Skocz do zawartości

fajerwerkiLider.pl - RG Lider


kameleon180

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...

Bardzo dobry sklep, robiłem tu zakupy wiele razy i nigdy nie było żadnego problemu z zamówieniami, świetny wybór produktów a paczki zawsze były szybko wysyłane i dobrze zabezpieczone, kontakt także oceniam bardzo dobrze. Polecam :D

Edytowane przez Mroczny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

Zastanawia mnie chora cena za wysyłke obojętnie których rakiet dodatkowa  kwota ponad 150 zł brutto skąd te ceny ? inne sklepy wysyłają za doplata max 30 zł . To przecież nie jest wysyłka paletowa !!! Nie wiem skąd macie takie ceny jeśli moge wiedzieć prosze o odzew ze strony sklepu🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ta chora cena tyczy się tylko i wyłącznie rakiet dłużycowych. Tak jak w opisie, rakiet, które mają powyżej 155cm.

Faktycznie nie jest to wysyłka paletowa - jednakże każdy z kurierów traktuje to już jako wysyłkę dłużycową a ceny tych zaczynają się dla nas od 150zł. Rakiet, które wymagają tej wysyłki, w naszym sklepie jest obecnie około 10 zestawów. Na chwilę obecną, w paczkach do 20 kilogramów, w których znajdują się rakiety - dokładamy połowę kwoty za dostawę od siebie.

Cena zamówienia do 20kg dłużycowego w naszym sklepie wylicza się w koszyku jako 88,45zł brutto (my kurierowi na fv płacimy potem za to około 160zł w zależności od końcowej wagi i wymiarów paczki). Zamówienie od 21 do 40kg wyliczone jest w koszyku jako około 176zł brutto (my kurierowi płacimy około 200zł w zależności od końcowej wagi i rozmiaru paczki).

Przy wyborze każdej innej rakiety (poniżej 155cm), bez problemu dostępne są inne metody dostawy i można je z łatwością wybrać w koszyku. Ceny zaczynają się od 15-19zł. Dostępne są paczkomaty (o ile rakiety się mieszczą) i kurierzy.

W załączeniu print screeny :)

Z chęcią zrobilibyśmy tą wysyłkę tańszą, ale obecnie i tak dopłacamy do każdej paczki, nawet paczkomatowej. W tych kosztach transportu nie ma wliczonych kosztów pracownika przy pakowaniu, opakowań, wypełniaczy, taśmy, etykiet, foliopaków etc. Nie oszukujmy się, nie ma też tego wliczonego w produktach. Większość paczek to zamówienia w okolicy 100zł. Nawet na 20 opakowaniach piccolaków lub paczce dymów po kilkanaście zł nie narzucisz takiej marży żeby umieścić te koszta ;) A uwierzcie, że zdarzają się paczki, w których ludzie zamawiają serio tylko 3 paczki np EX1 ...

Wiemy, że niektóre sklepy dokładają do tego interesu jeszcze bardziej, oferując wysyłki w okolicach 10zł, ale my staramy się znaleźć balans pomiędzy tym, żeby mieć zawsze pełne magazyny dostępnego towaru dla Was przez cały rok a zaniżonymi kosztami wysyłki. Gdybyśmy dokładali jeszcze więcej, obniżając koszt transportu, to pewnie tak jak większość sklepów, poza sezonem mielibyśmy ze 100-200 pozycji max.

Dzięki temu, że z reguły koszt jest taki sam (w mniejszych paczkach, bo w większych dokładamy) jaki my płacimy kurierom, dokładamy tylko w kwestii samego pakowania. Daje nam to możliwość utrzymania w stałej ofercie ponad 3000 produktów, w tym ponad połowę niedostępną już nigdzie indziej :)

FireShot Capture 055 - Podsumowanie - fajerwerkilider.pl.png

FireShot Capture 056 - Podsumowanie - fajerwerkilider.pl.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2022 o 02:37, Mroczny napisał:

Zamówione, zobaczymy czy coś ciekawego trafię :D

Ja również zamówiłem. Za 300. Zobaczymy czy w "dzisiejszych czasach" można jeszcze coś ciekawego wyrwać ze sklepów internetowych :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Będą kody rabatowe na BF już niedługo - a od dzisiaj promocja na rury pirotechniczne (używane) -30%.

Rury używane max dwa razy, więc praktycznie jak nowe. Bez żadnych wad, posłużą jeszcze dłuuuugie lata!


Promocyjne ceny do znalezienia pod tym linkiem:
https://fajerwerkilider.pl/pl/6-akcesoria

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko. Czy będą jeszcze u was dostępne rakiety big svart w wersji bez kija? Bo widzę że są dostępne z kijem ale z bardzo kosztowną wysyłką. Oczywiście rozumiem że takie koszty dostawy są uzasadnione, ale dla mnie nie ma sensu płacić 100zł za dostawę żeby kupić 2 rakiety. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...