Skocz do zawartości

TXB421 Amaretto


krzychu94

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa: Amaretto

Symbol: TXB421

Czerwone komety przechodzące w czerwone kolorowe palmy, crackling.

Opis: 10sh/1,2"

Cena: ok. 30zł

 

Co powiecie na TXB421 Amaretto ? wpadła mi w oko ale zastanawiam się czy jest opłacalna jak na 30 zł ;)/>

 

miał ją może ktoś ?

 

i mógłby się wypowiedzieć ?

Edytowane przez JMJ Pirfotechnics
Przenoszę, dodaję parametry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie miałem tej kostki, ale wyrzutnie cracklingowe mają to do siebie, że rozpiętościowo można wyciągnąc duży efekt, więc na pewno byłbyś zadowolony i 30zł myślę, że jest to niewygórowana cena.

Ten filmik potwierdza to, że efekt jest naprawdę sporych rozmiarów http://www.youtube.com/watch?v=_WugBDPoVLY

Ogólnie z wyrzutni na pewno powinieneś byc zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tą wyrzutnie na Sylwestra 2011/2012 i powiem,że mnie naprawdę zamurowało,że tak pięknie strzelała. Nie myśłałem,że wyrzutnia za 30zł moze być tak imponująca,ten cracling to normalna poezja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie możesz brać Amaretto. W tym roku wykorzystałem ją do pokazu i wypadła świetnie szczególnie, że nie kosztuje wiele jak na takie efekty ;).

 

2x Amaretto od 3:21 do 3:45

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam tą kostkę . Efekty są ogromne . Jak za 30zł to naprawdę sie opłaca .

Widzę że Arturo zapodał mój filmik :P

 

Ps. było nagrywane z odl. ok 20 m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ta wyrzutnia wywołała ogromne wow na mnie i publiczności.Miałem ją już trzeci raz i efekt się nie zmienił,jest tak samo piękna jak rok czy dwa lata temu.Cracling jest taksamo piękny jak w Jw408.Ze szczerego serca ją polecam.Nawet nie wyobrażam sobie,żeby ktos z tego forum nie miał choć by raz tej wyrzutni w swoim życiu.Efekty są tak śliczne,że brak mi słów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Genialna kostka z miodnym cracklingiem w zasięgu każdego, 30 zł za takie efekty to bardzo uczciwa cena. Na pewno nie raz jeszcze zagości w moim zestawie sylwestrowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc myślałem, że efekt jest dość biedny, bo w zasadzie kupuje się ją tylko dla tego cracklingu. Ale mimo wszystko zrobiła oszałamiające wrażenie. U mnie była dobrana do połączenia z innymi wyrzutniami i fenomenalnie uzupełniła pokaz swoim szerokim cracklingiem. Na pewno zakupię jeszcze raz.

Polecam zarówno do łączenia, jak i osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

W tak niskiej cenie nie dostaniemy lepszej wyrzutni od tej! Kostka choć małych rozmiarow i małej ilości strzałów zrobiła ogrome show, wydawało mi się że strzela bez końca..

Dzieki niej doceniłem piękno cracklingu i napewno w tym roku kupie coś jeszcze wiekszego!

Polecam kazdemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...