Skocz do zawartości

[ambitnypirosympatyk] Pierwsze zbrojenia 2013/2014


ambitnypirosympatyk

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie powiem, że bardzo lubię petardy hukowe i jestem miłośnikiem zabawy, kostki +100PLN jakoś mniej mnie kręcą, ale zobaczymy może to ulegnie zmianie. A teraz do rzeczy. Moje zakupy na wyprzedaży BigFun :

 

FP3 x22 pakiet 20szt

*JC05 x7 pakiet 30szt + 2x pakiet 30szt

EX1 Explosive x12 pakiet po 40szt

P0003A Żuki

R20072 Perfect x3 pakiety (jestem dumny z tych rakiet)

Diabolo JR1 x3 pakiety (spodziewałem się, że te rakiety będą nieco większe)

JA039 Hong-Kong x3 pakiety (w sumie to miałem wziąć dwa, ale nie dało się już wprowadzić aneksu do zamówienia)

JW4072 Orient

TXA228 Ballet x2

T2548 Saturn missiles x2

FC3001 KONGO x4

JF04-6 Silver Cascade x3

Tortówki Kellera 5 szt x3

JF02 Fountains 5szt fontann

U06778 CYRKOBLITZ S MAŁY x2

P7025 Cyrkoblitz x2

TXF834 Red strobe

JM04-CL Bączki x5

JM05 Trzeszczące kulki x3

 

*ponadprogramowe 2 paczki JC05 stanowią pozostałość z zakupów dokonanych jeszcze przed Sylwestrem 2012.

 

Suma: 413,73PLN

 

Postaram się na dniach załączyć fotkę całości. Muszę przeprosić, że wprowadzilem Was w błąd odnośnie JR05, bo jednak są. W makulaturce kartonowej na samym górze paczki się zakamuflowały. A trochę jej było. :D/>/>/> Hm taki mały komentarz mój do zakupów jest taki, że czasami bezpieczniej wziąć mniejszą ilość towaru co do którego nie mamy pewności czy jest taki jaki sobie życzymy. :)/>/>/>

 

 

Zdjęcia:

 

20130127649.jpg

 

20130127663.jpg

 

20130127653.jpg

Edytowane przez Cooli
link do zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zabawy stuff genialny :) sporo tych fp3 i jc05 nakupiles :) masakra :D jakis karabinek bedziesz robił z tego?? Szkoda, że tak mało wyrzutnii ale widze, że wolisz zabawe. Jednak mam nadzieje, że dojdą jakies ciekawe kostki. Perfecty świetne rakietki, JR1 śmiesznie przy nich wyglądają :D pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko kasa wywalona w błoto popełniasz ten błąd co ja w minionym roku , chyba że idziesz na bazar ..

Po co ci tyle rakiet petard i wszystkiego innego ?!

Petardy chyba że na karabinek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie pod zabawę stuff sobie układam. FP3 i JC05 to moje ulubione petardy! :) Karabinek? Hmmm pomyślimy, może w wolnej chwili coś tam stworzę. Spokojnie, kosteczki też dojdą. Wkrótce planuję zakupy na Korsarzu, które z pewnością uzupełnią 'braki' w bateriach. :D Miałem zamiar wziąć kilka pakietów Perfect, może nawet wziąłbym i więcej ale uważam, że 3 opakowania to taka bezpieczna ilość. Jeżeli mi się spodobają za rok będzie więcej. :D Ale mają sporo przychylnych opinii no i wygladają porządnie. Zaś JR1, dobrze, że wziąłem tylko 3 opakowania, myślałem, że te rakiety są nieco większe. :D Na szczęście w zestawach Hong - Kong są większe rakiety z serii Diabolo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko kasa wywalona w błoto popełniasz ten błąd co ja w minionym roku , chyba że idziesz na bazar ..

Po co ci tyle rakiet petard i wszystkiego innego ?!

Petardy chyba że na karabinek

 

Nie uważam tego za błąd. Widzisz ja jestem miłośnikiem petard hukowych. Jeden woli wyłożyć przeszło 1k na same kostki, drugi np 1/4 z tej sumy przeznaczy na same petardy. To jeszcze nie koniec moich zakupów, więc wyrzutnie i moździerze też się pojawią. Na bazarze przy zakupie takiej ilości choćby samych FP3 bym zbankrutował. Cena za paczkę, bagatela 25zł. :D/>/> Tutaj (bf) kupiłem za 6,99PLN...

Natomiast pozostałe rzeczy posłużą mi przez cały rok. W końcu są wakacje itd, a ile można strzelać samymi petardami? Tak mam alternatywę w postaci fontann, cyrkoblic, bączków, etc.

 

o matko, za taką kase byś kupił fajne kostki na bf a tu same pierdoły... Wystaw się z tym na bazarze i zarobisz, to jedyne dobre wyjście w tej sytuacji bo ja bym nie dał rady tym strzelać. FP3 znudzą Ci się po 3-4 paczkach. Zrób karabinek.

 

 

Kasa na kostki jest odłożona, więc spokojnie, nie ma obaw. Jak już kulkukrotnie podkreślałem stawiam na zabawę. I czy Wy naprawdę myślicie, że ja to wszystko odpalę w Sylwestra? :D/>/> To absurd. Są jeszcze ferie, wakacje, itd. Ja wszystko mam rozplanowane.Fp3? Z pewnością nie. W ubiegłym roku wystrzliłem chyba z 6 paczek i jakoś mi sie nie zndziły. Wprost przeciwnie. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. A poruszając kwestię 'pierdół' hm... czymś trzeba zająć ręce przed północą i zaspokoić pirotechniczny głód w ciągu roku. :)/>/>

 

Dla mnie przesada jeśli chodzi o petardy policzyłem że masz 440 fp3 i 270 jc05 ja bym tego w 3 lata nie wystrzelał :)/>

 

 

Sprawny z Ciebie matematyk. :D/>/> O zdziwił byś się zdziwił z tymi 3 latami. Za rok chyba cały karton biorę. :D/>/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko, za taką kase byś kupił fajne kostki na bf a tu same pierdoły... Wystaw się z tym na bazarze i zarobisz, to jedyne dobre wyjście w tej sytuacji bo ja bym nie dał rady tym strzelać. FP3 znudzą Ci się po 3-4 paczkach. Zrób karabinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... bez jaj.

 

Każdy kupuje jak mu się podoba. Ambitny podkreślił, że nie będzie to tylko na sylwka. Ja nie wydałbym tyle pieniędzy na to co On, ba nie wydałbym w ogóle na fajerwerki w chwili obecnej ale nie będę wypisywał wszystkim: "ooo wydałeś tyle pieniędzy, a mogłeś kupić to lub tamto". Panowie! Kupił tak jak uważał za słuszne, jak nie wykorzysta wszystkiego przez ten rok to będzie miał przez 2 lata. Typowe zamartwianie się o cudzy portfel..... ;/

PS. Ambitny - pozytywny początek na stuff ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... bez jaj.

 

Każdy kupuje jak mu się podoba. Ambitny podkreślił, że nie będzie to tylko na sylwka. Ja nie wydałbym tyle pieniędzy na to co On, ba nie wydałbym w ogóle na fajerwerki w chwili obecnej ale nie będę wypisywał wszystkim: "ooo wydałeś tyle pieniędzy, a mogłeś kupić to lub tamto". Panowie! Kupił tak jak uważał za słuszne, jak nie wykorzysta wszystkiego przez ten rok to będzie miał przez 2 lata. Typowe zamartwianie się o cudzy portfel..... ;/

PS. Ambitny - pozytywny początek na stuff ;D

 

Dziękuję za miłe słowo i poparcie. Tak jak już podkreślałem stuff stanowi moje całoroczne zapasy. Są to przemyślane wybory, poparte autopsją. To czego mi zawsze brakowało zakupiłem w większej ilości. Fakt, że jestem miłosnikiem petard hukowych nie oznacza, że będę strzelał tylko i wyłącznie nimi. Jednak jak pokazują moje przygody z petardami ufam tylko FP3 I JC05, sprawdzone i porządne. Dokładnie taka jakaś narodowa przypadłość, że trzeba zamartwiać się o to kto ile wydał. Panowie. Zwróćcie uwagę, że zapalony pirosympatyk (nie mówię tylko o sobie) lubi coś działać cały rok, a weźcie tu sobie wyobraźcie przemieszczanie się, podróżowanie z Achillesem w plecaku, czy nawet Marsem. Trzeba myśleć realnie, kilka fontann, cyrkoblic, bączków spokojnie wejdzie choćby do pojemnika na kanapki i już można sprawić sobie radochę.

Dokładnie jest tak jak powiedziałeś, nic się nie zmarnuje, jak zostanie to na drugi rok.

 

Stuff fajny 5/5 lecz za te pieniądze wolałbym zakupić kilkanaście małych kostek. Lubisz zabawę ? W porządku. :) 5/5

 

Tobie też dziękuję za wysoką notę I części stuffu. Bo chyba jednak niektórzy zapominają, że to dopiero I część. Zamierzam jeszcze m.in zakupić moździerze, w tym 2" Maxsem i niewykluczone, że na 1 sztuce się nie skończy. W kwestii kostek tak jak już wspominałem, będę robił zakupy wkrótce na Korsarzu i z pewnością znajdą się tam kostki o których wspominałeś, i to nie 2 czy 3 ale więcej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...