Skocz do zawartości

PiroPolska.pl


czarodziej

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Cycu napisał:

Pamiętaj o mnie podczas promocji :)  I podaj dane firmy, nie bądź anonimowy 

 Prowadze kawiarnio - lodziarnie jak cie taki asortyment interesuje to dam znac. Jak bede organizowal kolejna akcje charytatywna to tez dam znac. Mysle ze sie dorzucisz i nie martw sie ! Napewno zdazysz bo nie anuluje jej w polowie dnia ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Fakt napisał:

 Prowadze kawiarnio - lodziarnie jak cie taki asortyment interesuje to dam znac. Jak bede organizowal kolejna akcje charytatywna to tez dam znac. Mysle ze sie dorzucisz i nie martw sie ! Napewno zdazysz bo nie anuluje jej w polowie dnia ???

A, czyli obsługujesz lokalnych klientów a nie cały kraj :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ma do rzeczy ? Pieniadze to pieniadze jak robie promocje to sie z niej nie wycofuje wiedzac ze w ten dzien bede na minusie. Chyba ze jest roznica miedzy lokalnymi pieniedzmi a globalnymi (krajowymi). Zreszta ta dyskusja nie ma sensu. Wizerunkowo twojej firmie to napewno nie pomoglo bo jestescie jedynym sklepem ktory sie wycofal z promocji w polowie a baner zostal to konca a za banerem - brak produktow w tej kategorii?

Edytowane przez Fakt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Fakt napisał:

A co to ma do rzeczy ? Pieniadze to pieniadze jak robie promocje to sie z niej nie wycofuje wiedzac ze w ten dzien bede na minusie. Chyba ze jest roznica miedzy lokalnymi pieniedzmi a globalnymi (krajowymi). Zreszta ta dyskusja nie ma sensu. Wizerunkowo twojej firmie to napewno nie pomoglo bo jestescie jedynym sklepem ktory sie wycofal z promocji w polowie a baner zostal to konca a za banerem - brak produktow w tej kategorii?

Ale to my jesteśmy organizatorem i mierzymy siły na zamiary :) Dalej nie podałeś danych firmowych, może firma nie istnieje ?

 

Różnica nie jest w pieniądzach tylko skali działania. Rozumiem, że jak zapowiadasz promocję to przychodzisz na 00 do pracy i wychodzisz o 24? Bo przecież promocja miała być :D  

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Cycu napisał:

Ale to my jesteśmy organizatorem i mierzymy siły na zamiary :) Dalej nie podałeś danych firmowych, może firma nie istnieje ?

 

Różnica nie jest w pieniądzach tylko skali działania. Rozumiem, że jak zapowiadasz promocję to przychodzisz na 00 do pracy i wychodzisz o 24? Bo przecież promocja miała być :D  

Zapewnim Cie ze firma istnieje ale mam tylko strone na fecebooku i nie chce byc kojarzony w dyskusji o fajerwerkach co dla niektorych moich znajomych moze wydac sie dziwne . A i kazdy sklep zaczynal od 0.00 i konczyl o 24. Mysle ze jednak za duzo towaru by wam zeszlo w promocyjnej cenie dlatego zapadla decyzja o koncu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Fakt napisał:

Zapewnim Cie ze firma istnieje ale mam tylko strone na fecebooku i nie chce byc kojarzony w dyskusji o fajerwerkach co dla niektorych moich znajomych moze wydac sie dziwne . A i kazdy sklep zaczynal od 0.00 i konczyl o 24. Mysle ze jednak za duzo towaru by wam zeszlo w promocyjnej cenie dlatego zapadla decyzja o koncu. 

Wstydzisz się być sobą przed rodziną i znajomymi ?  Będzie im się wydawało dziwne ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fakt napisał:

Sam prowadze firme i wiem ze dobra promocja tylko zaprocentuje na przyszlosc nawet jak mam w dzien promocji byc sporo na minusie. A tu pozostal tylko niesmak. Ceny byly standardowo przecenione o 30 % tak jak w niektorych innych sklepach a i jeszcze byla usunieta darmowa wysylka gdzie nigdzie nie bylo napisane. Wiec byla to taka standardowa promocja lepsza niz w wiekszosci sklepow ale tez nie najlepsza. Wiec troche dziwne zachowanie bo przybtakiej konkurencji troche to ryzykowne.

Również prowadzę małą działalność. Może nie stricte handlowa, ale zdarza mi się również wprowadzać sporadyczne akcje promocyjne dla klientów. No i niestety również muszę brać pod uwagę wielkość całej akcji jak i ilość ludzi, która może skorzystać z promocji. To już trzeba kalkulować podług swoich możliwości. Bo gdyby z akcji promocyjnej, którą przywidziałem na max 1000 klientów (z górką, patrząc na dotychczasowy ruch), skorzystałoby 8000 ludzi to uwierz mi- poprawa wizerunku niewiele mi wynagrodzi. No bo jaki % z tych 8000 zostanie z Tobą na stałe, gdy już promocji nie będzie?

I tak samo PiroPolska. Mieli określoną ilość towaru, którą mogą przeznaczyć na black friday. A to, że wyłączyli ją o tej, a nie późniejszej godzinie świadczy (przynajmniej dla mnie) o tym jak szybko ten towar się rozszedł, a co za tym idzie- o jakości samej akcji promocyjnej. ;)

Btw. Darmowa wysyłka była od 250zł dla pobraniówki. Nie wiem jak z przedpłatą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piropolska również bez gratisu (zamówienie za 560 zł), ale również polecam. Przesyłka szybko była u mnie i dobrze zabezpieczona. Niskie ceny i konkretny towar.

  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Przesyłka doszła szybko i maja dobre ceny. Tylko szkoda ze dwie wyrzutnie z czterech zamowionych dotarly uszkodzone. I wyglada jak by były zapakowane uszkodzone bo paczka nie nosiła śladów uszkodzenia itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Piotrek007 napisał:

Fakt. Przesyłka doszła szybko i maja dobre ceny. Tylko szkoda ze dwie wyrzutnie z czterech zamowionych dotarly uszkodzone. I wyglada jak by były zapakowane uszkodzone bo paczka nie nosiła śladów uszkodzenia itp.

Jakie dokładnie te uszkodzenia, bo jak się trochę folia porwała albo glina usypała to nic xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resized_20191203_203022_3187.thumb.jpg.8d48ba5a9f19467d1d42ff29933e1a42.jpg

29 minut temu, k4n4li4 napisał:

Jakie dokładnie te uszkodzenia, bo jak się trochę folia porwała albo glina usypała to nic xd

A np takie

Resized_20191203_202754_5327.jpg

29 minut temu, k4n4li4 napisał:

Jakie dokładnie te uszkodzenia, bo jak się trochę folia porwała albo glina usypała to nic xd

A np takie

 

Edytowane przez Piotrek007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha. A ten czerwony lont w niczym nie zawadza ze odkryty.? Jesli nie to spoko nie bylo tematu. Ja ja od spodu i tak podkleilem bo sie sypalo na podloge przy wyjmowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz żeby się sypało to naklej papier do pieczenia albo folie 

Glina mało ważna aby tylko zatyczki były 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, k4n4li4 napisał:

Jak nie chcesz żeby się sypało to naklej papier do pieczenia albo folie 

Glina mało ważna aby tylko zatyczki były 

Tak tez zrobilem. Tylko zamiast papieru taśma zakleilem i sie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Piter221 napisał:

Nie macie rakiet w ofercie? 

Informowali chyba na fb że wrócą do oferty jakoś 7-8 grudzień ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, piropiotr223 napisał:

Będą dzisiaj najprawdopodobniej, do tego kod MikołajkizTCPT na wyrzutnie i petardy :D

Rakiety tez dołącza do kodu jak tylko będą włączone :) kierowca już pojechał po kartony także koło 11 będzie wszystko włączone :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep jak zawsze stanął na wysokości zadania zakupy udane dobrze zapakowane szybka i sprawna wysyłka tylko nw ile trzeba wydać żeby dostać jakiś mały głupi gratis by człowiek się uśmiechnął otwierając paczkę, ale to tak tylko ode mnie nie może być za słodko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któraś paczka już z tego sklepu, wszystko w jak najlepszym porządku. Zawsze dobrze zapakowane oraz szybko wysłane. Zamawiałem kilka dni temu 4 małe wyrzutnie od FUNKE z serii iskra (1 2 3 5) na stronie nie było numeru 4, napisałem w komentarzu że jeżeli by mieli to mogą do mnie zadzwonić a ja doślę pieniążki. Dziś otwieram paczkę i widzę numer 4 w gratisie. Dzięki bardzo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Prędkość realizacji zamówienia jest błyskawiczna! Nawet w okresie przed sylwestrem.

O 12 złożyłem zamówienie , o 14 było już spakowane a o 16 przyszło powiadomienie o odebraniu przesyłki przez kuriera.

Na drugi dzień o 11 paczka czekała na mnie  już w paczkomacie. Polecam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...