Skocz do zawartości

Wszystko co polecacie ! Tanie i dobre!


Rekomendowane odpowiedzi

hey aby ułatwić kupowanie fajerwerek nam wszystkim będziemy tu pisac jakie fajerwerki polecacie i ile one kosztują ( piszmy tylko o tych fajerwerkach które odpalaliście ) chodzi o to by wiedziec co jest dobre i co sie opłaca i za ile

--------------
Ja polecam na 100% bo sprawdzone mozdzierze koszt to około 35zł a za tą cene mają lepszy efekt niz niektore rakietki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voo Doo 14 zł, były świetne ;]


Właśnie zamierzam je sobie kupić w tym roku :)

A tak ogólnie to polecam motylki "Tornado" niecałe 5zł za 2 sztuki, fajny efekt chociaż nie wybuchają tak jak kamikadze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może byście wkleili fote lepiej wiedziec :wink:
http://img465.imageshack.us/my.php?image=pc0300115zj.jpg polecam ta rzecz to rzymskie ogień efekt=Rózno kolorowe kule leca w góre i wybuchaja w powietrzu z 2 metry iskier kosztuje to uwaga 3zł :!: :!: :!:
Dawałem już film ale jeszcze raz dam :P

http://s60.yousendit.com/d.aspx?id=07P7QGY...9F1AGH0ERNJ8NK2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voo Doo 14 zł, były świetne ;]


Właśnie zamierzam je sobie kupić w tym roku :)

A tak ogólnie to polecam motylki "Tornado" niecałe 5zł za 2 sztuki, fajny efekt chociaż nie wybuchają tak jak kamikadze...

Też w tym roku kupuje ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakiety z Jorge Jumbo Jet.24,99 zł w biedronce pięknie wybuchają.Tanie i dobre cena za 6 rakiet.Efekt zamieszcze prawdopodobnie 1 stycznia :D :mrgreen: :mrgreen: :!: :!: :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w tamtym roku, różno korowe palmy :)

musiało to pięknie wyglądać :D mnie sie podobała wyrzutnia z wulkanem i była fajna wię kupie w tym roku też
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

A ja polecam fontanne z 7 strzałami "Phoenix" Tropica, którą odpaliłem niedawno w moje urodzinki.
Efekt (wg mnie) bardzo fajny: na początku fontanna z różnokolorowymi iskrami a zaraz potem 7 lecących wysoko srebrnych "bączków" ze strasznie głośnym gwizdem i cracklingiem.
Cena: 7 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam rakiety BIG DAY, kolega miał je zeszłego sylwka i naprawde zaje..... sa bardzo duże jak startuja to tyle iskier daja że ludzie się tylko na nie patrzą a w powietrzu ładne bum i piękny efekt :D tylko szkoda że kosztują 50zł za 4 rakietyki ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja zawsze kupuje dwa zestawy za 7.99 i jeden za 24.99 z biedronki. W zestawach jest dużo dobrego stuffu. Dokupuje jeszcze kilka wyrzutni za 7.99 też z biedronki bo dają bardzo ładny efekt w tamtum roku była taka fajna wyrzutnia chyba 8 strzałów ale był niebieski wybuch z cracklingiem czy jakto się tam pisze. Polecam jeszcze wulkany figi albo silver i wyrzutnie sphinx za 25 zł były piękne różnokolorowe chryzamtemy.

tak się pisze :P // Nostra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to zabrzmi jak reklama- tanie i dobre z biedrony
nie pamiętam ich nazw, ale wiem ze w żóltych opakowaniach mialem zestawy po 7,99szt. i wyrzutnie po 24,99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się naraże... ale ahtungi to gó*no :mrgreen: koszmarna cena za pare g mieszzanki w środku... do tego jest jej 1/4 lub 1/3

samemu można zrobić lepsze... :grin: (to teoria, drogi Wapsterze xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam desybele, wyrzutnie z wulkanem Blac Hight z Hesti i zestaw Hong Kong z biedronki (jak na tak małe rakietki to piękny rozprysk) i Achillesa równierz z Biedronki !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem skłonny Polecić rakiety meteor w zeszłym roku miałem okazje porównać ję z Voodoo i naprawde meteor pobił i wybuchem i wysokościa lotu na glowe rakiety Voodoo ceny meteor 6 szt wachają się w okolicach 20-30 PLN w zależności gdzie kupujecie ale naprawde warto :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...