Skocz do zawartości
  • 0

Dwa konkrety - długość + jakość


TwiSssteR

Pytanie

Siemano :)

 

Potrzebuje pomocy w wyborze ze dwóch konkretów. Wstępnie jedną z wyrzutni która chciałbym zobaczyć to JW7436 Zeppelin i na nią się raczej skusze. Natomiast szukam jeszcze czegoś co będzie miało świetny efekt i trochę postrzela. Patrzyłem na kilka wyrzutni Maxsema jak chociażby Golden Beach... Niestety nie zakupie tak jak wcześniej wielu mniejszych bo będę w Zakopcu w Sylwestra i zależy mi na tym, żeby odpalić i publika + znajomi byli zachwyceni :) No i kurde nie chce strzelać jakimiś '' pierdziawkami '' :)

Z góry dziękuję za każdą sugestię... aaa zapomniałem dodać, że chcę to zamówić na WK w Gromie.

 

TwiSssteR

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nad Legendem myślałem, natomiast Songa miałem w zeszłym roku... a coś tak ok 1,5 minuty ?

 

DawidPirotechnik jw408 też miałem, lubię poznawać nowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nad Legendem myślałem, natomiast Songa miałem w zeszłym roku... a coś tak ok 1,5 minuty ?

 

DawidPirotechnik jw408 też miałem, lubię poznawać nowe :)/>

ile chciałbyś wydać ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

krzychu94 znam sklep taniefajerwerki smile.gif robiłem tam zakupy, również przeglądałem tam dostępne wyrzutnie, jednak napisałem tu bo może jest coś co wgniata w ziemię nie ma tego na TF bądź jest ale ktoś powie jak to wygląda na żywo. Filmik filmikiem, a rzeczywistość może być różna... a nie chcę się zawieść.

 

a yhw100 strzelałem rok temu :) kupione od luxora :) co prawda miałem z nią awarię ale z perspektywy czasu było to dość ciekawe i z efektem WOW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...