Skocz do zawartości

PiroPolska.pl


czarodziej

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak samo zakończyłem testy i tak:

 

Dum Bum głośniejsze od fp3/New wyrażnie było słychać

 

Black Death Miazga głośne jak skurwisyn

 

Big Jumbo takie dobie d*py nie urywa

 

Delova Rana 5g głośniejsza od dum bum ale czy głośniejsza od black death to nie wiem.

 

 

 

endriu123457 :67675:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede miec kolejne zestawy testowe tym razem w magicznej cenie 5 zł. informacja pojawi się w okolicach 23 listopada, żeby nie było rodrabniania sie znow na 30 zestawów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede miec kolejne zestawy testowe tym razem w magicznej cenie 5 zł. informacja pojawi się w okolicach 23 listopada, żeby nie było rodrabniania sie znow na 30 zestawów.

 

Panie ja jestem chętny. Znowu się spotkamy na PKP ;)

 

 

 

 

endriu123457 :67675:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo zakończyłem testy i tak:

 

Dum Bum głośniejsze od fp3/New wyrażnie było słychać

 

Black Death Miazga głośne jak skurwisyn

 

Big Jumbo takie dobie d*py nie urywa

 

Delova Rana 5g głośniejsza od dum bum ale czy głośniejsza od black death to nie wiem.

 

 

 

endriu123457 :67675:/>

Delovka na pewno nie jest mocniejsza od BD,co nie zmienia faktu,ze obie te petardy sa jedyne w swoim rodzaju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po testach. Z tych petard:

La Bomba, Colour Salute, Dum Bum, TXP859 wygrała petarda:

 

TXP859 zdecydowanie najsilniejszy huk, jedyną wadą tej petardy to bardzo szybki wybuch od momentu zapalenia lontu, 3-5 sekund. Ostatnie miejsce zajęła LaBomba która według mnie walnęła najsłabiej. W formie tabelki przedstawia się to tak:

 

1.TXP859 - Bardzo silny Huk

2.DumBum - Ogromny Huk i dużo dymu :P/> Polecam, z tego co wiem ma być tańsza od Colour Salute a wali mocniej ;]

3.Colour salute - spodziewałem się czegoś większego po opinii innych. Według mnie słaba i nieopłacalna, jednak i tak wezmę 2 paczki :P/>

4.LaBomba - Chyba Zuki lepiej walą xd Naprawdę dużo oczekiwałem od tej petardy. Bardzo się pomyliłem, no niestety. Nie kupuje jej w tym roku, ale polecam osobom które lubią sobie postrzelać pikolakami ;]

 

Nie wiem jak z Delova Rana 5gr, odpalę ją dopiero w przyszłą sobotę sobie. Ale wtedy uzupełnię ten post.

 

Film też dodam tak jakoś w przyszły weekend, gdy przyjdzie mi nowa karta graficzna, bo teraz montować nic nie mogę. Próbowałem na szkolnym kompie ale pokazało 17godzin renderowania, więc na razie sobie odpuszczę.

 

Pozdrawiam :)/>

 

 

PS:

Dum bum bez obróbki. Tylko to na ten moment moge wrzucić. Jak naładuje aparat, może pojawią się inne filmy. Film na niepublicznym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od jutra na strone wprowadzamy petardy 859

sa one jednak w sprzedazy amowic mozna mailowo lub na pw

W takim razie zloze zamowienie, zalezalo mi na tych petardach :) czyli napisac ci na maila liste zakupow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zloze zamowienie, zalezalo mi na tych petardach :)/> czyli napisac ci na maila liste zakupow?

na pw też możesz :)

jeśli o 859 chodzi to nikt przy zdrowych zmysłach nie trzyma petardy dłuzej niz 2s. co nie zmienia faktu że przy tej faktycznie uważać trzeba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz już fp3 nawet stosunkiem cena/jakość przegrywa rywalizację? Ładnie sie porobiło.

Rozumiem że najopłacalniej w większej ilości wyjdzie txp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragniz ale ja to juz od dawna mówiłem tylko nikt nie chciał słuchać.

nie mówie juz o kupowaniu u mnie ale ogólnie, pora zacząc olewac kiche może ktoś ruszy głowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz już fp3 nawet stosunkiem cena/jakość przegrywa rywalizację? Ładnie sie porobiło.

Rozumiem że najopłacalniej w większej ilości wyjdzie txp?

Oczywiście że tak,ewentualnie czarodziej będzie miał też Dumbum pakowane po 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beda jeszcze "bomb" petardy nieco słabsze od dum bum ale mocniejsze od colorów i txp

 

Do 6 Grudnia wyrobisz się z wszystkimi produktami? tzn te Bomb,DumBum pakowane po 20szt itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem Ci juz pare razy ze tak. Na 99 proc juz po najblizszym weekendzie bede miec wszystkie petardy jakie planuje.

 

Ehh sorry, te emocje xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Partia którą mam w szafie od roku sprawuje się jeszcze bardzo dobrze, leżała u mnie cały czas w ciepłym suchym miejscu, może teraz 2013 jorge wypuszcza taki piach jadąc na reputacji i przycina już dość mocno.

Wygląda na to że królem pod koniec roku będą triplexy txp? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...