Skocz do zawartości

PiroPolska.pl


czarodziej

Rekomendowane odpowiedzi

BomBon to tandeta i porażka :)/> 90% korpusu to powietrze... petarda bardzo lekka nawet nie czuć że w środku jest cokolwiek... korpus bardzo słaby o zaślepkach nie mówiąc :)/>

 

 

Strzelałem Bomb Bony i są porównywalne do Black Death tyle że nie mają takiego basu i tak jest to spowodowane korpusem. Jednak w petardach typu Spanish Cracker takie zatyczki to normalka, za zatyczki robi sam "papier" zobacz sobie budowę np. cukierków Piromaxa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie mialem wczoraj odpisywać :)

cos mi sie wydaje, że kolega nie testowal bomb bonów. Petardy bardzo wysokiej jakości. Korpus black death też jest sporej wielkosci i półpusty w ssrodku a mimo tego petarda jest najgłosniejsza na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam sklep, paczka zapakowana pancernie (przypuszczam, ze czołg by jej nie uszkodził). Zawartość zgodna z zamówieniem. Otrzymałem także rabat i tanszą wysyłkę :) Nic tylko zamawiać bo takich petard w takiej cenie nie dostaniecie nigdzie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam ten sklep, mimo, że kilka postów pisałem o rzekomej pomyłce. Po wyjaśnieniu okazało się że wszystko jest w jak najlepszym porządku. BArdzo profesjonalne podejście do klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama, reklama ale nie ogarniam z odpisywaniem :)

jeśli ktos dluzej czeka niech podbija na maila zinredakcja@o2.pl.

Ps koncza sie dum bumy i 859 (859 nie mam na stronie) jak cos mail. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama, reklama ale nie ogarniam z odpisywaniem :)/>/>

jeśli ktos dluzej czeka niech podbija na maila zinredakcja@o2.pl.

Ps koncza sie dum bumy i 859 (859 nie mam na stronie) jak cos mail. Pozdrawiam :)/>/>

 

 

 

Ty miałbyś jedną paczke 859odłożyć dla mnie i byś mi do cz dz przywiózł jak byś do "żonki" jechał ?

 

 

 

 

endriu123457 :f_a:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaro w przyszłym roku kupię od ciebie, po prostu znalazłęm kilka kostek itp i wolę na kostki wydać te 200zł a petardy okazyjnie dorzuce. ;]

 

Sklep polecam ;] Najlepsze petardy w sieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty juz sam nie wiesz co chcesz :)/>

Pewnie tak, jednak mam ograniczony budżet i proboje to sobie jakoś dobrze rozplanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec przyszedł chyba czas na mnie by napisać parę słów o Łukaszu, prowadzącym sklep Piro Polska.

 

A wiec... Paczki - Zapakowane tak, że sam Chuck Norris miałby problemy z otworzeniem.

Ceny jak najlepsze. Kontakt, wspaniały, czasem nie rozumiałem Łukasza, ale to pewnie przez to, że dużo Wiadomości dostaje, każdy by zwariował.

 

Mieliśmy małe nieporozumienie, ale wszystko się wyjaśniło i doszło do skutku, za co serdecznie dziękuję.

 

Bardzo mi się podoba z Tobą praca, na następnym rok spodziewaj się pięciokrotnej wiekszej kwoto do zamówienia.

Pozdrawiam serdecznie i życze wszystkiego najlepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ari ja czasem sam siebie nie rozumiem :)

Na kilka rzeczy obnizylem ceny, pojawiło sie jeszcze kilka kostek.

Ps w ciagu roku paczki ida 1 dzien teraz poczta zamula... paczki nadane wczoraj w 30proc leza do dzis na sortowni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy zamówienia spoza Twoich okolic na inne regiony, pocztą? Było gdzieś info ale mi przepadło do kiedy mam czas na zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy zamówienia spoza Twoich okolic na inne regiony, pocztą? Było gdzieś info ale mi przepadło do kiedy mam czas na zamówienie.

 

Do 25/26.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieporozumienie między mną, a sklepem zostało sowicie zrekompensowane, sklep w ten sposób pokazał, że zależy mu na kliencie.

Myślę, że całe to zamieszanie wynikało z dużej ilości zamówień oraz tego, że właściciel pracuje także w innej firmie.

Trzeba również podkreślic, że jest to bodajże dopiero pierwszy rok na rynku i pierwsze zetknięcie z całym tym zamieszaniem przed okresem sylwestrowym, gdzie zamówień jest naprawdę ogromna ilosc i właściciel sklepu nie spodziewał się takiej ilości klientów przez co po prostu nie wyrobił się, ale myślę, że na przyszły rok wyciągnie z tego wnioski i sklep będzie się coraz bardziej udoskonalał.

Ja natomiast sklep z czystym sumieniem będę POLECAŁ ! ;)

Błąd został zrekompensowany, wszystko wyjaśnione, więc pomimo tego nieporozumienia na pewno nie mogę nic o tym sklepie złego powiedziec ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiając przez maila można jeszcze dostać petardy txp859? bo mialem dziś/jutro zamawiać.

Edytowane przez Krasnal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Paczuszka przed godzinka dotarla, wszystko jak najbardziej w porzadku. Znakomicie zabezpieczona, dobre 10min meczylem sie nad otwarciem. Polecam ten sklep i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...