Ale myślę ze to nie będzie miało wpływu na ich działanie. Zamawialem 2 rok i drugi raz się nie zawiodłem sklep godny polecenia !

 

Dzięki za informacje! Jakie to flary? Musimy sprawdzić ten sygnał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiadomo już coś w sprawie rakiet Europyro 2,5 Shell Rocket ?

 

 

ostatni tydzień listopada

Szkoda,że te rakiety nie pojawiły się w terminie określonym przez sklep.Paczkę w sklepie PiroArt.eu już zamówiłem i otrzymałem i nie mam co do niej zastrzeżeń,ale liczyłem,że te rakiety pojawią się w ofercie sklepu wcześniej,a nadal ich nie ma :xmas_sad: Może w przyszłym roku uda mi się je zakupić :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Piromani!

Mam do was ważne pytanie.

Otóż wczoraj zamówiłem paczkę (koło godziny 16) i chciałbym wiedzieć czy ją dostanę przed sylwestrem i jeśli tak to kiedy. :)

Jak coś to jestem z okolic Wawy.

Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Piromani!

Mam do was ważne pytanie.

Otóż wczoraj zamówiłem paczkę (koło godziny 16) i chciałbym wiedzieć czy ją dostanę przed sylwestrem i jeśli tak to kiedy. :)

Jak coś to jestem z okolic Wawy.

Dziękuje.

W poniedziałek prawdopodobnie wyslą wiec we wtorek powinna byc najpuzniej w srode ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szkoda,że te rakiety nie pojawiły się w terminie określonym przez sklep.Paczkę w sklepie PiroArt.eu już zamówiłem i otrzymałem i nie mam co do niej zastrzeżeń,ale liczyłem,że te rakiety pojawią się w ofercie sklepu wcześniej,a nadal ich nie ma :xmas_sad: Może w przyszłym roku uda mi się je zakupić :xmas_smile:

 

 

Siemka! Uwierz nam, że też bardzo długo na nie czekaliśmy i przyszły do nas nie odwiedzając nawet magazynu Europyro tylko praktycznie prosto z kontenera. Wiele rzeczy do nas nie dopłynęło lub dalej płynie niestety. Mieliśmy kilka niespodzianek, ale musimy je sobie przełożyć na kolejny sezon niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna paczka z PiroArt polecam w 100% , w piątek zamówiona a w poniedziałek już u mnie.Zapakowane starannie , kontakt bezproblemowy.Sklep dalej trzyma wysoki poziom , polecam.

 

 

SAM_0538.jpg

SAM_0539.jpg

SAM_0540.jpg

SAM_0541.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka dotarła, dobrze zapakowana w solidny karton. Środek uzupełniony, nic nie latało, wszystko bardzo fajnie. Do tego znalazło się trochę miłych gratisów no i bardzo dobry kontakt ze sklepem.

Polecam PiroArt.pl, solidny sklep :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem paczkę Wszystko na tak 10/10 Dostałem nawet gratis! Dziękuję za mila niespodziankę, Polecam ten sklep! Trzymajcie tak dalej...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...