Skocz do zawartości

Pokaz dożynkowy 2013


luxor

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już co roku będę organizował pokaz na ognisku dożynkowym. W tym roku będzie największy pokaz jaki do tej pory robiłem. Będę strzelał na systemie 16 kanałowym podpinanym pod PC (miałem robić kolejną konsolke, ale niestety musiałem opłacić kilka rzeczy związanymi ze studiami i mieszkaniem no i portfel trochę się skurczył). Pokaz będzie robiony pod muzykę. Utwory to: Two Steps From Hell - Strength of Thousand Men i Audiomachine - Apollo's Triumph. Oto materiały, które użyje w pokazie:

 

3x JW4072 Orient

2x TXB281 Raper

1x P7306 Moza

1x TXB397 Harmattan

1x P7451 Cypr

2x TXB421 Amaretto

1x JW91 Super Show 6

9x T2548 Saturn Missiles

 

Zastanawiam się jeszcze nad finałem. Myślałem nad 10-cioma szelkami 2" i jakiś one row, ale to zależy jak szybko naprawię swój portfel :P. Jak tylko znajdę swoją kartkę z dokładnym rozplanowaniem to wrzucę dokładny plan w celu zasięgnięcia opinii czy jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Pokaz odbył się jednak w środę czternastego. Oto film:

 

 

Sporo rzeczy jest to poprawy. Miejscami wszystko idzie idealnie, nie ma żadnych dziur, niestety miejscami jest ich sporo (np Harmattan po postach i filmach wyliczyłem że będzie strzelać 45/50 sekund, niestety strzelał szybciej przez co powstała bardzo duża dziura). Poza tym nie wszystko odpaliło. Jeden oirent nie odpalił (widocznie zbyt luźno docisnąłem QM do lontu) oraz cypr (pokaz ustawiany w pośpiechu i niestety na koniec musiałem urwać kabel od zapalnika). Jeżeli chodzi o sam system to jestem w 100 % zadowolony. Nie było z nim żadnych problemów pomimo tego że dłuższy czas stał w rosie. Jestem też mile zaskoczony, że na jednym kanale udało mi się odpalić 9 zapalników (pewnie da rade więcej, ale na razie to mój rekord). Kolejna wpadka to nagłośnienie. Wziąłem mocniejsze głośniki komputerowe, nie nastawiałem się że będzie głośno, ale sądziłem że chociaż coś będzie słychać, niestety muzyka grała bardzo cicho. Jest to mój pierwszy pokaz pod muzykę więc też nie spodziewałem się że wszystko będzie po mojej myśli, mam jednak nadzieje że kolejny będzie lepszy od tego. Najważniejsze że publice się bardzo spodobało (otrzymałem nawet propozycję pracy xD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...