Skocz do zawartości

Kiedy zaczynacie pierwsze "testy" fajerwerków kupionych z myślą o sylwestrze?


pj.patryk

Rekomendowane odpowiedzi

hey kiedy poszczacie fajerwerki? ja zazwyczaj dopiero tak 2 ,3 dni przed sylwkiem , bo wole sobie zostawic na sylwester wieczór:P zawsze około 21 ide pozegnac stary rok to taka moja tradycja:) biore kilka rakietek jakoś fontanne i strzelam :)
a Wy kiedy zaczynacie
PS ja jeszcze w tym roku nie zaczołem chciałem nawet dzisiaj kupiś sobie paczke peterd ale nie kupiłem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ooo chłopie jak ty wytrzymujesz :lol: :shock: ja dokłądnie jeden dzien po Hallowen dostałem dwa pudełka korsarzy :wink: teraz odpaliłem z 6pudełek korsarzy cos typu wyrzutnia rzymski ogien thundera rzymski ogień fontanna duza :wink: a strzelam zawsze gdzies w okolicach Hallowen ale zaczynam zawsze od korsarzy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heyka dzis kupiłem pierwesz petadry (super piccolo ) w tym roku i troszke sobie postrzelałem
może to niesjes nic nadzwyczajnego no ale zawsze pierwsze strzały w tym roku wiem ze pewnie niektórzy z was juz strzelali miesiąc temu no ale... .
-------------
widziałem też fajne zestawkiki rakiet itp:) ceny moze odstraszaja ale ja się skusze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zwykle gdzieś tak od połowy grudnia od czasu do czasu porzucam piccolami, w sylwestra w dzień puszczam masowo petardy, wieczorem gdzieś tak 22,23 ide na podwórko puścić jedną - dwie rakiety parę jakiś małych motylków i petardy a o północy wiadomo - masakra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje z 2 tygodnie przed sylwkiem hukowe za 30zł a tydzień przed Zestawy,wyrzutnie itp.
Pierw od 14-23.30 dnia 31 grudnia idą hukowe , potem oczekiwanie. 23.45 pierwszy "szampan" (wino musujące),23:59:59 pierwsza rakieta potem cała seria i drugi ale już szampan :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez cały rok robie zapasy, a kilka dni temu znalazłem w szafie całą reklamówkę petard z zeszłego roku więc zacząłem już strzelać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no mozna i tak szybko kupowac ... ale ...ale nic:P heh sa plusy i minusy , - kusi zeby odpalić , - przed sylwkim są promocje:P + dłuzej mozna sie nimi nacieszyc w chcie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no zakupy to po świętach(tzn. za tydzien) do hurtowni się wybieram. Chce kupić 3 paczki sharków i , jet airów, jakąś wyrzutnię i najlepiej rzymski ogień bazzoka 1.5'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu

Ja zaczynam w wigilię :D w tym roku też już zacząłem :D:D od rakietki, w pierwszy i 2 dzień świąt puszczam rakiety :) w sylwka wiadomo na maxa wieczorem :D:D:D ale od rana też coś po trochu :wink: w nowy rok wieczorem coś puszczam na "pożegnanie" :( ale zawsze idę na finał WOŚP popatrzeć bo tam zawsze super stuff :lol:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja zaczynam już w październiku.Idą korsarze.A na początku grudnia Achtung.W listopadzie rakietki.I jest dobrze.Tylko niektórzy wyzywają.Ale rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie, jesli nie chcecie miec problemu ani z pieniedzmi, ani ze strzelaniem, to stanowczo polecam odkladac sobie pieniadze do tradycyjnej "skarbonki", to najlepszy sposób, kazdy zdobyty pieniądz w jakiejs czesci odkladac wlasnie na kupno fajerwerkow 8) macie jeszcze 11 miesiecy wiec spokojnie uzbieracie okrągłą sumkę na stuff a co do strzelania, czekanie do 2,3 dni przed sylwkiem jest niepotrzebne...Zalozmy ze macie 100zl, z czego 20zl mozna wystrzelac juz na poczatku grudnia, aczkolwiek główny show w sylwka...Dobrym sposobem(jak ktos juz wspomnial) jest rowniez odkladanie fajerwerkow na bok, przejdą wam na nastepny rok i bedzie wiecej tego dobrego kolorowego:D Takze zbierać kase i nie marudzić! :):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zbierać kase no wiadomo ja juz od 6 lat zbieram sam kase i nigdy nie mam problemu ze nie mam za co kupić fajerwerków. A jak bym zaczoł zbieranie już teraz to do sylwka miałbym chyba przynajmnie z 800zł , przez ostatnie 3 misiące odłozyłęm ok 350zł tylko ze to był dobry okres bo swięta:P a jeśli nawet miałbym 800zł to i tak bym nie wydał tyle na fajer kupił bym za góra 400:P
A ja na początku grudnia nie strzelam zabardzo chyba za kupie sobie jakies petardy to trosze przez okno a o strzelaniu fajerwerkami 2 , 3 dni przed sylwkiem wogóle nie ma mowy , wole sobie na "godzine zero" zostawić :mrgreen:
To by było tyle ....:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanaiwm sie czy zartujesz sobie ze 50 zł czy mówisz serio?? jakbyś przez cały rok oszczedzał nie wydawał kasy na zbędne rzeczy to byś naprawde dużo uzbierał tylko trzba sobie dużo rzeczy wyrzec :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku niebęde miał problemu z kasą (jak się wcześniej obawiałem) bo babci spodobały się efekty i powiedziała że w tym roku da mi 100zł i że mam je tak wydać żeby było jeszcze lepiej, wiadomo jedna babcia sie zaoferowała to i druga też powiedziała że dożuci coś od siebie więc ja nie muszę już zbierać bo wystarczy że dostane kase od babć i dożuce jakieś 50 zł swoje i sylwek udany :mrgreen:

PS: Już się niemoge doczekać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh jak ja bym chciał mieć takie babcie :D, moje uważają że to strata pieniędzy a po za tym niebezpieczne ale w tym roku z kasą nie powinno być problemu w lipcu 18-tka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakims sesie to jest strata kasy :cry: oczywiscie wydajac już troszke większe sumki , co prawde rękonpesują to efekty fajerwerków. Według mnie 50 zł to sume o której mozna powiedziec ze nie jest to strata kasy : suma mała a tez cos ciekawego można kupic :wink: np.dla przykładu co weług mnie za 50zł :P: - mozdzierze 35zł (12sztuk) - circoblitze 10zl (6sztuk) petardy 2zł (ko201) - piszczałki 3zł
:) i sylwester z tym też by był udany:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, ja w tym roku mialem stuff za ok.50zł, tez bylo spox, ale jednak prawda jest taka ze jesli czlowieka cos wciagnie, to widzi ze trzeba wydać min. 100zł zeby zabić czas(strzelać min. 8 minut) i jednoczesnie uzyskać ładne efekty na sylwka. Minimum 100zl wydam na sylwka napewno 8) 8) A Wy macie jakies plany w zwiazku z wydatkiem $$$? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm no wiesz jak kiedys za 120zł strzelałem 30 min i nie bawiłem sie petardami picollo 60sztuk :D tylko rakietki vulkany wyrzutnie itp czli bardziej konkrety a co do czasu mojego ostatniego strzelania to wyniusł on około 12 min mój stuff mozecie zobaczyc w dziele stuff :P A według mnie to za 100zł mozna kupić fajne rzeczy takie jak mozdzierze i jakieś rakieki a jesli chce sie długo strzelac i miec piękne efekty to trzeba przynjamniej mysle z 300zł wydac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 50 zł można kupić wyrzutnie Sfinx + Zestaw Rakiet + Piccolo.Ja w tym roku wydałem prawie 300 zł i strzelałem cały dzień (od 11.00-01.00).W tym roku sylwek się udał , a przyszły będzie jeszcze lepszy :arrow: :mrgreen: :mrgreen: :arrow: :!: :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...