Skocz do zawartości

fajerwerkiLider.pl - RG Lider


kameleon180

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wyświetlają się ceny, lecz jest ogromny wybór. Nie kupował bym tam, ze względu na to, że nie widać cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie nie warto , masz lepsze sklepy

np? Kdzie znajde asklep gdzie jest taki ogrom tanich mozdzierzy lub wyrzutnie song za 80 zł ? oraz mozdzirz z maxesem 2'' wszystko w jednym sklepie?

 

MOD: na przyszłość pisz poprawniej! Uważaj na literówki i zasady interpunkcji! JMJ

Edytowane przez JMJ Pirfotechnics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np? Kdzie znajde asklep gdzie jest taki ogrom tanich mozdzierzy lub wyrzutnie song za 80 zł ? oraz mozdzirz z maxesem 2'' wszystko w jednym sklepie?

 

Hmm, nie tak ostro ! , mówiąc że masz lepsze miałem na myśli sprawdzone przez naprawde sporą liczbe użytkowników i innych ;p , wystarczy poczekać a produkty będą dodawane po wakacjach , oraz wielkie Promo

 

Sklepbigfun.pl

Taniefajerwerki.pl Maxsem.pl Fajerwerki-korsarz.pl

Fireworld.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np? Kdzie znajde asklep gdzie jest taki ogrom tanich mozdzierzy lub wyrzutnie song za 80 zł ? oraz mozdzirz z maxesem 2'' wszystko w jednym sklepie?

 

Nie wiem co piłeś jak to pisałeś... Jak chcesz to kupuj, co sie pytasz. Nikt Ci nie broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Uwaga! Od teraz proszę o trzymanie się tematu, a nie jak dyskusje powyżej. Tematy o sklepach są po to, żeby oceniać dokonane tam zakupy, dodawać info o promocjach, ewentualnie zadawać pytania. A nie "gdzie znajdę taniej", "nikt ci nie broni tam kupować", "są lepsze sklepy". Nie można oceniać sklepu bez żadnych kontaktów z nim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zapraszamy na nową odsłonę sklepu!
Dużo większy asortyment i dużo niższe ceny!
Cotygodniowe promocje i konkursy na facebooku.

Na hasło "forumfajerwerki.pl" dorzucamy do paczek gratisy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jestem na forum nowy ale to nie znaczy że zielony jeśli chodzi o pirotechnikę. Na waszą stronę wpadłem przypadkiem i wcześniej to jeśli chodzi o ceny mogliście stawiać wysoko poprzeczkę ale teraz już nie mogę powiedzieć tego samego. Np. 1,5 roku temu Song kosztował 80 a teraz poszedł do góry o 20 zł. Wiadomo każdy musi zarobić ale bez przesady. Jeśli chodzi o asortyment to bardzo duży wybór, ale jeśli chodzi o ceny to Genesis za 325 zł i Zeppelin za ponad 400 zł to małe przegięcie. To wszystko z mojej strony. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny niestety zależą w większości od importerów. Jeżeli importer zwiększa cenę produktu o 20 zł chociażby ze względu na skoki kursów dolara - to my też tą cenę podnosimy, nie oszukujmy się, ale nikt z nas - pirotechników/hurtowników/sprzedawców detalicznych nie ma zamiaru dokładać do interesu. Jeśli ktoś posiada jeszcze w tańszej wersji cenowej to najprawdopodobniej może wyprzedaje starsze dostawy, może w rzeczywistości nie ma już produktu na stanie. W latach 2011 - 2015 sklep internetowy w ogóle nie była aktualizowany ani prowadzony więc na prawdę nie sugerowałabym się cenami z przed półtorej roku.
Poza tym robiąc szybkie rozeznanie w temacie, proszę mi pokazać, w którym sklepie YHW009 (song) jest sprzedawane obecnie w cenie 80zł? Z tego co widzę akurat wszyscy sprzedają ten produkt w takiej samej cenie (narzuconej przez importera).

Co do cen wyrzutni Jorga rzeczywiście nie będę się spierać. Na dniach cenniki będą aktualizowane na nowe, wraz z nową dostawą, wtedy na pewno ceny wszystkich zadowolą. Jednakże na stronie obecnie posiadamy ponad 1200 produktów wszystkich importerów (i codziennie dodawane są nowe) z czego produkty Jorge to tylko 258 pozycji.... Czy uważa Pan pozostałe 1000 pozycji za również za drogie względem innych sklepów? Jeśli tak to proszę o kontakt mailowy z pewnością uda nam się osiągnąć porozumienie.


Jestem na forum nowy ale to nie znaczy że zielony jeśli chodzi o pirotechnikę. Na waszą stronę wpadłem przypadkiem i wcześniej to jeśli chodzi o ceny mogliście stawiać wysoko poprzeczkę ale teraz już nie mogę powiedzieć tego samego. Np. 1,5 roku temu Song kosztował 80 a teraz poszedł do góry o 20 zł. Wiadomo każdy musi zarobić ale bez przesady. Jeśli chodzi o asortyment to bardzo duży wybór, ale jeśli chodzi o ceny to Genesis za 325 zł i Zeppelin za ponad 400 zł to małe przegięcie. To wszystko z mojej strony. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Informujemy, że ceny na asortyment Jorge zostały już poprawione.

Dodaliśmy również nową dostawę PIROMAXa a w niej znalazły się również 2" rakiety o zawartości prochu aż 170 gram. Od siebie polecamy z całego serca - testowaliśmy sami i efekt jest powalający - prawie nie do odróżnienia z 3" profesjonalną bombą pirotechniczną!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dlaczego taka roznica w cenie Pomylka?

 

petarda DUMBUM-P6A (20szt)- 28zl

petarda DUMBUM-P6B (5szt)- 4,10zl (4x4,10=16,40zl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość z tymi kulkami 2",do tego widzę inne kostki które mnie interesują na stanie.Chyba już wiem gdzie zrobię zakupy w tym roku.Czy lont można zakupić w mniejszych odcinkach niż 100m?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...