Skocz do zawartości

PXP201 RC1


Tomekk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

1499426_622256364503058_1807798989_n.jpg

 

 

W sobotę zrobię testy. Jestem ciekaw do czego można je porównać :)/>

 

nagraj filmik jak mozesz byle czym ; p

 

na moje lepsze niż jcO5 mozliwe ze nawet od fp3 ale tego nie powiem bo nie mialem pod reka zeby sprawdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po testach

 

 

 

 

Początkowo myślałem że huk będzie dorównywał fp3 small, a myliłem się :) Huk zdecydowanie można porównać do petard 859. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zgadzam sie z toba. To nie sa piccolaki z lontem tylko wieksze petardy od piccolo z lontem i głośniejsze od piccolo.

No i po co piszesz drugi post praktycznie taki sam.Zresztą tak ci trudno znaleść film na youtube?

 

Petarda dobra , jest dużo ich w paczce i huk nawet dobry i jest lepsza wygoda bo jest lont a nie draska .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W imieniu firmy Piromax prosimy o wypowiedzi w tym zakresie wszystkiech testerów RC5, którzy dostali również do testów/zabaway petardę RC1.

Prosimy o konstruktywne i rzetelne opinie, a także porównania do produktów konkurencji.

Z poważaniem

Zespół Piromax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest napisać coś wznoszącego do tematu o tych petardach, gdyż nie ma za wiele faktorów różnicujących RC1 od innych Picolaków na CE. Jakość wykonania jest na dobrym poziomie, w obydwu paczkach nic się nie sypało, lonty się odpalają bezproblemowo. Zdarzyło się kilka niewypałów, ale współczynnik jest o wiele niższy, aniżeli w przypadku draskowych K0201.

 

Porównanie z konkurencją? Stawiam znak równości pomiędzy wszystkimi dostępnymi na rynku petardami o tym wymiarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No cóż, RC1, 60szt/paczka jest to typowy pikolak, na zabawę nadaje się świetnie zwłaszcza, że ma lont co jest udogodnieniem. Moim zdaniem jest porównywalna albo nieco słabsza od super picollo - k201 z Hestii lub Picollo Corsair(JC01S). Na pewno nie może się równać z petardami Explosive I z Jorge( lecz ta petarda jest znacznie większa). Cena 2 zł za paczkę jest moim zdaniem wysoka, za tą kwotę( lub 1,60zł)wolę kupić wspomniane wcześniej Ex I, 40szt/paczka.

 

Skoro już tak piszę to wspomnę o największej żenadzie w tej kategorii pikolakowych petard - a są nimi Achtung K0201 z triplexa (nawet nie ma co porównywać z tymi wymienionymi powyżej petardami) - to już ja palcami strzelam głośniej niż one :xmas_biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, RC1, 60szt/paczka jest to typowy pikolak, na zabawę nadaje się świetnie zwłaszcza, że ma lont co jest udogodnieniem. Moim zdaniem jest porównywalna albo nieco słabsza od super picollo - k201 z Hestii lub Picollo Corsair(JC01S). Na pewno nie może się równać z petardami Explosive I z Jorge( lecz ta petarda jest znacznie większa). Cena 2 zł za paczkę jest moim zdaniem wysoka, za tą kwotę( lub 1,60zł)wolę kupić wspomniane wcześniej Ex I, 40szt/paczka.

 

Skoro już tak piszę to wspomnę o największej żenadzie w tej kategorii pikolakowych petard - a są nimi Achtung K0201 z triplexa (nawet nie ma co porównywać z tymi wymienionymi powyżej petardami) - to już ja palcami strzelam głośniej niż one :xmas_biggrin:/>/> .

 

Mam nadzieję, że strzelasz palcami lepiej niż liczysz...

 

Explosive I - 40sztuk/1,50pln

 

A ile wyjdzie za 40sztuk RC1? (1,36pln?)

 

Więc jakby nie patrzeć bardziej się opłacają RC1 ale żeby do tego dojść trzeba użyć głowy i policzyć :)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że strzelasz palcami lepiej niż liczysz...

 

Explosive I - 40sztuk/1,50pln

 

A ile wyjdzie za 40sztuk RC1? (1,36pln?)

 

Więc jakby nie patrzeć bardziej się opłacają RC1 ale żeby do tego dojść trzeba użyć głowy i policzyć :)/>/>/>/>

 

Oprócz dobrej głowy w liczeniu warto by było też jej użyć do czytania ze zrozumieniem.

Jak wspomniałem, ExI jest: cytuje "lecz ta petarda jest znacznie większa". Była to tylko wyłącznie moja opinia, że JA osobiście wolałbym kupić tę petardę.

Samą petardę RC1 porównałem z innymi tych samych gabarytów.

 

Odnośnie wspomnienia przeze mnie o AchtungachK0201, mogłeś to potraktować jako anegdotkę, wyraźnie można wyczytać słowo "wspomnę".

 

Ale co tam, przecież jestem w internetach i mogę sobie udawać wielkiego matematycznego mistrza :)/> :facepalm:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

RC1 to bardzo malutkie petardy, około 2 zł za paczkę 60 sztuk (Po takiej cenie były dostępne w supermarkecie Dino). Jak na swoją wielkość, robią przyzwoity huk i są lepsze od Pikolaków od Jorge. Plusem też jest to, że można je odpalić za pomocą lontu, gdyż przez to są bezpieczniejsze podczas odpalania. 9/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...