Skocz do zawartości

PiroPolska.pl


czarodziej

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Sklep jest malutki i nastawiony na kibiców głównie.

Sort raczej niewielki, ale w okolicach września na pewno urośnie:)

Flary, race i strobo dostepne od ręki w cenach lepszych niz na większości stron.

www.piropolska.pl.tl

Ew zeby nie było, że jesteśmy anonimowi tutaj profil fb: http://www.facebook.com/pages/Piro-Polska/499632593411812?ref=stream

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Race z ultrasshopu?

Zbieracie numery pesel a tak na prawdę to do obowiązków kuriera należy sprawdzenie pełnoletności odbiorcy paczki i to jemu się trzeba ''przedstawić'', jak chcesz sprawdzić przez neta czy ktoś ma 18 czy nie :)/> ?

Póki co ceny przystępne w porównaniu do calistoshop np.Zobaczymy jak z wysyłką i dostepnością towarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Race z ultrasshopu?

Zbieracie numery pesel a tak na prawdę to do obowiązków kuriera należy sprawdzenie pełnoletności odbiorcy paczki i to jemu się trzeba ''przedstawić'', jak chcesz sprawdzić przez neta czy ktoś ma 18 czy nie :)/>/> ?

Póki co ceny przystępne w porównaniu do calistoshop np.Zobaczymy jak z wysyłką i dostepnością towarów.

 

Race nie są z ultrasshopu, ale to te które oni mają.

Nie zachowujcie się wszyscy jakby tylko oni dysponowali tymi racami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież oni mieli wyłączność na zakup tych rac na teren PL, dlatego te pytania się pojawiają.

W Polsce są jeszcze do kupienia race ikaros z Gdynii (b.podobne do tych włoskich) ale cena kosmiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież oni mieli wyłączność na zakup tych rac na teren PL, dlatego te pytania się pojawiają.

W Polsce są jeszcze do kupienia race ikaros z Gdynii (b.podobne do tych włoskich) ale cena kosmiczna.

 

A jak ktos jedzie do Włoch (nie ja) to co mają klientowi powiedzieć ?

Nie sprzedamy panu bo pan z Polski ?

 

W Polsce masz jeszcze Pains Wessexy i Comety (Ikarosów chyba juz nie ma). W drobnym hurcie cena Comet i Painsów to ok 28 zł juz z vatem :)/>

Najlepsze bo pisałem do Niemiec i podano mi podobną cenę (jakoś 4,5-5 euro).

PS ultras-piro też sciagal te race, miał z najklejka z us ale uwierz, od nich nie wziął :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i30.tinypic.com/qovgbl.jpg - takie są jeszcze dostepne u nas w kraju, o tych pisałem.

 

Nie piszę tego złośliwie tylko cytuje to co ludzie mówią/piszą.

Jak byłeś i masz już teraz stałe źródło (dostęp) to spoko i wypada życzyć w tym koszernym interesie powodzenia. Ciężko będziesz miał bo każdy myśli, że kupujesz za 1zl i sprzedajesz za 20zł - wiem coś o tym, wierz mi na słowo.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jeśli chodzi o kiboli to tutaj dość kiepsko, większość zainteresowana co najwyżej wyrzutniami, rakietkami a czasem domówią jakiegoś achtunga.

Ceny wydają się przystępne, ktoś z Was już korzystał?

Życzę powodzenia, bo ten odłam rynku jest dość specyficzny i aż nadto... marudny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jeśli chodzi o kiboli to tutaj dość kiepsko, większość zainteresowana co najwyżej wyrzutniami, rakietkami a czasem domówią jakiegoś achtunga.

Ceny wydają się przystępne, ktoś z Was już korzystał?

Życzę powodzenia, bo ten odłam rynku jest dość specyficzny i aż nadto... marudny :)/>

Oj tak ;)

Na FB napisali, że od 1.03 podwyżka, więc ciekawe jak to się dalej rozwinie :) Głównie ludzie szukają rac, strobo czy petardy to tylko dodatek. Jeżeli będa się dalej tak rozwijać, to być może będą konkretną konkurencją dla US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wielka podwyĹźka, gĹĂłwnie petard.

Jak da radÄ od piÄtku :

- fp3 small 8,5zĹ

- la bomby 8,5zĹ

- fp3 big 8,5zĹ

Konkretna dostawa dymow przed nami, kolejny model rac ;)

co do us nie ma szans, za dobra marka, za duĹźa kasa, us ogarnia sporo na zagranicÄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post mi cos wywaliło : )

Pisany z komórki wiec pewnie przez to.

Na teraz mamy opcje petard :

- la bomby 8,5 zł

- fp3 small 8,5

- fp3 big 8,5zł

kto z Górnego śląska moze podbic o odbior osobisty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Marcin zapraszam na fp.

przez ostatni czas GKS Tychy, Pilica Przedbórz,Stomil, Szombierki, KKS Kalisz, Narew Ostrołęka, żuzlofani Unii Tarnów, Stal Rzeszów, MKS Kluczbork, Orkan Rumia, Pogoń Lębork oraz kilka innych ekip, ale jeszcze nie odpalali więc nazw nie podam

link do galerii:

http://www.facebook.com/pages/Piro-Polska/499632593411812?id=499632593411812&sk=photos_stream

Zastanawiam sie nad wprowadzeniem petard Black death ale musze obadac sytuacje z tymi petardami bo ktos sie tam dopier..lał : )

poza tym jak moze byc z jakoscia ?

piro pod kiboli, same sprawdzone gadżety race strobo i reszta bajerów. Jak nie znanych importerów to wojskowe zabawki (dopuszczone do sprzedazy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze żeby towar był w pełni legalny bo paru robiło samoróby i ludziom urywało paluchy. Jeżeli prowadzisz działalność tak ofen to pewnie idziesz dobrą drogą (komentarze na plus) i życzę powodzenia.

Zostało mi jeszcze trochę zabawek z sylwestra ale po majówce może coś zamówie :)/> Porównałem ceny z ofertą miejscowej hurtowni i nie ma źle (podejrzliwość moja polegała, że opierałem się na cenach z hurtowni, ciężko po prostu uwierzyć, że dla detalistów masz lepsze ceny niż hurtownia dla hurtownika

).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurtownia o której mówisz to mała hurtownia (z tego co wiem)

Poza ym fajne ceny bys dostał przy zamowieniu na pare k.

Mi aktualnie promocja z Fp3 nie wypaliła ale planuje ja poprostu przesunąć na lipiec.

 

Samoróbek czy lewych zabawek nie mam.

Na race zwykłe czekamy na CE ale reszta jest.

 

Co do działalnosci, cóż sa tacy którzy handlują na lewo, ale ich prędzej czy później ktoś odwiedzi jak nie psy to skarbowy.

Cisnienie na piro jest spore :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Stronkę zaktualizujemy na dniach.

na te chwile do sklepiku trafiają:

= Thunder King paczka 6 szt 9 zł

- FP3 small 9 zł

- Fp3 windowmaker - paczka 15 szt - 7,5zł

- Black death, dokładn a cene podam w poniedziałek.

 

Nadal poszukuje jakichs wartych uwagi wyrzutni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronkę zaktualizujemy na dniach.

na te chwile do sklepiku trafiają:

= Thunder King paczka 6 szt 9 zł

- FP3 small 9 zł

- Fp3 windowmaker - paczka 15 szt - 7,5zł

- Black death, dokładn a cene podam w poniedziałek.

 

Nadal poszukuje jakichs wartych uwagi wyrzutni.

Da rade La Bombe za 8 zł jak tak to biore 4 paczki ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie.

Masz jeszcze tą la bombe za 8,50 ? jesli to jest ta od panty 4 gramowa co w tamtym roku to biorę od reki 10 paczek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

nikt nie brał zabawek praktcznie po kosztach więc zrezygnowalismy z akcji.

Nic tylko te race i race ;-)

A możesz zamówić dla mnie te 10 paczek bo miałeś najlepszą cenę ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...