Skocz do zawartości

PiroArt.eu


PiroArt.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Złożę jeszcze jedno zamówienie z tej strony i mam pytanie czy 5% rabatu tylko jest na jedno zamówienie dla jednego użytkownika?

 

na dowolną ilość zamówień :) tyle, że za każdym razem jest inny kod :) masz go już na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba zamówięz fm lub jajerwerkitanio bo obaj mają produkty jakie chcę tyle że u was nie ma petard tylu :P/>

 

Dum bum na fm są po 19zł... Wyrzutni w cenie od 10-20zł typu Mars itp też zbytnio na fm nie ma. Ale zresztą po co tutaj się żalisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba zamówięz fm lub jajerwerkitanio bo obaj mają produkty jakie chcę tyle że u was nie ma petard tylu :P/>

 

Kolego wolny wybór, wszystkim się nie uda dogodzić. Im dłużej będziesz czekał, tym mniej produktów będziesz miał do dyspozycji niestety, i to działa w każdym sklepie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszły wieczorem 2 zamówienia bo zrobiłem małą reklamę i poleciłem sklep dalej, opinie rzecz jasna po weekendzie, oby pozytywne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamowienie wieczorem - wysylka - paczka u mnie :) dostalem 15% rabatu ;p

 

kontakt bardzo dobry obsługa również super same ++++++ :) wszystko jak najbardziej ok:)

za rak również robie tu zakupy ;p

 

Może dorzucicie wiecej 100 strzałówek od Jorge ? :D

 

ocena 10/10 Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Jak wiecie, obecnie jest dla nas gorący okres, co nie znaczy, że o Was zapomnieliśmy! Przede wszystkim staramy się Wam wysyłać paczki w ciągu 24h od zamówienia, dzięki czemu mamy pracę przez 24h. Kilka ważnych spraw, które polepszą kontakt między nami:

 

- jeżeli są pytania, to najlepiej pisać do nas maila info@piroart.pl . Jego mamy cały czas pod ręką w przeciwieństwie do forumowego komunikatora z wiadomościami prywatnymi

 

- nie piszcie tylko proszę maili typu: jak zamówię za 100 to będzie darmowa wysyłka lub jakie gratisy zawsze dajecie...

 

- pojawiła się sprawa niedostarczonych nr listów przewozowych w dniu dzisiejszym. Jeszcze w nocy te numery Wam udostępnimy, kurier dziś nas zaskoczył na plus, pojawił się sporo przed czasem, a jednak chcieliśmy nadać wszystkie paczki (a to chyba najważniejsze)

 

- w celu usprawnienia procesu nadawania paczki itp. PROSIMY wpisywać kompletny adres, nie tylko ulicę, oraz w uwagach PESEL/NR dowodu (oczywiście nie cały).

 

- padły pytania o promocję. Ta ostatnia pojawi się już w środę i będzie ostatnią. Na pewno będzie jednak już na mniejszą skalę niż dotychczasowa, ale za to w formie, jaką sobie upodobaliście najbardziej.

 

Jak są poważne pytania to śmiało pisać / dzwonić, a my tymczasem śmigamy pakować dla Was paczki!

 

pozdrowienia,

PiroArt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, również dostałem niecałą dobę temu maila z potwierdzeniem nadania paczki bez jej numerów. Problemu mi to nie robi, pod warunkiem, że wszystko do mnie dotrze zgodnie z opłaconym zamówieniem ;)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłka bardzo szybka dostawa również,paczka zapakowana bardzo dobrze,kontakt ze sprzedawcą również bardzo dobry,i gratisy się znalazły nawet :).Oby tak dalej sklep działał:).Dzięki jeszcze raz.Polecam każdemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sympatyczne gratisy przy stosunkowo niewielkim zamówieniu, realizacja natychmiastowa, dobre ceny i promocje, polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszła do mnie paczka super zapakowana nie miało prawa sie nic uszkodzic szybka wysyłka sklep polecam w 100%

Było drobne zamieszanie z moim zamówieniem ale sklep wszystko ogarnoł i jestem zadowolony w 100%

 

I dziękuje za miły gratis :)

 

W przyszłym roku napewno tez zamówie z tego sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na ewentualną promocję jeszcze w grudniu lub styczniu i nie wykluczam kolejnych poleceń tego sklepu następnym osobom ode mnie. Mam nadzieję, że w okolicy weekendu ruch się zwiększył bo info poszło tu i tam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że sklep przez te same pochwały nie osiądzie na laurach i za rok znów będzie można zrobić tam spokojnie zakupy.

Ode mnie chciałbym dodać, że świetny kontakt i obsługa.Po rozmowie, że chętnie widziałbym race w ofercie pojawiły się w dwóch wydaniach.Ceny bardzo dobre, sprawna wysyłka.

Pozostaje mi życzyć powodzenia w biznesie i oby jak najdłużej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Troszkę nam się sprawa przedłużyła, ale wprowadzamy zgodnie z obietnicą ostatnią promocję dla forumowiczów. Dotyczy ona darmowej przesyłki dla koszyków powyżej 200 zł (przelew) i 250 zł (pobranie). Jak uzyskać taki rabat? Piszecie maila na adres info@piroart.pl o następującej formie:

 

Nazwa użytkownika:

Sposób płatności:

Mój kod: (tu w odpowiedzi wpiszemy Wam kod promocyjny)

 

Promocja trwa do 24 grudnia, do 23:59:59, także załatwcie to przed pasterką :)/>/>

 

Trzeba się zalogować w sklepie!

 

Termin wysyłania paczek u nas to dalej 48h od zamówienia, staramy się z tego wywiązywać. Prosimy tylko o poprawne podawanie danych, to nam znacznie przyśpieszy proces.

 

Zakupy w sklepie można robić do Niedzieli 28.12. do godz 18! Później sklep zostaje zamknięty, a ostatnie paczki nadane są w poniedziałek.

 

Jakieś pytania? Kontaktujcie się z nami poprzez maila, będzie znacznie szybciej :)/>/>

 

3majcie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo maleńkich nie porozumiem to zastrzeżeń nie mam co do sklepu. :)

Sklep godny polecenia.

Same pozytywy kontakt ,towar ,wysyłka i oczywiście gratisy.

Mam nadzieję ,że w przyszłości będzie równie dobrze

albo i lepiej choć nie wiem czy się da jeszcze lepiej. :)

Było to pierwsze zamówienie w tym sklepie i myślę ,że nie ostatnie.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...