Skocz do zawartości

PiroPolska.pl


czarodziej

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Siemka, mam pytanie czy w sklepie w najbliższym czasie będą jakieś promocje lub gratisy? :) Lub czy obowiązują teraz jakieś kody rabatowe dla użytkowników forum czy coś takiego? :D Z góry dziękuję, zbieram się na kolejne zamówienie z tego sklepu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dzien dobry, czy ktos w tym sklepie jeszcze zyje? Zlozylem zamowienie, od ponad 2 tygodni jest “przygotowania w toku”. Dzwonie juz caly tydzien, nikt nie odpowiada, na maila tak samo. 

o co tu chodzi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka dziś doszła zamawiane w sobotę po południu a jako że był czarny piątek to nieco dłużej szła :D
Kontakt myślę że na +
Zapakowana dobrze wypełniacz z kartonu

Jednak są jakieś tam -
Na praktycznie wszystkim co kupiłem porozwalane  folie nie jakoś dużo ale jednak :D
Brak gratisów mimo że nie zamawiałem w piątek tylko już sporo czasu po promocji a z tego co tutaj ludzie pisali to takowe się pojawiają w paczkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Ja się dziwię, że w ogóle miałeś z nimi kontakt. Zamawiałem tam trzy razy i zawsze to wyglądało tak bezplciowo. Ostatnim razem nie dostałem nawet żadnego maila z potwierdzeniem tylko status musiałem sprawdzać przez stronę www.

 

Gratisy? ? NIGDY nie dostałem od nich gratisu. Nieważne czy zamówienie za 200 czy za 800 PLN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, FANATYK napisał:

Ja się dziwię, że w ogóle miałeś z nimi kontakt. Zamawiałem tam trzy razy i zawsze to wyglądało tak bezplciowo. Ostatnim razem nie dostałem nawet żadnego maila z potwierdzeniem tylko status musiałem sprawdzać przez stronę www.

 

Gratisy? ? NIGDY nie dostałem od nich gratisu. Nieważne czy zamówienie za 200 czy za 800 PLN. 

Kontakt przez maila :D odpisali następnego dnia ale to myślę że zrozumiałe bo wysłałem jakoś w pon po 15 a oni do 16 lub 17 pracują :D
Telefonicznie nie sprawdzałem jak jest z kontaktem
Co do statusów to na FB informowali w piątek że mają problem z informowaniem na maila ale statusy na ich stronie działały

Edit: Jedna wyrzutnia chyba jest uszkodzona coś lata w środku reszta niby ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep w porządku.Zamienilem jak sie później okazało nieobecny produkt na stanie na ten który zaproponowałem.Ceny jedne z najniższych w internecie...Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Druka paka w tym roku z tego sklepu i bardzo pozytywne wrażenia. 

Do drugiego zamówienie za (190zł) poprosiłem o jakiś gratis a dostałem nawet dwa selen i yellow peony ;) Polecam sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep świetny. W swojej historii zamówiłem już pięć paczek od tej firmy i nigdy się nie zawiodłem! Wysyłka zwykle następnego dnia roboczego, często dołączają też gratisy od siebie. Jak najbardziej polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2018 o 21:51, Piter221 napisał:

Druka paka w tym roku z tego sklepu i bardzo pozytywne wrażenia. 

Do drugiego zamówienie za (190zł) poprosiłem o jakiś gratis a dostałem nawet dwa selen i yellow peony ;) Polecam sklep.

Ja wydałem ponad 200 o nic nie prosiłem i nic nie dostałem :D dziwna polityka tego sklepu bo na to wygląda, że trzeba do nich pisać o gratis aby go dostać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...