Skocz do zawartości
  • 0

Gwiazdki Pirotechniczne


Korsarz96

Pytanie

Mam takie pytanko. Szukałem już chyba na wszystkich stronach internetowych i nigdzie nie mogę znaleźć...

A więc pytanko do was gdzie mogę dostać gwiazdki pirotechniczne (chyba tak to się nazywa) które dają różne efekty. Czy jest to w ogóle dostępne w paczkach czy na kilogramy ? Czasem widze na filmikach że posiadają takie "gwiazdki" osobno. Bardzo bym prosił o odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Musiał byś iść do jakiegoś sklepu pirotechnicznego i tam się o to zapytać bo przez internet raczej nie dostaniesz. A jeśli masz możliwości zrób sam :xmas_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam takie pytanko. Szukałem już chyba na wszystkich stronach internetowych i nigdzie nie mogę znaleźć...

A więc pytanko do was gdzie mogę dostać gwiazdki pirotechniczne (chyba tak to się nazywa) które dają różne efekty. Czy jest to w ogóle dostępne w paczkach czy na kilogramy ? Czasem widze na filmikach że posiadają takie "gwiazdki" osobno. Bardzo bym prosił o odpowiedź :)/>

 

Tego typu produkty nie są dostępne, a nawet jakby były to za okazaniem koncesji/pozwolenia. Jak już to są przepisy na forach o samoróbkach, ale tutaj się nie zajmujemy tego typu sprawami, więc zamykam temat.

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Uwaga!!! Sprzedam gwiazdki!

 

*

*

*

*

*

*

 

(zakaz kopiowania, możliwość używania gwiazdek dopiero po zakupie)

 

Cena: 1 pln za 10 szt (mix kolorów i rozmiarów, schemat poglądowy na górze), płatne z góry na konto, wysyłka przez PW,

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Uwaga!!! Sprzedam gwiazdki!

 

*

*

*

*

*

*

 

(zakaz kopiowania, możliwość używania gwiazdek dopiero po zakupie)

 

Cena: 1 pln za 10 szt (mix kolorów i rozmiarów, schemat poglądowy na górze), płatne z góry na konto, wysyłka przez PW,

 

pozdrawiam!

 

Bardzo fajne ale tylko dla bogatych :xmas_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Uwaga!!! Sprzedam gwiazdki!

 

*

*

*

*

*

*

 

(zakaz kopiowania, możliwość używania gwiazdek dopiero po zakupie)

 

Cena: 1 pln za 10 szt (mix kolorów i rozmiarów, schemat poglądowy na górze), płatne z góry na konto, wysyłka przez PW,

 

pozdrawiam!

Tylko ja bym chciał większą ilość xD To nie wiem czy dasz rade tyle wyrobić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...