Skocz do zawartości

PiroArt.eu


PiroArt.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem ostatnio paczke z piroartu... Szczerze 3/5... wszystko jest... ale niektóre produkty widać że były po zwrocie z różnego typu stoisk, a co za tym idzie pozrywane folie z opakowań, korsarze pogniecione, wysypujący sie proch, a dumbumy widać że miały kontakt z wodą... rozmazana farba na etykietce i krepa... Myślałem że będzie lepiej...

Czy ty na prawdę myślisz, ze fajerwerki robione są przez niemieckich inżynierów w rękawiczkach ? Jest to chińska masówka, która musi przebyć tysiące kilometrów. Nie trudno o pokruszenie się jednej petardy lub zerwanie cienkiej folii. Widać, że nie masz zielonego pojęcia i w dodatku niszczysz renomę sklepu. Nie zamawiałem nigdy w Piroarcie, ale patrząc na ich tegoroczną ofertę widać, że cenią swoich klientów i robią na prawdę dużo, aby nam dogodzić. Ukłony w Państwa stronę !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ostatnio paczke z piroartu... Szczerze 3/5... wszystko jest... ale niektóre produkty widać że były po zwrocie z różnego typu stoisk, a co za tym idzie pozrywane folie z opakowań, korsarze pogniecione, wysypujący sie proch, a dumbumy widać że miały kontakt z wodą... rozmazana farba na etykietce i krepa... Myślałem że będzie lepiej...

 

Cześć Remik! Czemu nam tego nie zgłosiłeś? Chętnie byśmy się zajęli tą sprawą, ponieważ zależy nam na jak najlepszej obsłudze. Cenimy sobie krytykę, bo pozwala nam ulepszać sklep. Z czego była zerwana folia? Korsarze były z Triplexa? Paczka przyjechała nienaruszona? Pytamy bo to dla nas ważna rzecz. Posiadamy własne sklepy i może się zdarzyć, że towar pochodzi ze sprzedaży grudniowej na naszym stoisku - jest to normalna praktyka akurat, może gdzieś pojawić się cena itp, ale niepełnowartościowego towaru nie wysyłamy. DB nie mają możliwości mieć kontaktu z wodą. WSZYSTKIE petardy przetrzymujemy w naprawdę solidnym pomieszczeniu. DB także nie sprzedajemy na stoiskach oraz w hurtowni, są przeznaczone tylko na sklep. Inna kwestia to jakość opakowania, czasami importerzy nie przykładają do tego szczególnej uwagi. Daj nam znać, najlepiej fotkę, chętnie to przeanalizujemy.

 

Czy ty na prawdę myślisz, ze fajerwerki robione są przez niemieckich inżynierów w rękawiczkach ? Jest to chińska masówka, która musi przebyć tysiące kilometrów. Nie trudno o pokruszenie się jednej petardy lub zerwanie cienkiej folii. Widać, że nie masz zielonego pojęcia i w dodatku niszczysz renomę sklepu. Nie zamawiałem nigdy w Piroarcie, ale patrząc na ich tegoroczną ofertę widać, że cenią swoich klientów i robią na prawdę dużo, aby nam dogodzić. Ukłony w Państwa stronę !

 

Spokojnie, nie ma ludzi nieomylnych, wpadki zawsze się mogą zdarzyć, ale dzięki za miłe słowa. Sprawę jak widać chcemy wyjaśnić - takie rzeczy się zdarzają, częściej nie z winy sklepu jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że są zwrotami zeszłorocznymi to norma i na jakość zbytnio to nie odegra roli, a co do pogniecionych produktów i sypiacego się prochu oraz uszkodzonego pazłotka na kostkach może odpowiadać firma kurierska, bo jak wiadomo tam paczki latają ;-) co do dumbum jak wiadomo wszystko z chin w kontenerach bóg wie ile czasu płynie, jest nie wiadomo jak przechowywane itp, więc czasami może się zdarzyć tak, że produkt będzie taki a nie inny jak otrzymales ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bóg wie ale i ja i inni że płynie 6 tygodni :P

 

Nie ma to jak rozpaczać nad zdartą folią jak i tak za chwilę trzeba ją zedrzeć... Szukanie dziury w całym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Od piątku 20.11.15r aż do środy 02.12.15r. wprowadzamy promocję na darmową wysyłkę :fireworks:

 

Pytania, sugestie - piszcie śmiało do nas na PW mail lub FB!

 

Więcej informacji jutro!

 

3majcie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymaliśmy ciśnienia i już uruchomiliśmy promocję :D

 

Przelew 200 zł

Pobranie 225 zł

 

Płatność za pomocą przelewy24 (karta kredytowa) dostępna mniej więcej od poniedziałku.

 

Akcja trwa do 02.12.2015r.

 

Jak macie pytania to śmiało pytajcie :)

 

Prosimy tylko nie narzekać, czemu od 200 a nie od 120, wszystko mamy przeliczone, żeby i wam i nam to się opłacało, prosimy o wyrozumiałość :)

 

3majcie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna profeska ze strony sklepu, paczka doszła w 1 dzień. Wspaniały kontakt, asortyment i obsługa. Jak najbardziej polecam. Widać, że ten sklep dojdzie daleko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze zapakowana paczka, zero jakiegoś styropianu albo innego dziadostwa, konkretnie karton duże kawałki, to sie liczy. Nie tak jak niektórzy z BF pchają styropian który potem lata po całym domu. Troszke mi się paczka pogniotła bo słaby był karton w którym było wszystko umieszczone, zawartosc jednak nienaruszona. Folia jedna warstwa, ale wazne że nie zerwana. Wysyłka i realizacja, w miare, zamówiłem w piątek a dostałem dzisiaj ( środa ). Za to musze powiedzieć że jakość materiału bardzo dobra, paragon przyklejony ładnie zeby sie nie zapodział w paczce to też sie liczy i liczne gratisy. Jednym słowem na plus i to wielki mogę polecić zwłaszcza że teraz jest opcja darmowej wysyłki :) Korzystajcie puki możecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz zamaiałem fajerwerki przez internet i jestem mega zadowolony zamówienie złożone 29/11/2015 dotarło dziś wiec pełna profeska i do tego znalazł się gratis czym byłem zaskoczony. Poniżej przesłane zamówienie. Pozdrawiam

 

98234ceaf1fece56med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz złożyłem zamówienie w tym sklepie i jestem zadowolony w 100% :D Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym, ciekawy asortyment i przede wszystkim fajny rabat :D Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Zapraszamy do składania zamówień w związku z nową promocją Mikołajkową!

 

Wysyłka free przy spełnieniu określonych warunków, gratisy dedykowane do wysokości zamówienia!

 

Akcja trwa do 08.12.

 

3majcie się, zespół PiroArt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy planujecie wprowadzić jakąś promocje do 13 grudnia?

 

Postaramy się coś zrobić dla tych, co nie mogą skorzystać z darmowej wysyłki ze względu na wysokość zamówienia :) odpowiada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Postaramy się coś zrobić dla tych, co nie mogą skorzystać z darmowej wysyłki ze względu na wysokość zamówienia :) odpowiada?

Odpowiada. Tylko żeby nie byli od wyższej kwoty niż 100zł. A kiedy będzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiada. Tylko żeby nie byli od wyższej kwoty niż 100zł. A kiedy będzie?

Szczerze to przy zamówieniu poniżej 100 zł nie da się zrobić aktualnie promocji nie dokładając praktycznie do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką dostawę i gratis w postaci wyrzutni P7210 Fiji :) PiroArt ma najlepszy asortyment spośród wszystkich sklepów internetowych z fajerwerkami. Trzymajcie tak dalej, a z pewnością zamówię u Was znowu :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...