Skocz do zawartości

hurtownia


Ogród i Dom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie .Nie wiem dlaczego bardzo mało wiadomości jest o naszej hurtowni pomimo , że juz ponad 10 lat zajmujemy się sprzdarzą fajerwerków.

Nie prawdą jest , że w Biqałymstoku działa tylko jedna hurtownia Lider.

U nas można robić zakupy na dowlną kwotę dodatkowo uzyskuje sie informację na temat produktu jak tez rabaty i gratisy.

Mamy w sprzedaży około 300 produktów .

Nie będe wymieniał bo każdy z was wie jakie produkty są dostępne na rynku.

 

 

Serdecznie zapraszamy do zakupów.

 

edit: http://www.ogrodidom.pl/sklep/index.php/cPath/18?kairossid=46abaa4316f86aab0a1519821d33bef9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie .Nie wiem dlaczego bardzo mało wiadomości jest o naszej hurtowni pomimo , że juz ponad 10 lat zajmujemy się sprzdarzą fajerwerków.

Nie prawdą jest , że w Biqałymstoku działa tylko jedna hurtownia Lider.

U nas można robić zakupy na dowlną kwotę dodatkowo uzyskuje sie informację na temat produktu jak tez rabaty i gratisy.

Mamy w sprzedaży około 300 produktów .

Nie będe wymieniał bo każdy z was wie jakie produkty są dostępne na rynku.

 

 

Serdecznie zapraszamy do zakupów.

 

 

Witam. No trzeba się reklamować na forum to wszyscy będą wiedzieć, że istniejecie. Ja wiem bo akurat dowiedziałem się o Was podczas prezentacji systemu explode w siedzibie firmy Efekt. A po prezentacji późną nocą dokonywaliśmy razem zakupów. Pozdrawiam serdecznie szefa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...