Skocz do zawartości

PiroPolska.pl


czarodziej

Rekomendowane odpowiedzi

test petard od czarodzieja

BD najmocniejsza, DumBumy najbardziej opłacalne :)/>

Dobry test :)

ale za to z moich testów wynika że 859 jest porównywalne z DumBum z tym że większą moc w trakcie uderzenia ma 859 ;)

btw TXP0100 dorównuje dwóm pozostałym na tronie?(nie licząc BD która niszczy system) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry test :)/>

ale za to z moich testów wynika że 859 jest porównywalne z DumBum z tym że większą moc w trakcie uderzenia ma 859 ;)/>

btw TXP0100 dorównuje dwóm pozostałym na tronie?(nie licząc BD która niszczy system) :)/>

 

Wystrzelałem tego już sporo i moim zdaniem zdecydowanie DumBumy są lepsze od 859. Może mam jakieś dziwne partie czy coś, nie wiem. Oczywiście 859 też dają rade :)

Txp0100 bardzo fajne petardy i tanie ( 35zł za 40 szt. ). Sztuka z filmiku strzeliła dziwnie słabo - kładłem DumBuma i txp0100 pod garnek i poleciał on na niemalże identyczną wysokość (około 7 sekund w powietrzu):D. Ogólnie ocenił bym ją na tej samej pozycji co DumBum, może jest troszeczkę słabsza.

Delóvka i achtung, biorąc pod uwagę moc i cenę - nie są warte uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Do poniedziałku tylko dla forumowiczów ! :)/>/>/>

Dum bum - 10 zł - opakowanie 20 szt najgłosniejszych petard na rynku

Single shot Dum bum - 6 szt w opakowaniu - 10 zł

 

Opcja w promocji do 15.05.2013

 

Takie kostki cena 140 zł.

Kontakt tylko pw.

*wszystkie produkty poiadaja ce ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlozylem na stronie sklepu zamowienie. I mam teraz pytanie czy cena dum bum to 10zl czy 14zl Przesylam rowniez meila z tym zapytanie poniewaz zalezy mi na czasie...

 

pozdrawiam i prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlozylem na stronie sklepu zamowienie. I mam teraz pytanie czy cena dum bum to 10zl czy 14zl Przesylam rowniez meila z tym zapytanie poniewaz zalezy mi na czasie...

 

pozdrawiam i prosze o odpowiedz

dzisiaj opanujemy sytuacje :)

dostalem 2 pw zaraz poodpisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian 12 stwierdził, że kostki wyżej nie sąwarte nawet 50 zł.

jesli znajdziecie sensowne kostki czołowych importerów (Triplex, Jorge, kometa) w cenie do 100 zł to dostaniecie powyższe kostki w tej cenie.

Namiar ? prosty 49 strz kal 30 mm. Wg Adriana to proste więc szukajcie, zwlaszcza liczymy na Adriana skoro nie są warte 50 zł to chetnie do tego dołożę i doedukuje sie :), bo szukałem i nie ma :(

ps nie wrzucajcie mi tu jakichs keller, hestii czy innych importerów których oferta jest delikatnie mówiąc - słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem paczkę:) Niestety nie do końca jestem zadowolony... Począwszy od zamiennika... Zamiast JW06 Kasjopeja otrzymałem co prawda dwie mniejsze wyrzutnie ale trochę gorsze. Był kontakt telefoniczny na temat zamiennika lecz późnym wieczorem, następnego dnia meilowy lecz wtedy już paczka była wysłana.Brak profesjonalizmu, pospiech lub co gorsza olew klienta.

 

Sumując: otrzymałem paczkę z nieoczekiwanym asortymentem, petardy DumBum kosztowaly mnie 14zl a nie jak dla innych forumowiczow 10zl, choc od kilku dni przed wyslaniem paczki meilowo próbowałem się skontaktować. To jeszcze dokoptujac do tego pobranie bylo wyzsze niz to zlozone na sklepie Co prawda o 2 zl ale zawsze. Nie wiem moze to wina zamiennnikow, ale jak ktos wysyla zamiennik to powinien byc w tej samej cenie.

 

Czarodziej na forum jest od dawna i tym bardziej się zdziwiłem zaistniałym faktem Mam nadzieje ze to wypadek przy pracy i po mojej opinie bedzie lepiej, a zadowolonych będzie tak duzo jak do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem paczkę:)/> Niestety nie do końca jestem zadowolony... Począwszy od zamiennika... Zamiast JW06 Kasjopeja otrzymałem co prawda dwie mniejsze wyrzutnie ale trochę gorsze. Był kontakt telefoniczny na temat zamiennika lecz późnym wieczorem, następnego dnia meilowy lecz wtedy już paczka była wysłana.Brak profesjonalizmu, pospiech lub co gorsza olew klienta.

 

Sumując: otrzymałem paczkę z nieoczekiwanym asortymentem, petardy DumBum kosztowaly mnie 14zl a nie jak dla innych forumowiczow 10zl, choc od kilku dni przed wyslaniem paczki meilowo próbowałem się skontaktować. To jeszcze dokoptujac do tego pobranie bylo wyzsze niz to zlozone na sklepie Co prawda o 2 zl ale zawsze. Nie wiem moze to wina zamiennnikow, ale jak ktos wysyla zamiennik to powinien byc w tej samej cenie.

 

Czarodziej na forum jest od dawna i tym bardziej się zdziwiłem zaistniałym faktem Mam nadzieje ze to wypadek przy pracy i po mojej opinie bedzie lepiej, a zadowolonych będzie tak duzo jak do tej pory.

 

Maila nie otzymałem, wiadomosc na forum dostałem już po nadaniu paczki.

kolega który zamawia także przez forum wpisał w komentarzu nick i adres forum i sprawa jest o wiele prostsza:)

oczywiście różnice moge pokryc nie ma problemu.

 

Cyt. :

Brak profesjonalizmu, pospiech lub co gorsza olew klienta.

 

KOlego, numer telefonu masz podany, wystarczyło zadzwonic.

Zalezy mi na terminowości paczek,ale ok bede pamietac i kolejnym razem bedziemy wyjasniac aż nie dojdziemy do consensusu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zamówienie złożone(wczoraj), status widzę, że przygotowanie w toku, więcej czarodziej w priv na kogo przesyłka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOlego, numer telefonu masz podany, wystarczyło zadzwonic.

Zalezy mi na terminowości paczek,ale ok bede pamietac i kolejnym razem bedziemy wyjasniac aż nie dojdziemy do consensusu.

Przepraszam moze troche przesadzilem, emocje... a zamiennik tez niczego sobe, dzieki i pozdrawiam

P.S.

Dzis wyprobowalem colour saluta (privatex!4,6g) i DumBum(5g) porownujac z fp3 Nie myslalem ze az taka bedzie roznica. Walnelo naprawde mocno! Petardy rewelacja. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przepraszam moze troche przesadzilem, emocje... a zamiennik tez niczego sobe, dzieki i pozdrawiam

P.S.

Dzis wyprobowalem colour saluta (privatex!4,6g) i DumBum(5g) porownujac z fp3 Nie myslalem ze az taka bedzie roznica. Walnelo naprawde mocno! Petardy rewelacja. Polecam.

 

Różnica musi byc, nie dość, że więcej mieszanki to i korpus solidniejszy:)

przedłużamy promocje do 25.05.2014 ! :)/>

żeby już nie było niejasności, w kmentarzu do zamowienia piszemy adres forum i nick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT :

Wszystko ostatecznie wyjaśnione. Jak się okazało, cała sytuacja wyszła z zwykłego błędu ludzkiego.

Co trzeba było, zostało uregulowane. Osobiście wykazuję już swoje zadowolenie i faktycznie uprzednio, zbytnio mnie poniosło(nie znając faktycznego stanu rzeczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wysłałem do nich wiele wiadomości i nie dostałem żadnej odpowiedzi.Ja rozumiem że mogą mieć dużo pracy i ja to szanuję lecz ignorując mnie okazują mi brak szacunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Nowa strona !

 

www.piropolska.pl

 

Z cenami możemy się dogadać, asortyment jest uzupełniany na bierząco więc warto pisać/dzwonić i pytać o towar.

 

Tel. 725516106

email : cyc407@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa stronka jest ładniejsza :D Kupuje u was w Listopadzie za 200zł, i mam pytanie. Jest szansa na La Bomby ? Bo jak nie to będę zmuszony do kupienia zamiast nich kilku paczek FP3 :/

Ps. Mam nadzieję że zdążę jeszcze na Dum Bum i Color Salute.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa stronka jest ładniejsza :D/> Kupuje u was w Listopadzie za 200zł, i mam pytanie. Jest szansa na La Bomby ? Bo jak nie to będę zmuszony do kupienia zamiast nich kilku paczek FP3 ://>

Ps. Mam nadzieję że zdążę jeszcze na Dum Bum i Color Salute.

 

Jest szansa na Labomby, Dum Bum i Color Saluty, staramy się z dnia na dzień coraz lepiej zaopatrywać sklep. W razie pytań dzwoń : 725516106.

 

www.PiroPolska.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie pojawiaja sie petardy tiger boom i dragon boom.

Jest to nowosc na naszzym rynku.

Tiger boom to petardy zawierajace 3,6 gr prochu a dragon niecałe 5 gr.

Petardy dzis testowane bija na łeb na szyje produkty znajdujace sie w ofercie sklepow. Produkty posiadaja CE.

 

w razie pytan pisac lub dzwonic na dane podane na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie pojawiaja sie petardy tiger boom i dragon boom.

Jest to nowosc na naszzym rynku.

Tiger boom to petardy zawierajace 3,6 gr prochu a dragon niecałe 5 gr.

Petardy dzis testowane bija na łeb na szyje produkty znajdujace sie w ofercie sklepow. Produkty posiadaja CE.

 

w razie pytan pisac lub dzwonic na dane podane na stronie.

A explosive 1 beda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...