Skocz do zawartości
  • 0

Wyrzutnie z efektem podobnym do Painting Sky


capodanno

Pytanie

Jak wyżej, potrzebuję takiej wyrzutni po tym jak w Sylwestra zobaczyłem taką w akcji kilkaset metrów ode mnie - efekt mnie oczarował. Chciałbym rozejrzeć się wśród kostek o takim efekcie. Jeżeli oprócz Painting Sky znacie takie, to piszcie jakie :xmas_smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

JW59

 

JW59 to shit, strasznie zawodna ta kostka raz strzela 15 innym razem 30s. Nadaje się w pojedynkę, pod pokaz odpada. TXB398 też ma efekt podobny do TXB475, kostki różnią się w zasadzie tylko ogonami, Scirocco ma je srebrne a TXB475 mieniące się na czerwono.

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Fps, wymień monitor, bo w tego sylwestra TXB398 strzelało dokładnie tak samo jak TXB475, ogony były czerwone i tu i tu, dokładnie ten sam produkt, różni je jedynie poligrafia i cena (na korzyść Scirocco).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Fps, wymień monitor, bo w tego sylwestra TXB398 strzelało dokładnie tak samo jak TXB475, ogony były czerwone i tu i tu, dokładnie ten sam produkt, różni je jedynie poligrafia i cena (na korzyść Scirocco).

 

Ja tam nie wiem jak jest teraz, ostatnio strzelałem z kostki z partii z 2008r...

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak wyżej, potrzebuję takiej wyrzutni po tym jak w Sylwestra zobaczyłem taką w akcji kilkaset metrów ode mnie - efekt mnie oczarował. Chciałbym rozejrzeć się wśród kostek o takim efekcie. Jeżeli oprócz Painting Sky znacie takie, to piszcie jakie :xmas_smile:/>/>/>/> .

 

 

A może taki produkt?

 

http://www.youtube.com/watch?v=-WBK9qBF73c

 

W przypadku zainteresowania proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny

 

info@superpower.pl

22 723 84 00 w21

 

Pozdrawiamy :)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na marcusie 8006 kosztuje 245, może sp zaproponuje lepszą cenę.

 

Hej!

 

Przepraszam że dopiero teraz odpisuję... Jeżeli szukasz czegoś tańszego to proponuję Ci baterię np. P2110 Efekt zbliżony do tego o który pytałeś a dużo tańsza. Można połączyć ze sobą dwie lub baterię i też będzie ciekawy efekt.

 

http://www.youtube.com/watch?v=7dD5PxS7AZM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...