Skocz do zawartości

fajerwerkiLider.pl - RG Lider


kameleon180

Rekomendowane odpowiedzi

To widocznie po to żeby nikt nie musiał udowadniać, a paczka nie wróciła do sklepu.

Zwykła weryfikacja, jeżeli masz z tym jakiś problem widocznie masz coś do ukrycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz problem ;) Taki cenny dokument ze prawie wszędzie go podajesz ... ;)

 

Ja bym ci radzil go nie podawać bo jutro caly swiat będzie znał twój pesel ... (taki sarkazm dla czytających ze zrozumieniem :P )

 

Robisz problem tam gdzie go nie ma .. Najlepiej w ogóle nigdzie nie zamawiaj bo więcej z tego problemów niż pożytku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po co wam jest potrzebny pesel przy składaniu zamówienia? Chciałem dziś złożyć zamówień ale właśnie to mnie zniechęciło. Proszę o odpowiedź. Z góry dziki.

Pesel wymagany jest do potwierdzenia pełnoletności.

Co do kuriera oczywiście, wymagamy by tak czy siak sprawdzał pełnoletność, ale zdarzyło się niejednokrotnie, że im się nie chce i tego nie robią, lub akurat "syna nie było w domu". Gdyby okazało się, że jednak osoba zamawiająca jest niepełnoletnia, kurier niczego nie sprawdził i cokolwiek się stało, to osoba zamawiająca podała nieprawidłowe dane, łamiąc jednocześnie regulamin i prawo w kraju. A jak wiadomo sprzedaż może odbywać się tylko dla osób pełnoletnich.

 

Jeżeli nie chce Pan wysyłać nr Pesel, można wysłać nam skan dowodu osobistego/prawa jazdy/paszportu, z zamazanymi danymi takimi jak adres, imiona rodziców i nr pesel.

Jeżeli i to nie pasuje to może Pan zawsze wymyślić inny sposób, w który potwierdzi nam Pan swoją pełnoletność ;)

 

Przypominamy jednocześnie, że ma Pan zgodnie z prawem zawsze wgląd do swoich danych oraz możliwość zarządzania od Nas usunięcia swoich danych z bazy klientów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pesel wymagany jest do potwierdzenia pełnoletności.

Co do kuriera oczywiście, wymagamy by tak czy siak sprawdzał pełnoletność, ale zdarzyło się niejednokrotnie, że im się nie chce i tego nie robią, lub akurat "syna nie było w domu". Gdyby okazało się, że jednak osoba zamawiająca jest niepełnoletnia, kurier niczego nie sprawdził i cokolwiek się stało, to osoba zamawiająca podała nieprawidłowe dane, łamiąc jednocześnie regulamin i prawo w kraju. A jak wiadomo sprzedaż może odbywać się tylko dla osób pełnoletnich.

 

Jeżeli nie chce Pan wysyłać nr Pesel, można wysłać nam skan dowodu osobistego/prawa jazdy/paszportu, z zamazanymi danymi takimi jak adres, imiona rodziców i nr pesel.

Jeżeli i to nie pasuje to może Pan zawsze wymyślić inny sposób, w który potwierdzi nam Pan swoją pełnoletność ;)

 

Przypominamy jednocześnie, że ma Pan zgodnie z prawem zawsze wgląd do swoich danych oraz możliwość zarządzania od Nas usunięcia swoich danych z bazy klientów.

 

Dzięki za odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Bardzo szybka wysyłka, w paczce znalazł się miły gratis. Sklep ma dosyć ciekawą selekcję towarów. Można znaleźć w nim takie rzeczy jak trzystrzałowy moździerz, albo gwizdki Bin Laden od czeskiego importera Panta.

 

A tak wyglądają wspomniane Bin Ladeny:

mzkDijj.jpg

 

Polecam. Coś w sam raz dla łowców unikatowych fajerwerków.

 

Zapraszam do tematu z moimi zakupami: http://www.forumfajerwerki.pl/topic/16090-mantis-zakupy-2016/?p=136954

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rozpoczęła się wyprzedaż na naszej stronie - przeceny sięgające 50% :w00t::w00t::w00t::w00t:
www.fajerwerkilider.pl

Promocja trwa do odwołania lub wyczerpania zapasów produktów w cenach promocyjnych.
​Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Już niedługo będziemy zamawiać nowe towary. Czy jest coś, czego waszym zdaniem nam brakuje? Czy chcielibyście widzieć jakieś konkretne produkty na naszej stronie? Wpisujcie w komentarzach a my zobaczymy co da się zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Państwo, przeglądając aktualną ofertę myślę, że asortyment jest świetny. Mnóstwo fajnych, sprawdzonych produktów Triplexa, Jorga jak i rzadko spotykany asortyment Klaseka. Myślę, że w tej kwestii sklep jest wyśmienity, aż chciało by się coś zamówić. Jest jednak jeden problem, cena...Myślę, że żadne inwestycje w nowy asortyment nie przyciągną naszej społeczności do Państwa sklepu ponieważ konkurencja nie śpi i oferuje jak by nie patrzeć niższe ceny. Oczywiście szanuje Państwa politykę i nie chce żeby mój komentarz był źle odebrany. Pozdrawiam ;)

 

P.S przyjrzałem się bliżej ofercie i z tego co widzę część produktów jest w przystępnych cenach, dziwne jest to, że niektóre są dziwnie zawyżone, chyba najbardziej to bije po oczach. Sam mój komentarz pokazuje prosty mechanizm, spoglądam na cene JW408, myślę 180 zł łoo to nie ma co reszty oglądać.

Proszę na to zwrócić uwagę bo w sumie ceny są całkiem ok, a na pierwszy rzut oka można sklep skreślić z listy zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak jak napisał firawerkoman - jeżeli kupiliśmy już nowy towar po wyższej cenie zakupu to niestety, ale automatycznie cena jest podwyższona ;)

Poza tym na szybko przeglądając ceny akurat JW408 cena w internecie kształtuje się pomiędzy 169 ( w chyba jednym sklepie ) do aż 224 zł z przewagą tych po 180/190 i 200 ... Oczywiście z punktu widzenia klienta rozumiemy kupowanie po jak najniższej cenie, ale 30 letnie doświadczenie w branży pokazało nam już niejednokrotnie co za tą najniższą ceną się kryje ;)

W każdym razie jesteśmy już po kolejnych zakupach i w najbliższych dniach wrzucimy sporo nowości w tym produkty GAOO :)

Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Sklep godny polecenia, wybór wyrzutni chyba jeden z największych, bardzo szybki kontakt przez Messenger i pomocna obsługa. Paczka dobrze zapakowana -stretch i bąbelki. Dodatkowo na plus płatność Paypal i stosunkowo szybka realizacja. Ceny mogłyby być niższe, ale są akceptowalne. Mam nadzieję, że za rok też tu zawitam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...