Skocz do zawartości

Grand Theft Auto


Fear

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Witam może na naszym forum znajdzie się ktoś kto zna się trochę na grach typu gta. Otóż : po zrobieniu pierwszej misji przyszedł czas na drugą (misja z fyzjerem) gdy wchodzę do fryzjera i zmieniam fryzurke wciskam spacje i CJ wychodzi z sklepu, wtedy gra mi się wyłącza i występuje problem systemu, wszystko inne działa normalnie. Gta nie jest orginalne- pobrane z neta. Mam windows 8 laptop ACER :) Jak chcecie więcej info piszcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś "Uruchom jako Administrator"? To zazwyczaj pomaga na wszystko :P. Jednak ten błąd może nie być przyczyną komputera, a właśnie samego GTA. Jeżeli gra włącza się normalnie i do tego momentu aż nie wyjdziesz od fryzjera jest OK, to zapewne jest to błąd gry. I teraz masz 2 wyjścia, albo reinstall GTA, a jak to nie pomoże to niestety ale pozostaje chyba tylko ściągnąć z innego źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj dodatkowo poza "Uruchom jako administrator" we właściwościach zaznaczyć tryb zgodności "win XP sp 3"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj dodatkowo poza "Uruchom jako administrator" we właściwościach zaznaczyć tryb zgodności "win XP sp 3"

 

A co mu niby da zmiana zgodności skoro gra się przecież uruchamia a wywala tylko w pewnym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle scrackowałeś! Zainstaluj dobrze cracka i to pomoże... a nie przepraszam, oczywiście kup oryginał, bo trzeba dawać dobry przykład i nie pozwolić, żeby R* biedował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Cracka dobrego mogę ci wysłać jak chcesz. Ja mam oryginalną grę i nic mi się nie dzieje myślę że to błąd gry. Cracka mam dlatego że musiałbym za każdym razem wkładać płytę do napędu jak bym chciał grać a to wkurzające. Tu masz napisane że z windowsem 8 są problemy http://forum.mywindows8.pl/archive/index.php/thread-724.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpalenie jak administrator nic nie dało :) Jeśli chodzi o craka to w czym on mam mi pomóc ?? On jest tylko do tego aby gta odpalało się bez płyty. No ale jeżeli tak twierdzisz ... MNML jeżeli możesz to powiedz w jaki sposób chcesz mi przesłać najlepiej na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jakby pliki gry były niekompletne lub coś w tym rodzaju. Ściągnij z innego źródła, lub po prostu kup- 35 zł to nie majątek.

Koolego za 35 zł to już mam fajną wyrzutnię xD nie no tak na serio pobrałem już torrentów,google,yt, aż w końcu kolega z Czech podał mi jedną sprawdzoną stronkę (czeską) u niego wszystko działa ok a u mnie błąd. Może dlatego że mam system Windows8 ? ehhh same problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Sorka, że odświeżam, ale nie było mnie na forum przez wakacje. Górnikiem też nie jestem :P A wydaje mi się, że mogę pomóc :) Otóż problem tkwi w win8. Nie wiem czy jeszcze grasz, ale jak chcesz pograć to musisz znaleźć save z stanem gry do 3 misji. Google, chomikuj - znajdziesz tam ten pliczek. To powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...