Skocz do zawartości

[Pampi123] Skromny stuff 2013/2014


Pampi123

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam tu ten temat po raz drugi , ponieważ ktoś mi go usunął bez uzasadnionej przyczyny za co serdecznie dziękuję *__* A więc pierwsze zamówienie i ostanie zarazem , ponieważ w tym roku fundusze poniżej normy. Zamówione z bf za kwotę 160zł.

 

Wyrzutnie:

-JW07 Mars

-JW05 Pluton

-JF11 Ninja

-JF07 Lampa Alladyna

-SM2126 Macrocosmos 3

-PXB2203 Fireball

-K11309

 

Moździerz :

-R0009-12 Altilery Schels

 

Petardy :

-FP3 small / JC05

-FP3

 

Art. Różne :

-P7025 Cyrkoblitz + pozostałośći z sylwestra 2012/2013 : 2 wirujące bączki , 3x K0102 , 2x K0201 , draska do petard.

 

To by było na tyle , reszta będzie kupuwana w drugiej połowie grudnia , na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie powiedzieć za jaką sumę. ;)/>

Edytowane przez JMJ Pirfotechnics
Edycja tytułu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzę ze zaczynasz od kupowania zabawy :D/> czekam na konkrety ;)/> stuff 9/10 ;)/>

 

 

Zabawy ? Nie sądzę że wyrzutnie są do zabawy , konkretów w tym roku nie będzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jak się ma tyle do wydania to chyba lepiej iść w zabawę niż te wyrzutnie.

 

 

Nabawiłem się już sporo , wyrosłem z tego. Po za tym nie wszyscy jak widzisz wydają po 1000-3000 zł , niektórzy z głową kupują , bo jak dla mnie takie sumy to przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam po przerwie , wrzucam teraz zdjęcie 2 części stuffu. Bardzo możliwe że coś jeszcze dojdzie ale to ewentualnie dopiszę. Na dzień dzisiejszy stuff wart jest 290 zł. Doszło :

 

Wyrzutnie :

-Ninja

-Soul

-Suepr Bomba

-Magic

-Jakaś kostka 7 strzałowa

 

Art. Różne :

- Łącznie 6 Rzymskich ogni w tym jeden duży z lidla + Rakieta perfect.

+

Paczka Petard Pirate K0204 12 szt.

 

 

Zdjęcie : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e7e20dcfbf4eb2c2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak nie koniec :D Dziś doszło : wyrzutnia trole , wyrzutnia magical shots barrage , rakiety z biedronki "Posejdon" , cyrkoblitz z maxsema oraz fontanna colour FC4003 z jorge :) Obecnie wartość stuffu wynosi dokładnie 320 zł. Foto całości wrzuce w sylwestra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...