Skocz do zawartości

[Ari001] Stuff 2013/2014


Ari001

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Piękne zdjęcie, gratuluje wyrobu i życzę udanego sylwestrowego strzelania oraz zabawy :)

 

 

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prawdę mówiąc to zestaw robi wrażenie :) sam chciałbym taki mieć, ale może w przyszłym roku będzie lepszy :) Jak dla mnie to niczego tu nie brakuje, jest wszystko co każdy piroman chciałby mieć. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny Stuff 20/10 :fireworks:/> robi bardzo wielkie wrażenie !! będzie miazga na niebie :67675:/> tyle różnorodnych kostek , po prostu megaaa!!! :xmas_biggrin:/> film chyba oczywisty ? :xmas_tongue:/> a jaka to kostka z maxsema obok achillesa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale prezentuje się twój Stuff :xmas_w00t: . Masz wszystko co potrzebne, aby stuff był kompletny, a te konktety zrobią miazgę na niebie.10/10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka to kostka obok achillesa ta największa? Jakiś symbol cena?

 

MC112V/285 z MaxSem. Cena normalna 478zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś mógł to nagraj efekt tej wyrzutni smile.gif

 

Wszystkie produkty które są na zdjęciu będą nagrane. Nie kupuje fajerwerek w przecenie by póżniej pochwalić się nimi na forum, a potem sprzedać je na targu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie produkty które są na zdjęciu będą nagrane. Nie kupuje fajerwerek w przecenie by póżniej pochwalić się nimi na forum, a potem sprzedać je na targu.

 

 

Nie rozumiem o co ci chodzi, nikt cie o to nie posądza, sądzisz, że ja tak robię? Chce po prostu zobaczyć czy wyrzutnia jest tak dobra jak przedstawia ja film na maxsem.pl. W końcu nie kosztuje 30zł ale troszkę więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co ci chodzi, nikt cie o to nie posądza, sądzisz, że ja tak robię? Chce po prostu zobaczyć czy wyrzutnia jest tak dobra jak przedstawia ja film na maxsem.pl. W końcu nie kosztuje 30zł ale troszkę więcej wink.gif

 

Niee skąd że. Po prostu wiem, że niektórzy kupują w duzych ilościach fajerwerki, a potem mają wymówke, czemuż to nie nagrali filmiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee skąd że. Po prostu wiem, że niektórzy kupują w duzych ilościach fajerwerki, a potem mają wymówke, czemuż to nie nagrali filmiku.

Ja nie nagrywam bo mi się zwyczajnie nie chce i co wtedy ;> poza tym spróbuj wyjść z fajerwerkami i je sprzedaj :)

 

Nawet mi się nie chce fotki zrobić i wrzucić na forum :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie nagrywam bo mi się zwyczajnie nie chce i co wtedy ;> poza tym spróbuj wyjść z fajerwerkami i je sprzedaj smile.gif

 

Nawet mi się nie chce fotki zrobić i wrzucić na forum :v

 

To jesteś zwyczajnym leniem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Będzie pięknie christmascool.gif

Ważne, że jest ogrom pierdół na cały dzień xmas_biggrin.gif

 

Dokładnie, już się nie moge doczekać. Tylko wróce z pracy (miejmy nadzieje, że szybciej wypuszczą) i zacznę się tym wszystkim "bawić".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...