Skocz do zawartości

PiroPolska.pl


czarodziej

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Peter829 napisał:

Ja wydałem ponad 200 o nic nie prosiłem i nic nie dostałem :D dziwna polityka tego sklepu bo na to wygląda, że trzeba do nich pisać o gratis aby go dostać?

 

Jak używasz kodu to nie dostaniesz gratisu a bez to sami dorzucają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja wpisałem kod i dodałem od siebie (napisałem), że to drugie zamówienie (łączna pula 600zł) i tak czy siak dorzucili mi dwie wyrzutnie za po 10zł także props, niby nic a cieszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że prędzej losowo coś wrzucają bez względu na te kody chyba że mają jakieś promocje typu black friday w który ja akurat nie zamawiałem tylko już po :D 
Tak dłużej się zastanawiając to mogli uznać moje zamówienie podczas pakowania jeszcze jako blackfriday i przez to nic dodatkowego bo wtedy dużo paczek mieli do przerobienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

A jaki wy kod macie na Piropolska? 

Kupowałem tam 4x, też na duże kwoty, gratisów nie dali żadnych, ale tym bardziej o żadnym kodzie nie wiem ? 

Olać te gratisy w sumie. Bardziej dziwi fakt, że nawet jak przesyłka jest wymiarowa to łamią końcówki kijów od rakiet. 

Ta osoba która obsługuje maila jest spoko i można się z nią dogadać. Ale na sklepie już chyba inne osoby pakuja i wysyłają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, FANATYK napisał:

A jaki wy kod macie na Piropolska? 

Kupowałem tam 4x, też na duże kwoty, gratisów nie dali żadnych, ale tym bardziej o żadnym kodzie nie wiem ? 

Olać te gratisy w sumie. Bardziej dziwi fakt, że nawet jak przesyłka jest wymiarowa to łamią końcówki kijów od rakiet. 

Ta osoba która obsługuje maila jest spoko i można się z nią dogadać. Ale na sklepie już chyba inne osoby pakuja i wysyłają. 

są dwa kody: elitamachonego i marcinator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi gratisami chyba zalezy tam od humoru :)

Rok temu zamowilem paczke za 1800 zl, do holandi, nie doszla, to zamowilem nastepna za 1600 zl, tam cos gratisy byly ale po tym jak sie skontaktowalem przez tel. i wytlumaczylem ze pierwsza paka przepadla, i zeby z litosci cos tam gratisy dali :)

W tym roku paka za 1000 zl, zadnych gratisow, a na paczke czekalem prawie 3 tygodnie... + zadnych kodow nie uzywalem.

Ale tak to sklep wydaje sie OK fajne ceny i produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

W nowościach Funke Petarda 5 Blue, Shark PS5 pakowany po 20 szt i nowe wyrzutnie od Iskry (Funke).

 

https://piropolska.pl/pl/new/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Fajna promocja , szkoda że mam inne wydatki bo tak wziąłbym na zapas, a tak skromnie.

 

Nie rezerwujecie do stycznia włącznie ? ;) żart

Edytowane przez Homer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze w tym sklepie czarnopiątkowa promocja trwala pół dnia. Raczej to były takie czarne godziny a nie czrny piątek ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo mialem. Z rana wstepnie w koszyczku ulokowalem troche piro. Przychodze z pracy z mysla ze bez pospiechu powybieram sobie reszte. A tu strzal w pysk ! Koszyk pusty a po promocji zostal tylko baner z promocja ktorej juz nie bylo ???. A i jeszcze jedno sklep usunal na czas trwania czarnych godzin darmowa wysylke od kwoty 120 zl o czym nigdzie nie wspomniano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, k4n4li4 napisał:

"trzeba anulować bo przegramy" xD

Piropolska po ogarnięciu ilości zamówień. xD

A tak poważnie, pp zastrzegało sobie prawo do zakończenia promocji przed czasem- i dla mnie nie ma w tym nic złego. Do już dość niskich cen, dali spore obniżki- i to jest dla mnie urok black friday, części zamawiającej po nocy, z rańca się udało. A reszta, no cóż, trzeba spróbować za rok. :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kilek82 napisał:

Piropolska po ogarnięciu ilości zamówień. xD

A tak poważnie, pp zastrzegało sobie prawo do zakończenia promocji przed czasem- i dla mnie nie ma w tym nic złego. Do już dość niskich cen, dali spore obniżki- i to jest dla mnie urok black friday, części zamawiającej po nocy, z rańca się udało. A reszta, no cóż, trzeba spróbować za rok. :D 

Sam prowadze firme i wiem ze dobra promocja tylko zaprocentuje na przyszlosc nawet jak mam w dzien promocji byc sporo na minusie. A tu pozostal tylko niesmak. Ceny byly standardowo przecenione o 30 % tak jak w niektorych innych sklepach a i jeszcze byla usunieta darmowa wysylka gdzie nigdzie nie bylo napisane. Wiec byla to taka standardowa promocja lepsza niz w wiekszosci sklepow ale tez nie najlepsza. Wiec troche dziwne zachowanie bo przybtakiej konkurencji troche to ryzykowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Fakt napisał:

Sam prowadze firme i wiem ze dobra promocja tylko zaprocentuje na przyszlosc nawet jak mam w dzien promocji byc sporo na minusie. A tu pozostal tylko niesmak. Ceny byly standardowo przecenione o 30 % tak jak w niektorych innych sklepach a i jeszcze byla usunieta darmowa wysylka gdzie nigdzie nie bylo napisane. Wiec byla to taka standardowa promocja lepsza niz w wiekszosci sklepow ale tez nie najlepsza. Wiec troche dziwne zachowanie bo przybtakiej konkurencji troche to ryzykowne.

Podaj więcej informacji na temat swojej firmy :) Jeśli prowadzisz interes i do niego dokładasz to zastanów się nad sensem tego, a jeśli jest to jeszcze handel i sprzedajesz poniżej zakupu to dawaj linka :) !

 

Woleliśmy wyłączyć promocję, niż potem informować ludzi iż nie ma towaru i nic nie dostaną :) Kto zdążył ten zaoszczędził, dla tych ludzi towaru wystarczy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DawidPirotechnik napisał:

To super sklep jak towaru brakuje ? oby tak dalej ?

 

To bardziej sprawa importerów niż sklepów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Cycu napisał:

Podaj więcej informacji na temat swojej firmy :) Jeśli prowadzisz interes i do niego dokładasz to zastanów się nad sensem tego, a jeśli jest to jeszcze handel i sprzedajesz poniżej zakupu to dawaj linka :) !

 

Woleliśmy wyłączyć promocję, niż potem informować ludzi iż nie ma towaru i nic nie dostaną :) Kto zdążył ten zaoszczędził, dla tych ludzi towaru wystarczy :) 

Kolego cycu chyba nie zrozumiales tego co napisalem. A napisalem ze jak robie promocje to zakladam ze w ten dzien bede nawet na minusie ale wiem ze to wizerunkowo zaprocentuje na przyszlosc a nie ze ciagle sprzedaje ponizej kosztow ??? .

Edytowane przez Fakt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Fakt napisał:

Kolego cycu chyba nie zrozumiales tego co napisalem. A napisalem ze jak robie promocje to zakladam ze w ten dzien bede nawet na minusie ale wiem ze to wizerunkowo zaprocentuje na przyszlosc a nie ze ciagle sprzedaje ponizej kosztow ??? .

Pamiętaj o mnie podczas promocji :)  I podaj dane firmy, nie bądź anonimowy :)

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...