Skocz do zawartości

zlamana rakieta:)


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

mialem dosc ciekawa sytuacje gyd zlamal mi sie kiedys kijek od bardzo durzej rakiety. napoczatku chcialem ja skleic ale ostatecznie tego nie zrobilem. kumpel wzial ta rakiete i powiedzial ze podpali ja, wlorzyl ja jakos do butelki i podpalil, ale rakieta zamiast poeciec w gore zaczela sie krecic i wleciala do rosoma na podworko i tam wybuchla :!:
wydaje mi sie ze byla to dosc interesujaca sytuacja :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :) moze to wygladalo interesujaca ale dla mnie nie :D patrzylem sobie przez okno, a tu nagle skaczaca rakieta zbliza sie do mojego domku... na szczesciu wybuchla przed plotem ale tak sie rozprysla ze prawie dostalem :) fajnie to z gory wygladalo --- ogolnie bylo smiesznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Taa troche niebezpiecznie, rakiety znane sa z tego ze wpadaja do domow! serio! moze wydaje sie to smeiszne ale co roku w sylwka takich przypadkow jest bardzo duzo, np. rok temu jedna mala rakietka wpadla mi do komina i tam zobaczylem tylko lekki blask swiatla. PS. trzeba bylo skleic kijek hehe albo wogole go odciac i wbic rakiete czubkiem w ziemie - mialbys niezly wulkan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prubowalem skleic, na poczatku tasma klejaca ale potem i tak sie zgielo (wiec bez sensu bylo znowu kleic)

wbic rakiete czubkiem w ziemie - mialbys niezly wulkan

ten pomysl jest dobry, nastepnym razem zrobie tak 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja znalazłem w necie rakiety co latają na 80,100 m i więcej... :lol: są bardzo duże ale i niestety bardzo drogie-od 40zł/szt. wzwyż :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To takich jest w ciula . W hurtowni było takich z 10 np : 3 częściowa rakieta Triple Rocket wylatyjąca na 100 z czymś metrów . Rakieta kosztowała 68 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość witus

LOL! Ludzie przypominają mi się stare dobre czasy ;) Zobaczyłem jakie mają produkty firma HESTIA i przypomniałem sobie jakie miałem na koniec 2002 roku fajerwerki. Więc tak:
Miałem BLUE SKY i CZARNY WAMPIR - piękne koła
Playing Demon - Piękne palmy ;)
No i miałem jakiś taki komplet też fajny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zlamana rakieta to niewiadoma
Nie wiadomo gdzie poleci
w zeszłym roku odpalałem złamaną pod szkołą (rakieta miała sklejony kijek ale jakoś źle :cry: )
Ustawiłem żeby poleciał nad ulice
a tu ją zgieło i huknęło w szkole miałem farta że nie w okno tylko nad
Postaram się już nigdy nie złamać kija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooom niebezpiecznie by było jakby wpadło do okna :D <lol>
Ja bym zrobił tak jak było napisane wcześniej czyli wbić czubka w ziemie <lol> :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Spoko ostatnio było w teleexpresie mówili o rynku w krakowie. gościu się opił chyba i wsadził rakiete do kanału rakieta była w miejscu a się paliła ludzie się jarali a nagle bum!! ale beka była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość

mi rok temu stało się tak. :lol:
ulepiłem z kuzynkiem bałwana.
wieczorem wzielismy centrifruge <taka rakietka kreci sie i leci w gure> połorzyliśmy na głowie bałwana i odpaliliśmy.
czekamy,czekamy, zaczeła startować, jakoś przy tym skreciła w bok i poleciała prosto w transformator elektryczny. :P
I nagle wielkie bum!!! rakietka trafiła prosto w transformator. No i nie było prądu na wsi przez cale 3 dni . faza no nie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

jak z 2-3 lata temu mialem (z remy) wszystkie jakie byly rakeitki tzn okolo 50. wydalem na to z 500 zl byly wyjebane efekety jak na pokazie jedna byla zlamana odpalilem i poleciala normalnie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Poprostu musicie wyważyć wtedy rakietke jak wam sie kijek złamiee ( musicie dać palec na dysze rakiety i powinno sie równoważyć , jeśli jest za ciężki silniczek z efektem to patyk dłuższy a jeśli patyk za ciężki to go odciąć troszke -musi być wyważona inaczej będzie sie kręciła w kółko , lub będzie leciała na ślepo. Pozdro Dawidq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu kumplowi kiedyś złamał sie patyk od rakiety (czasami ma sie kolegów idiotów ) postanowil ja odpalic ze swojej ręki a więc wzioł rakietę do ręki i podpalił nie dosc ze prawie spalil se bluze to niemal stracil wzrok bo rakieta wybuchła mu nad głową .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bylo 3 lata temu wystrzelalismy prawie wszystko i nudzilo nam sie moj brat znalzl rakiete ktura ma 2 lata bo sie zgubila rakieta byla spora i pech chcial sze kij sie troche ulamal ale uznalismy ze nic sie nie stanie i podpalilismy rakieta eystartowala ale krzywo obrala sobie za cel okno sasiadow przeleciala parking netta i doslownie 3 metry od okna sasadyw eksplodowala dobre ze ich w domu nie bylo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak tata połamał mi Speed IV to wziąłem klej do drewna skleiłem i owinąłem taśmą klejącą (klej nie zdążył wystarczająco zaschnąć) i było spoko a jak ktoś nie ma kleju do drewna to wystarczy dobrze nawinięta taśma klejąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na tym punkcie mam świra, bo jeśli kupie rakiety to chowam pod swoje lóżko, zawinąwszy wcześniej w jakieś koce, albo pianki. Oczywiście nie raz sie mi patyk ułamał, to robiłem tak jak kolega wcześniej powiedział- wkopywałem w ziemie lub śnieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość hades

Mi poszedł patyk w trakcie transportu (tzn. pójścia odpalenia :D). Skleiłem jakimś klejem, obwiązałem połową rolki taśmy izolacyjnej i normalnie poleciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przed chwilą wziąłem rakiete dużą z zestawu PyroManiak , żeby ją zobaczyć.Złapałem za kijek na samym dole i się złamała.Spróbuje ją skleić pattex SOS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dokladnie to gdzie sie złamała?? Bo jak niżej niż w połowie to nie opłaca sie zachodu robic, bo i tak poleci tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zreperowałem.Nieco wyżej niż w połowie.Skleiłem taśmą izolacyjną grubo.Zrobiłem dziure i tam wlałem Klej.Z boku przyłożyłem wykałaczki , polałem, klejem i taśmą izolacyjną.Trzyma się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymac to sie trzyma, ale czy poleci? Przecież napisałeś że grubo oblepiłes taśma, a to ma tez swą mase. A z resztą jeśli nie poleci bedzie beka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu jest pies pogrzebany.Polecieć raczej poleci , gorzej , czy poleci prosto :mad: :arrow: :arrow: :wink: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz uniknąc niebezpieczeństwa zrób sobie wulkanik. wsadz w śnieg, albo nie bo pewnie nie będzie, no to w kupe piachu albo cuś takiego no i kłopot z głowy. gorzej że to rakietka dużego kalibru, to troche kasy szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...