Skocz do zawartości

IV Festiwal Ognia i Wody - Nysa 2013


JacuQM

Rekomendowane odpowiedzi

Plakat%20FOiW_2013%20end__.jpg

PROGRAM

 

 

16:30– 17:00 – Pokazy wodne – skutery, motorówki

17:00 – 17:30 - niespodzianka

17:30 – Występ nyskiego zespołu „Na Fali”

19:00 – Występ zespołu „Orfeusz”

20:30 – występ zespołu „Saragossa Band”

22:00 - Otwarcie IV Festiwalu Ognia i Wody

22:15 – I prezentacja Ognia – JUP Fireworks EUROPE LTD

22:45 – II prezentacja Ognia – Firma H – U “EFEKT”

23:15 – III prezentacja Ognia – Pyro Moravia s.r.o

23:45 – Ogłoszenie wyników i wręczenie pucharów i nagród

 

Więcej info : http://www.nysa.eu/aktualnosc-5519-iv_festiwal_ognia_i_wody_nysa_zaprasza.html

Event : https://www.facebook.com/events/379113205532320/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że w zeszłym roku chyba lepsze składy były festiwali bo na forum w okół nich się dużo działo :) Szkoda, że z powodu pracy na żadnym nie udało mi się być, w tym roku nadrabiam i w Nysie się pojawię.

Tak z ciekawości, ktoś wie jaki budżet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się przejadę po to by zobaczyć Efekty ;)

 

vel będziesz? (głupie pytanie) czekam na głupią odpowiedź ;) heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pyro-Moravia

2. Efekt

3. Jup

 

Thanks for watching ;)/>

 

fps

 

 

Szkoda, że Ustki tak dobrze nie przepowiedziałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Ustki nie będę się wypowiadał, bo mi nie wypada. Gdyby nie parę potknięć z naszej strony to kto wie jakby klasyfikacja wyglądała ;)

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Ustki nie będę się wypowiadał, bo mi nie wypada. Gdyby nie parę potknięć z naszej strony to kto wie jakby klasyfikacja wyglądała ;)/>

 

fps

 

 

no o te parę za dużo

 

 

z tego co wiem każdy jakieś miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooli, ja z oczywistych względów melduję się na festiwalu również i w tym roku :) Jak chcesz wpaść na miejsce montażu, to dawaj znać na koma, to Cię pokieruję.

 

W tym roku niestety będziemy strzelać z najmniejszej barki :( Ale postaramy się nie zawieźć oczekiwań publiczności, ciekawe czy się z materiałem zmieścimy... :P

 

Jeżeli ktoś mieszka w południowej części kraju, to nawet nie ma co się zastanawiać, tylko obowiązkowo przyjeżdżać do Nysy, gwarantuję, że warto.

 

Link do wydarzenia na FB: http://www.facebook.com/events/527363320632680/?fref=ts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooli, ja z oczywistych względów melduję się na festiwalu również i w tym roku :)/>/> Jak chcesz wpaść na miejsce montażu, to dawaj znać na koma, to Cię pokieruję.

 

 

 

Ok będziemy w kontakcie jak coś

 

Masz dalej ten sam numer co mi podawałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tak jak w tamtum roku rowniez bede jest moze organizowane jakies spotkanie forumowiczow na miejscu? W sumie ja jade w grupie zorganizowanej 20 znajomych ale z checiA poznam uzytkownikow forum nie mowiac juz o tym gdyby byla mozliwosc zobaczeniE pracy od kuchni; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel - będzie kilka osób z forum, zgadujcie się, wymieńcie numerami telefonów, działajcie, ja zapewne nie będę mieć za dużo wolnego czasu przed pokazami. Z pooglądaniem montażu od kuchni może być ciężko, bo odbywa się on ok. 10 km od plaży w Skorochowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veli 10 km nie problem podjechac i zobaczyc jak wyglada to od kuchni tylko trzeba miec mozliwosc wejscia :) Swoja droga mozna do Ciebie jakis kontak moze udalo by sie zdzwonic i na miejscu chociaz na 10 min poprzeszkadzac;) A co do spotkania z uzytkownikami to proponuje zrobic szybko liste kto bedzie wym tel i ustalimy miejsce jak cos moj nr 724241084 jestem caly weekend w nysie w niedziele moze bedzie pogoda na opalanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ostatni nie wypalil? Ja widzialem 3 cale pokazy i tyle chyba mialo byc swoja droga jaka byla klasyfikacja? Czesi nawet pozytywnie mnie zaskoczyli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł

To pierwsze to było rozpoczęcie o 22.00 godzinie i później był o 22.15 pokaz Niemców o 22.45 była Polska firma Efekt a o 23.15 mieli strzelać czesi a wystrzelili tylko kilka szelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek,

Chyba nie bardzo masz rację.

Pierwsze trzy pokazy to były pokazy konkursowe, nie słyszałem kolejności dokładnie, jednak wiem na pewno, że drugi to pokaz firmy Efekt.

A to na końcu to miała być niespodzianka, nie widziałem już dokładnie bo zmierzałem do auta, które miałem oddalone jakieś 3 km od plaży.

 

Jak dla mnie pokaz firmy Efekt był najbardziej widowiskowy, i to nie ze względu na patriotyzm :)

Wodne bomby były rewelacyjne :)

Niestety siedziałem na wałach, muzykę nie najlepiej słyszałem i z lekkim opóźnieniem, ale podobało się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi to efekt moim zdaniem najlepiej wstrzelil sie w muzyke

 

Co do niespodzianki o ktorej mowa to byc moze chodzilo o to ze po wszystkich pokazach po jakis 10 min moze 15 w gore poszlo jeszcze pare bombek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuję że w tym roku nie mogłem przyjechać :(

 

Wiem że wygrał Efekt i pozostaje mi nic innego jak tylko czekać na film :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pyro-Moravia

2. Efekt

3. Jup

 

Thanks for watching ;)/>

 

fps

 

 

Czekamy na komentarz :)

 

 

Paweł gratulację i przepraszam że się nie pojawiłem. Sprawy osobiste. NIe dane mi jest chyba uczestniczyć w tych pokazach

 

Jeszcze raz gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...