Skocz do zawartości

Piromax


Arturo

Twoje ocena importera  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Twoje ocena importera

    • 1
      5
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      5
    • 5
      8
    • 6
      21


Rekomendowane odpowiedzi

Piromax... nasz świat pirotechniki… nasze miejsce magiczne…

 

Gdzie praca jest zabawą, a zabawa staje się pracą…

 

Niesamowita mieszanka doświadczenia, młodości, wiedzy i radości z tworzenia…

 

Witamy w naszym świecie, stworzonym z marzeń. Gdzie pasja i szaleństwo okiełznane rozumem pozwalają tworzyć i cieszyć się z zabawy…

 

zaś wspomniane doświadczenie i wiedza, pozwalają by ta zabawa była bezpieczna i olśniewała jakością nocne horyzonty...

 

Gdzie młodzieńcza pasja zaprowadziła nas do kraju kolebki prochu - Chin, w którym można zrealizować nasze pomysły…

 

Zapraszamy do wspólnego niczym nie skrępowanego innego wymiaru pirotechniki - profesjonalizmu Piromax

 

http://www.piromax.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powiedz mi co ma na celu ta ankieta?

 

Nikt jeszcze nie testował a ma oceniać importera?

 

Powiedz mi co Ci ona przeszkadza? nikt nie testował? ok niech nie ocenia!

 

Jeśli ktoś sprawdzi zobaczy na żywo niech oceni!

 

Nie udawaj wszechwiedzącego bo nie wiesz czy ktoś już nie sprawdził produktów bo tego nie wiesz... a to że Ty jeszcze nie testowałeś to nie znaczy że inni też nie testowali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi co Ci ona przeszkadza? nikt nie testował? ok niech nie ocenia!

 

Jeśli ktoś sprawdzi zobaczy na żywo niech oceni!

 

Nie udawaj wszechwiedzącego bo nie wiesz czy ktoś już nie sprawdził produktów bo tego nie wiesz... a to że Ty jeszcze nie testowałeś to nie znaczy że inni też nie testowali...

 

 

Stary odpuść sobie. Moja wypowiedź nie miała jakiegoś złego znaczenia. Zapytałem się tylko a ty od razu z morda wylatujesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem filmiki i żadna z wyrzutni nie ma jakiś odkrywczych efektów (przynajmniej z tych co są na youtube) a i ceny uważam że są dość wysokie, także za te pieniądze raczej nie kupie chyba że będą jakieś ciekawe promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem filmiki i żadna z wyrzutni nie ma jakiś odkrywczych efektów (przynajmniej z tych co są na youtube) a i ceny uważam że są dość wysokie, także za te pieniądze raczej nie kupie chyba że będą jakieś ciekawe promocje.

 

Tak z ciekawości, uprzejmie proszę o wyjaśnienie co znaczy pojęcie "odkrywczy efekt" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie wapsterze! Proszę o nieusuwanie postów w jedną stronę...

 

Pare osób odpisało na post Daniello i ja też powtórzę co napisał wybuchowiec

 

"Jest pewien zakres efektów, które można użyć w baterii o kalibrze 30 mm. Kwestia tego jak są skomponowane."

 

Jeżeli według Ciebie tego typu post nic nie wnosi do tematu i nie dotyczy firmy to hmy... to post Daniello również nic nie wnosi!

 

Ciężko jest odkryć jakiś "odkrywczy" efekt którego nie ma żaden importer i dobrze że ktoś o tym wspomiał ale widzę że komuś jest nie na rękę że na jedną złą opinię pojawiają się dwie dobre które gaszą przedmówcę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaszą przedmówcę? Dobre ;) w pierwszym poście walisz frazesy jak by to był ósmy cud świata to wchodzę na youtube oglądam i jakiegoś wow nie było, a wiele razy oglądając wyrzutnie innych firm byłem zaskoczony. A pomijając już kwestię efektów to jest drogo, a skoro jest drogo i nic nowego to nie skorzystam, chyba że będą jakieś konkretne przeceny okazjonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z pierwszej prezentacji produktów Piromax oraz PYROS-PYROTECHNOLOGIE która odbyła się 18.06.2013 można znaleźć na http://www.cero-fireworks.de/impressionen/piromax-warschau-2013/ oraz na https://www.facebook.com/Piromax.Fajerwerki

 

Jak przywieźliście do Polski Salut Shell 8”? ja też bym chciał sobie przywieźć.

O... to ciekawe. Z tego co mi się wydaje to przewóz takich bomb wymaga specjalnych zezwoleń . Niech ktoś mnie sprostuje jeżeli nie mam racji :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przywieźliście do Polski Salut Shell 8”? ja też bym chciał sobie przywieźć.

O... to ciekawe. Z tego co mi się wydaje to przewóz takich bomb wymaga specjalnych zezwoleń . Niech ktoś mnie sprostuje jeżeli nie mam racji :]/>

 

Osoby które to przewiozły posiadały odpowiednie zezwolenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam oficjalnie wszystkich użytkowników w imieniu nowego importera - Piromax :)

 

Dziękuję użtkownikom za stworzenie nowych tematów dot. naszej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Po grudniowej prezentacji i Sylwestrze z produktami Piromaxa mogę stwierdzić, że nowy importer zyskał co najmniej jednego stałego klienta, czyli mnie :)

Jestem w pełni zadowolony z efektów wyrzutni zakupionych na minionego Sylwestra. Również wiele ciekawych efektów miałem okazję obejrzeć podczas prezentacji. Widać, że importer na pierwszym miejscu stawia jakość swoich produktów. Ale na pochwałę zasługuje także niebanalna szata graficzna artykułów, przykuwająca wzrok. Dzięki za sylwestrowe wrażenia z Waszymi produktami i liczę na systematyczne poszerzanie asortymentu. Trzymajcie tak dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ciekawy jestem co przygotują na ten rok ?

Macie może jakieś przecieki ?

Mamy

 

będą na 10 urodzinach forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...