Skocz do zawartości

Macie jakieś śmieszne wideo fajerwerków? ;D


M&T

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, ale ja tu nie widzę nic śmiesznego. Prędzej głupotę użytkujących fajerwerki. :)/>/>

 

 

Sorry mpi, ale ja tu widzę zajebiaszczą zabawę z piro, tylko to się liczy... a nie jakieś bezpieczeństwo. Jest ryzyko jest zabawa :)/>) Szeleczki 2" na ziemi to jest klasa :)/>

 

Pozdrawiam Mpi

 

Do JMJ: Prawo do wyrażania swoich opinii jest niezbywalnym przywilejem każdego z użytkowników. Rolą moderatora jest ewentualne pouczanie i propagowanie zachować ogólnie przyjętych jako zgodnymi z normami, a nie kasowanie postów kontrowersyjnych, co jest tylko zamiataniem problemu pod dywan. Kasowaniem lub ukrywaniem postów nie załatwi się sprawy, bo nie dość, że autor tematu pozostanie przy swoim stanowisku z braku kontrargumentu, to jeszcze tworzona jest iluzoryczna wizja społeczności forumowej, zachowującej się książkowo i podręcznikowo przy każdej okazji używania pirotechniki.

Edytowane przez velibrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się tego komentować, bo twój wpis jest tak głupi, że aż śmieszny.

 

Jak ja to mówie, do 1 wypadku. Jak się coś stanie to wtedy taka osoba może się stuknie w czache, ale wpierw będzie płacz i do mamusi. :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większych idiotów nie widziałem i nie słyszałem... BRAWO!! trzymać tak dalej a może za jakiś czas odwiedzimy was w szpitalu :)

 

A jak Cie craven podniecają szeleczki 2" na ziemni to wsadź sobie jedną w tyłeczek i będzie zabawa na maksa hahaha a jakie ryzyko? może być fajnie co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, ale to bardzo głupi temat, nic ciekawego nie wnosi. Jak ktoś ma coś interesującego do napisania, to niech pisze, a jak nie, to zaraz zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie to co zrobił autor tematu nie było za mądre ale w odpalaniu szelek na ziemi nie widze nic niebezpiecznego, oczywiście jeśli się szybko oddalimy bądź odrzucimy, efekt jest mega. To samo dotyczy np. rzymskich ogni dużego kalibru np. bazooki od jorge, niewiem po co to ludzie kupują i odpalają przyczepione do płotu. Ja to zawsze trzymałem w łapach i nie ma lepszej zabawy, zawsze mam zapas bazook i kumple także, odrzut ma konkretny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniello, jakbyś miał jakiekolwiek ogarnięcie w tym temacie, to nigdy nie powtórzyłbyś tych słów. Było kilka sytuacji, w których byłem świadkiem eksplozji ładunku z rzymskiego z tubie i pomimo mojego nader liberalnego podejścia do kwestii zapobiegliwości, czy paragrafów, to jednak jak Ci wybuchnie takie coś w łapie, to odechce Ci się oglądać czegokolwiek, co wybucha. Kilka, kilkanaście, czy kilkadziesiąt wystrzelonych rzymów to jest nic i to nie daje absolutnie żadnych podstaw do twierdzenia, że uszkodzenie mechaniczne wyrobu jest niemożliwe. Bzdura, jeden na kilkaset rzymów będzie miał w sobie wadliwy ładunek, który wystrzeli w tubie. I jak akurat tę tubę będziesz mieć w ręku, to nie chciałbym być w Twojej skórze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod postem vela

Najgorsze jest to że jak komuś łapę urwie to nie przyzna się do swojej głupoty tylko tłumaczy się że produkt był wadliwy/lont za krótki itp itd

Owszem produkt mógł być wadliwy ale przy zachowaniu warunków instrukcji (czasem wystarczy tylko zdrowy rozsądek) nic nikomu się nie stanie

 

Nie możemy się później dziwić że jest tak wielka nagonka na fajerwerki, że CE staje się faktem skoro tacy ludzie ja wy dają im świetną pożywkę! banned.gif/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja podpisze się pod postem firka.

Gdyby to miało jeszcze jakiś cel to owszem ale z odpowiednimi środkami bezpieczeństwa. Potem się dziwić ,że zabraniają sprzedawania szelek 2''+ bez pozwolenia. Skutki były by podobne jak z tą rakietką tyle tylko że nie były by połowy nogi. Na forum na mnie mówią "głupek" chociaż ,iż nie robie takich głupot jak to. Gratuluje że cracling nie wypalił ci oczu :|/> .No ale nie ma się co dziwić wódka, koleżanki, ekscytacja taka sytuacja. :P/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupota ludzka nie zna granic :facepalm:

Proponuję zamknąć ten temat bo kolejne posty nic nie wnoszą, a jedynie dalej ciągnie się ta głupia dyskusja...

Wiadomo Jakie jest zdanie i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daniello - i dobrze, chociaż to rednecki więc i tak czy tak się pozabijają przez swoją głupotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...