Skocz do zawartości

Kiedy zaczynacie pierwsze "testy" fajerwerków kupionych z myślą o sylwestrze?


pj.patryk

Rekomendowane odpowiedzi

zastanaiwm sie czy zartujesz sobie ze 50 zł czy mówisz serio?? jakbyś przez cały rok oszczedzał nie wydawał kasy na zbędne rzeczy to byś naprawde dużo uzbierał tylko trzba sobie dużo rzeczy wyrzec :lol:


Jak zbieram to czasem rodzice wezmą i nie oddadzą... :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja zawsze kupuje za 70 złotych fajerwerki azaczyna strzelac równo o 24 bo mam mocna wole i nie strzelam przed tylko korszrzami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio obudziłem się z bardzo wielką chęcia postrzelania z fajerwerek, zaczołem przeglądac wszystkie szafy i odziwo znalazłem kilka paczek korsarzy, jakieś świszczące petardy i małe wulkaniki. Ucieszony tym zbiegiem okoliczności poszedłem z kumplami powitac nowy rok i zarazem go pożegnac ( bylem troche podchmielony) i to był mój pierwszy dzień 2006 roku kiedy to poszedłem strzelac

P.S. nie moge się doczekac pojawienia sie towarów w sklepach ... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja strzelam sobie jak mi sie zachce :lol: w domu przeważnie mam jakieś petardy po odpuście ale takie większe to...we Wigilie i Boże Narodzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

jak tylko są w sklepach tymi petardami
fajerwerki nie zazwyczaj zostaje mi około 10 opk picolówek no całe pudło tych strzelających i mam je przez lato ale wtedy nie strzelam :D czekają na następnego sylwka a i tak kupuje jeszcze raz je wiec ciągle mam większy zapasa

teraz mam 25 picolówek 10 dużych korsarzy 2 chaina boler (opakowania oczywiście)no i około 100 pszczółek 10 wulkanów małych 20 piratek i 8 achtungów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Ja przewarznie odpalam fajerwerki od listopada do stycznia potem troche w ferie i jeszcze latem na odpustach czyli prawie caly rok :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja rzucam w sylwka, za dnia małe i średnie petardy, a resztę o północy. Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie najlepszy czas to wtedy kiedy mam już wszystko kupione a do sylwka jeszcze kilka dni, kiedy stos fajerwerków leży w pudle :) Często je wtedy przeglądam, segreguje to tak, to inaczej, huh ;D A jak mam wystrzelić coś dużego to mnie nawet sentyment bierze, taki już jestem, trochę wrażliwy, ale jak zacznę odpalać, to nie mogę skończyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po pewnym wydarzeniu 26 Grudnia 2006 roku odpalam fajerwerki TYLKO w Sylwestra... i ani godziny wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszliśmy do lasu odpalić sobie 2 żuki.
Pierwszy nikomu nie przeszkadzał.
Drugiego słyszał przechodzący obok patrol policji...
Zaczęli nas gonić, i wyzywać jak byśmy kogoś zamordowali.
Powiedzieli, że zawiozą nas na komisariat i odbiorą nas rodzice, którzy zapłacą jeszcze 500zł mandatu... na szczęście nie wiem jakim cudem udało się nam ich wybłagać, że nas puścili i nigdzie nie zawieźli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze jak tylko mam jakies fajerwerki a najczescie pierwsze to sa typu petarda wienc bawi sie od samego zakupu ;p kasa nie martwi mnie bo zawsze cos sie uzbieralo na to ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

5 dni przed sylwiek zaczynam strzelać petardami.
W wigilię jakieś rakietki.
26 (urodziny siostry :lol: ) strzelam jedną mniejszą wyrzutnię.
No i 31 ostro :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Ja w tym roku zacznę strzelać najwcześniej około 20 grudnia (zamawiam na Korsarzu około 10 grudnia), ale wszystkie, które robią efekt na niebie, zostawię sobie na Sylwka :-D

A co do kasy:
Od 1 czerwca zacznę mieć dochody (Dzień Dziecka, imieniny, urodziny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość karmel5061

Już poszły dwie paczki piccolo (wszystkie były włożone w jabłko, podpalone i wyrzucone na 40m w górę - super efekt czasami nawet bryzę i zapach można było poczuć :lol:) Jak dojdzie paczka 12-13 grudnia to w wigilię trochę postrzelam i w sylwka od rana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...