Skocz do zawartości

PiroArt.eu


PiroArt.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro lub w niedzielę składam zamówienie :-)

 

Zapraszam i nie zapomnij dodać w uwagach do zamówienia swojego nicka z forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam i nie zapomnij dodać w uwagach do zamówienia swojego nicka z forum :)

Gdyby nie pan,nie zrobiłbym tego , ponieważ zamawiam pierwszy raz w tym sklepie i zabardzo nie ogarniam, a przyciągnęła mnie do niego bardzo dobra oferta :-) chyba najlepsza a raczej napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo cenimy sobie użytkowników forum, dla nas to kopalnia wiedzy i jak najbardziej popieramy ten projekt :) prawdziwi piromani muszą trzymać się razem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam sklep Piroart.eu ;) fajny asortyment wszystko to co mi było potrzeba, towar dobrze zabezpieczony przed uszkodzeniem ^^ właśnie zamówiłem drugą paczkę. Już wiem że w przyszłym roku ponownie wybiorę piroart ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówione w piątek, do tej pory nie ma :-/

 

edit

Wszystko przyszło Przed chwila, ale zapalniczka nie chodzi

 

Witam! Skoro zamówienie poszło w piątek to ciężko by było na poniedziałek :) druga sprawa to 2 dni robocze, które są wszędzie podane - tyle potrzebujemy max na ogarnięcie każdej paczki :) Apelujemy o cierpliwość, staramy się jak możemy :)

 

Druga sprawa to zapalniczka: którą masz? co z nią nie tak? podeślesz nam filmik/zdjęcie na maila lub fb? nie mieliśmy jeszcze reklamacji z zapalniczkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz zamówiłem w tym sklepie i jestem zadowolony w 100% miła obsługa, duzy asortyment, swietne ceny, dobry kontakt naprawde polecam :xmas_happy:
Juz drugi rok mam około 90% stuffu swiadczy to ze naprawde dobry sklep :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nic, wszystko ok zapalniczka działa jak należy jest wszystko co potrzebne, oraz dziękuję za gratis :-)

Ufff... już chcieliśmy robić rozróbę u dostawcy :D

 

Mógłbym prosić o zweryfikowanie filmu pokazowego: http://www.piroart.eu/TXB498-Magic-Key/73/.

Paczunia już co prawda do mnie idzie, ale chciałbym wiedzieć co kupiłem. :D Z głupa nie policzyłem strzałów, ani nie sprawdziłem w innym miejscu przed zamówieniem. :facepalm:

O cholera, ale psikus od importera! Łap tu od nas filmik, naszej produkcji, liczba strz się zgadza :)https://youtu.be/r0p24GCPszo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...