Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomekk

PXO201 Explosion 5

Polecane posty

Nie podobały mi się. Kosztują 8 zł i to za drogo jak na dwa pięcio strzałowe rzymiaki. Efekt nie był aż tak zły ale w jednym tylko cztery strzały za działały. Gdyby było z piętnaście strzałów byłyby naprawde fajne a tak to lipa :/

Mam te rzymiaki, tylko coś mi się nie zgadza :| , otóż albo mam z różnych lat produkcji, albo są 2 wersje tych rzymiaków :| . Jutro dodam tutaj zdjęcie i je oglądnę, może coś znajdę o co chodzi, bo kod ten sam, a wielkość inna, zresztą zobaczycie, jak dodam zdjęcie.

Edit:

A więc dodaję fotki rzymskich ogni PXO201 Explosion, jak widać są na rynku 2 rodzaje, kwestia tego, czym się różnią? Explosion niebieski otrzymałem jako gratis do zamówienia z tego roku tj. 2018 , natomiast czerwony zakupiłem w 2017 roku, każdy z nich pochodzi z innego sklepu. Podam dane, które znajdują się na opakowaniach. Czerwony ma dodatkowo informację o dacie produkcji w 2015 roku, na niebieskim takowej nie znalazłem. Oba mają ten sam kod produktu PXO201.

IMG201801_qxqhrre.jpg

Explosion czerwony

NEC: Na etykiecie - 33,5g x2 , na produkcie 33,5g

Efekt: red tail up burst red star white Strobe, Green tail up brust green coco, red tail up brust red coco cracling

Explosion niebieski

NEC: Na etykiecie – 40g x2, na produkcie 15g ( coś tu jest zdecydowania nie tak, co innego na etykiecie a co innego bezpośrednio na produkcie

Efekt: red Green star + cracking, Green glittering + chrysanthemum

Co o tym sądzicie? Najchętniej bym wystrzelił i spróbował oba nagrać, ale znając życie zaraz ktoś komu wszystko przeszkadza zadzwoni wiadomo gdzie -_-. W każdym razie na pewno porównam je na sylwestra 2018/2019. Tak, wiem, kawał czasu :biggrin:.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować