Skocz do zawartości

[JacuQM] Projekty, Zakupy, Pokazy 2013/2014 !


JacuQM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, no więc jako że zaczeły się wakacje 2013 pora pomyśleć o stuffie. W tym roku budżet to +/- 1000zł na kostki 1,2'' ( innych nie mam zamiaru kupować ), jakieś 200zł na szelki 2'' + do tego mocniejsze petardy. Całość skończy się tak jak w tamtym roku na około 1600zł natomiast z zeszłego roku zostało całkiem sporo kostek 1,2'' bo zaczełem odpalać od najmniejszych ;) a nie starczyło mi czasu. W tym roku mogę pomyśleć o amatorskim pokazie, gdyż zamieniłem się za system meteor 8. Myśle że w tym roku będe wybierać mądrzej niż w tamtym. Koniec z gównami ! ;) Zapraszam do komentowania.

 

 

 

JacuQM

 

http://www.youtube.com/watch?v=TnypKOtl8Do

 

 

 

 

Youtube : http://www.youtube.com/user/CapiWymiata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten meteor który jest na zdjęciu wydaje mi się popękany tzn rozlatuje się. Tak mi się na filmiku pod koniec rzuciło :)/>

 

chyba że to klapka od baterii obruszana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten meteor który jest na zdjęciu wydaje mi się popękany tzn rozlatuje się. Tak mi się na filmiku pod koniec rzuciło :)/>/>

 

chyba że to klapka od baterii obruszana ?

Nie dokręcony był ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No to bardzo proszę aktualizacja ze sklepu Marcus-Graf. Szeleczki 2'' za całkiem okrągłą kwotę :)/>/> Bardzo ładne bombki SP, 15sztuk. Wykonanie podobne do sp. Fotka wkrótce :)/>

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Bardzo dobre zamówienie. Ciekaw jestem efektu Garden City, czy rzeczywiście ma tak dobry efekt jak na filmie. Sylwester będzie w 100% udany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wszystko około 210zł. Też jestem ciekaw efektu Garden City, patrząc na stronie kierowałem się efektem + wagą ta była najcięższa ze wszystkich 49sh jakie ma maxsem. Zobaczymy co z tego będzie, znów ta 19sh to kolorowe stroby :)

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry zakup z Maxsema. Jak na razie masz fajny stuff, jest konkret Garden City więc już jest git :xmas_biggrin: . Czekam na dalsze części :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...