Skocz do zawartości

PiroPolska.pl


czarodziej

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda że sklep nie ma wogole emiterów funke i rakiet klaska i innej zabytkowej pirotechniki bo w sumie najlepszy sklep co do wysylki zamawiasz w srode wieczorem a w piątek rano juz jest paczka najszybszy sklep z wysyłka ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2021 o 13:16, Martino30 napisał:

szkoda że sklep nie ma wogole emiterów funke i rakiet klaska i innej zabytkowej pirotechniki bo w sumie najlepszy sklep co do wysylki zamawiasz w srode wieczorem a w piątek rano juz jest paczka najszybszy sklep z wysyłka ?.

Bez reklamy oczywiście, ale w AS’ie czy tez Fajerwerki Gorzów, paczkę zamawiasz w poniedziałek do 14 i we wtorek u Ciebie jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Realizacja co prawda była już miesiąc temu ale zostawię ślad, że sklep jest ok. Mimo małych problemów (nie mieli towaru który wisiał na stronie) skontaktowali się ze mną i rozwiązaliśmy problem. I to ze sporą korzyścią dla mnie. Także duży plus i nie ma strachu przed zamawianiem w tym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Pytanie do sklepu czy będzie jakaś modernizacja  sklepu bo kiedyś najlepszy sklep z piro teraz nic w nim nie ma produkty te same od dwóch lub wiecej lat czy to już koniec sklepu i wyprzedaż tego co jeszcze zostało czy będzie jakaś zmiana i jeszcze powróci dobre piro do tego sklepu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dopadł ich polski ład, i już ich nie stać na kontynuacje biznesu.   drobne biznesy są wykańczane przez państwo a ten sklep był raczej niewielki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zmienił się właściciel, byłem tam osobiście jeszcze w Czeladzi, był to złoty okres ostatnich lat, Thunder King i te sprawy 😃 Noo wtedy sklep był w grubej formie, teraz trochę to wyglada na wyprzedaż tego co zostało, chociaż czasem pojawi się coś nowego ale to dosłownie kilka artykułów. Szkoda gdyby tak zakończyła się kariera PiroPolski, zawsze będę ich dobrze wspominał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nalotach niebieskich sklep ucichł ;)

12 godzin temu, Pjetrek napisał:

Moim zdaniem dopadł ich polski ład, i już ich nie stać na kontynuacje biznesu.   drobne biznesy są wykańczane przez państwo a ten sklep był raczej niewielki

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na PiroPolska.pl
  • 2 miesiące temu...

Mam nadzieje że sklep jeszcze wybije się z dna i po aktualizacji strony może czymś nas zaskoczą nowym towarem 😎

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep był jednym z najlepszych w Polsce (i moim osobistym ulubionym). Potem zaczęła się akcja z masowym zamykaniem sklepów handlującymi F4 i innymi podejrzanymi produktami, a piropolska za uszami swoje miała. Ówczesny właściciel poszedł na współpracę z organami ścigania. A sklep przeszedł w inne ręce. A nowy właściciel też wydaje się nieco podejrzany po przeszperaniu internetu w tym kierunku. Wtedy jeszcze sklep nadal funkcjonował dobrze. Potem natomiast nastąpiła przeprowadzka z czeladzi do bytomia. Od tego czasu sklep mam wrażenie tylko wyprzedawał stary towar i nic nie zamawiał. Ostatnio nawet byłem odwiedzić sklep stacjonarnie w bytomiu, ale zastałem tylko pusty magazyn... Byłem pewny że sklep się likwiduje, albo już zlikwidował. A tu taka niespodzianka, aktualizacja strony. Ciekaw jestem co z tego wyniknie, i trzymam kciuki za ten sklep.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mimo skromnego asortymentu sklep cały czas działa, paczka na drugi dzień. :) Warto wspomnieć o darmowej wysyłce do paczkomatu przy kwocie +100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...