Skocz do zawartości

Nowy sklep internetowy. Szukamy hurtowni.


PiroForFan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem przedstawicielem nowo powstałego sklepu internetowego z pirotechniką Piro For Fan.

Produkty jakie chcemy mieć na stanie to petardy hukowe, race morskie, stroboskopy oraz świece dymne.

Znaleźliśmy już jedno miejsce w którym moglibyśmy się zaopatrywać lecz potrzebujemy pomocy.

 

Poszukujemy hurtowni fajerwerków/pirotechniki, najlepiej na terenie Szczecina, która ma w swojej ofercie race morskie z metalową rączką. Jak na razie znajdujemy tylko flary wątpliwej jakości, a zależy nam na jak najlepszych produktach.

 

Czy wie ktoś, gdzie można hurtowo zaopatrywać się w race morskie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze rozumiem że chcecie wprowadzić race urwiłapki?

 

Poniosło Cie ? Nie umiesz czytać ?

 

Race morskie które są dostępne w sklepach kibicowskich i które służą jako race sygnalizacyjne na statkach. Zależy nam na najwyższej jakości dlatego nie chcemy się bawić we FLARY z Jorge czy Triplexa które wyglądają jak świeczuszki i są wątpliwej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie poniosło ale wiedzy na temat rynku trochę mam wink.gif

http://www.forumfaje...ce-z-firebispl/

 

 

 

I co ciekawe race "słabe" jorga czy triplexa nie wybuchają

 

 

Zawsze się trafi wadliwa partia, przecież to nie wina samych rac a takiej serii. Poza tym jak chcesz mnie uczyć i umoralniać to Pw a nie syfisz w temacie.

 

Sklep ruszy wtedy, jak ogarne race morskie dobrej jakości oraz inne świecidełka. mamy kilka kwestii ogarniętych, jednak brakuje nam najważniejszego. Sledzic temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Witam jestem przedstawicielem sklepu XXX, jest to nowy sklep jednak w ofercie jeszcze nie mamy nic :(/> powiedzcie mi gdzie mogę się zaopatrzyć to coś dodam do sklepu :D/> Pls bo nie chce mi się szukać ani myśleć"

 

Tak ja widzę pierwszy post...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Witam jestem przedstawicielem sklepu XXX, jest to nowy sklep jednak w ofercie jeszcze nie mamy nic :(/>/> powiedzcie mi gdzie mogę się zaopatrzyć to coś dodam do sklepu :D/>/> Pls bo nie chce mi się szukać ani myśleć"

 

Tak ja widzę pierwszy post...

 

 

Caly czas szukamy, piszemy, dzwonimy a napisalismy tutaj bo moze ktos ma doswiadczenie i chce pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dit bo wczesniej pisane z kom.

Firma weszla w rynek o ktorym nie ma bladego pojecia.

Komentarz o urwilapach tez napisany przez osobe "obeznana". Gdyby gosc mial choc troche oleju w głowie wiedziałby skad sie wziely urwiłapy.

 

Morskie race masz tylko comety, icarosy i fucuo a mano. Sa quasi morskie z Łodzi i tyle - rynek rac morskich i okołomorskich masz zamkniety.

 

Ps firawerkoman- nie wybuchaja ale np sie wysypują :)

ja obecnie mam race zwykłe, ludzie sie smiali jak je wprowadzałem do oferty a teraz mi ich idzie po 400-500szt w miesiacu.

 

Niestety rynek kibicowski jest mocno specyficzny. Osoba prowadzaca piro for fan albo sama oarnie kwestie zabawek albo stanie sie kolejnym klonem us lub firebisu.

 

Ps za jakis czas bede miec swwoje swiece dymne (wyprodukowano dla Piro Polska) oraz podobny napis na niektórych racach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...