Skocz do zawartości

Monster Vulcan


Korsarz96

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa : Monster Vulcan

Symbol: 154010

Importer: Keller

Wysokość efektu : 3m

Czas trwania : 90s

Jednostka sprzedaży: 1 szt.

Wymiary (mm): wysokość 280, średnica 170

Cena - ok 30zł

Opis efektu - Wielki wulkan z potężnym efektem świetlnym w kolorach : czerwonym, niebieskim, srebrnym i złotym

Zdjęcie

Co o nim sądzicie ktoś go miał ? Czy równa się z fontanną TXF412 od Triplexa ?? Na filmiku wygląda kusząco :P/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...

Miałem ten wulkan. Jest to duży kartonowy "stojak" który utrzymuje ładunek, który można wyciągnąć ze środka. Można powiedzieć że jest to wielkości piłki do nogi, choć ciutkę mniejsze. W środku jest ładunek tzn. pare tubek takich jak od wyrzutni, w których znajduje się proch, odpalają sie one kolejną stąd różne efekty. Sam ładunek można wyciągnąć i bezpiecznie odpalić gdyż jest on luźno włożony do środka. Zabezpieczony odpowiednio gdyby wypadł przy transporcie. Ładunek wielkości połowy butelki 0,5L. Według mnie nie opłacalna. Nie polecam ;)

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja z ciekawości zakupiłem ten "Wulkan" w zeszłym roku, no co mogę powiedzieć nie sugerujcie się jego wielkością bo tak naprawdę ładunek to 1/3 całego wulkanu, w środku są 4 korpusy (każdy z innym efektem) zamiast efektu dostaniemy sporo dymu (a jeśli wieje wiatr to tak naprawde nic nie zobaczymy >.<) Wysokość efektu z tego co pamiętam jakiś metr ? Może mniej. No jak za tą cenę nie opłaca się. Jest to pierwszy wulkan od Kellera na którym się zawiodłem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moim zdaniem nieopłacalny wulkan.Efekt średniej jakości,zero craclingu i nic co mi zaimponowało w tym wulkanie.Zdecydowanie lepsze w tej kategorii cenowej są fontanny Conic fontain czy tym bardziej Extreme B5,którą byłem oczarowany.W przeciwieństwie do tego wulkanu miała dużo głośnego i fantastycznego craclingu i ogólnie jej efekty były doskonałe.Tego wulkanu od Kellera nie polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...