Jump to content

[Bartekeuro] Nienawidze fajerwerek! W poparciu dla.... <3 Stuff 2013/2014

Recommended Posts

Co mam komentować? Gdzie foty całości? Chyba zmienie Ci tytuł na: Ale to już ostatnie zamówienie. :xmas_biggrin:/>

• Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fotki sa na stronach poprzednich, tylko nie ma zdjec: TXB 506, 400 I achillesa .

calosc bedzie 29-30.12

Czy jesteś aż tak opóźniony do roku 2012 ? Data w/wymieniona tongue.gif

hah , błąd masz ..

Edit: w takim razie sorka

Wesołych świąt oraz

Powodzenia na sylwestrowy pokaz

Nie ma tu bledu gdyz:

calosc bedzie 29-30.12

29-30 to dzien , 12 to miesiac - grudniowy, zawsze piszemy dzien, miesiac, rok.

Roku nie pisalem bo to oczywiste :xmas_laugh:/>

Kolejne elementy polaczane:

3x fontanna mala szybki lontem

6x fontanna mala wolnym lonte

2x Magic Sky z Triplexa polaczone ze soba tasma i lont opaskami zlaczylem.

Ten stuff jest genialny.Masz tyle cudownych kosek i przepięknych rakiet.Widze,że chyba rywalizujesz z Czesiem o najefektowniejszy i najlepszy stuff 2013/2014

To kara dla tych co nie odpalają petard leżących na ziemi. Pamiętajcie, że taka petarda wybuchając wam w dłoni, niszczy ją, bo siła oddziałowuje tam, gdzie jest największy opór.

Przyszedł czas abym i ja wstawił fotke całości, bylo wiele zdjęc po kolejnych domowieniach, aż przyszedl cas na to jedno a raczej dwie fotki, jedna pod katem druga z bliska, zeby oddac to co mam.

Wyrzutni jest 61, w tym 3x 100, TXB506, TXB 400 itp...

Rakiet - 70

Rzymiakow -30

Wulkanow 20

2 mozdzierze

Petard , p2000- 5 paczek, fp3 new , 859 itp

Najbardziej jednak oddalem na fotce wyrzutnie.

2drbdid.jpg

eqvyv5.jpg

Będziesz miał naprawdę dużo zabawy jeżeli nie robisz pokazu. Planujesz wszystko zostawić na północ. Czy będziesz mniejszymi partiami strzelał?

Jeśli możesz to koniecznie nagraj kostki, szczególnie te których filmików jest mało bądź nie ma. Co do stuffu to nie ma słów, marzenie każdego :xmas_happy: 0 niewypałów i bezpiecznego odpalania życzę !

Stary bajkopisarz - przypomina opowieści z Hollywoodu, zawsze ten sam scenariusz - to już ostatnia część, która okazuje się kolejną. Całą Sage można streścić jako Niekończąca się zakupowa opowieść w reżyserii Bartkaeuro. Gdy w październiku otrzymałem wiadomość, że stuff skompletowany, zamówiony i to koniec, bez zastanowienia odpisałem, że są to bzdury, minie moment i pójdzie kolejne zamówienie. Wszak w latach ubiegłych było dokładnie tak samo. Schemat został zachowany, a kolejne zamówienia były składane niczym polityczne obietnice obecnego rządu. I tak mamy rekordowy jak na niego stuff, który śmiało mógłby uraczyć 5 czy 10-ciu innych pirozapaleńców. Jak zawsze będzie odpalał pojedyńczo przez co zanudzi swoich bliskich, ale też spali świąteczne kalorie maszerując w tą i spowrotem z kostkami. Wynoszenie o rozpakowywanie to kwestia kilkudziesięciu minut. Na szczęście pogoda sprzyja, radzę wystawić krzesła ogrodowe, bo będzie co podziwiać. W stuffie mamy przeróżne wyrzutnie, dziesiątki rakiet, mnówstow różności - taki sylwester tylko cały dzień w domu i strzelać, strzelać do znudzenia. Myśle, że po tym Sylwestrze Bartek spojrzy na fajerwerki z inej strony. Na ich miejsce w Sylwestrowym dniu, a jego pirotechniczny głód zostanie w pewnym sensie zaspokojony. Z swojej strony mogę jedynie życzyć bezpieczeństwa, pogody, wytrwałości i dobrej zabawy dla Bartka,a innym użytkownikom by mieli okazje raz w życiu spędzić sylwestra z taką ilością piro.