Skocz do zawartości

1571 Wrath Of The Gods


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mój kuzyn kupił ją na sylwestra 2006/2007. Jest nawet duża, ale zdecydowanie mniej waży od Sfinxa :smile: Producent to znana na polskim rynku firma Super Power. Na początku jest fontanna, która trwa kilkanaście sekund, a następnie 36 zwariowanych pocisków :) Można powiedzieć, że jest śmieszna, bo pierwszy raz spotkałem się z takim nieco komicznym wylotem szelek :lol: Czy jest warta kupna - zobaczcie sami:

Film YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrzutnia nie zachwyciła mnie zbytnio, spodziewałem się czegoś lepszego po tak dobrej firmie. Witus ile ona kosztowała?? Bo może przez cenę efekty nie były takie super. Ja też kupie sobie jakieś wyrzutnie z tej firmy zobaczymy jak się spiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosztowała 29,90 zł w Lidlu. Efekt w rzeczywistości wygląda dużo lepiej :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest taka droga. Jak ma tyle strzałów można się skusić :mrgreen: ale ja zamierzam inną kupić 36 strzałową w tej samej cenie. :wink:

ta wyrzutnia jest też do kupienia przez internet na stronie SP za 25zł.


jak ktoś jest zainteresowany tą wyrzutnią to daje link do strony:

:arrow: http://superpower.pl/?page=3&item=267

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy sprzęcik. Chciałbym zobaczyć ten schemat strzałów na żywo. Ta fontanna na początku, to była chyba przystawka przed obiadem.
Każdy nowy efekt na forum jest mile widziany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wyrzutnia zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. W tego sylwestra planuje wydać troche więcej kasy, więc jeżeli będzie w lidlu to postaram się w nią zaopatrzyć :wink:
Według mnie jest ona bardzo opłacalna, bo to aż 36 strzałów. Na filmie wyglądało to bardzo ładnie.
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wyrzutnia fajna jak za tą cenę chyba wolał bym ja niż sfinxa,ale ona drogo kosztuje ale jest o połowe więcej strzałów niż we sfinxie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Niezła wyrzutnia bym się w nią zaopatrzył gdyby mi coś zostało ale chyba wszystko na styke kupie;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe efekty ale bardzo szybko znikają z nieba. Za te pieniądze wolałbym kupić sfinksa i wyrzutnie arctic. Zaletą jest to że ma dużą ilość strzałów ale mogłaby by mieć jeszcze dobry finał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...