Skocz do zawartości

[abuk] Zakupy, Plany, Projekty 2013/2014


abuk

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Czesiu :) Z mojej strony życzę Ci, abyś kupił taką ilość piro jak co roku i solidnie przysiadł nad rozplanowaniem pokazu tak, aby to miało ręce i nogi, bo masz możliwości aby strzelić coś dobrego. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pokaz bardzo przyjemny.

 

Jeśli chodzi o nieodpalony towar to mogły być winne wadliwe zapały jorga, które dają pozytywny test a nie odpalają, lub wina podłączenia. Jak podpinałeś się do wyrzutni? Czy te zapały które nie odpaliły baterii same zadziałały czy są całe?

Co do przedwczesnego finału to prawdopodobnie źle zaprogramowałeś system wink.gif

 

 

Jeśli chodzi o pokazy czesia to nikt mu nie zabroni strzelać jak mu się podoba, bo to jego zabawki, tylko powinien wiedzieć że jak robi tzw srakę to pozytywnych opinii na pewno na forum nie będzie (a oceniać wolno każdemu!). No może oprócz dzieciaków zajaranych samą ilością towaru a nie oceniających faktyczną jakość widowiska.

Spłaszczenie tego wszystkiego do zazdrości pokazuje tylko bezradność wobec trafnych opinii fireworks.gif/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz bardzo przyjemny.

 

Jeśli chodzi o nieodpalony towar to mogły być winne wadliwe zapały jorga, które dają pozytywny test a nie odpalają, lub wina podłączenia. Jak podpinałeś się do wyrzutni? Czy te zapały które nie odpaliły baterii same zadziałały czy są całe?

Co do przedwczesnego finału to prawdopodobnie źle zaprogramowałeś system wink.gif

 

 

Jeśli chodzi o pokazy czesia to nikt mu nie zabroni strzelać jak mu się podoba, bo to jego zabawki, tylko powinien wiedzieć że jak robi tzw srakę to pozytywnych opinii na pewno na forum nie będzie (a oceniać wolno każdemu!). No może oprócz dzieciaków zajaranych samą ilością towaru a nie oceniających faktyczną jakość widowiska.

Spłaszczenie tego wszystkiego do zazdrości pokazuje tylko bezradność wobec trafnych opinii fireworks.gif/>

 

tak na wszelki wypadek tylko napisze jakbyś do mojego posta nawiązywał to nie jestem ,, zjarany" ilością towaru bo w nosie to mam ile on kupuje. Ale pomyśl sobie jakbyś ty dostał na amatorski pokaz 2x takie systemy i piro o tej wartości co by się działo to tłumaczyć chyba nie muszę.

 

 

 

/edit: tak sobie patrzę na drugie forum i widzę, że każda krytyka jest źle przyjmowana przez czesia. Trzeba się przyznać do tego, że nie wyszło i tyle. :-) E-wojna nie zmieni twojego pokazu niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niestety trafiłeś na wadliwe i to tak chamsko wadliwe bo ani producent ani dalej sklep w którym je kupiłeś nie ma możliwości ich wykrycia, bo tak jak powiedziałem dają pozytywny test później jak się daje napięcie do odpalenia to nie strzelają i test obwodu wtedy pokazuje już że zapał jest wadliwy.

 

PS> Mój poprzedni post, pisząc go nawet nie pomyślałem o Tobie Raphii :xmas_happy:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fira musiało być tak jak mówisz. Test pokazywał, że wszystko było podpięte prawidłowo... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze masz te zapały to wepnij z ciekawości i zobacz czy sprawdzają test i niezależnie od tego spróbuj ponownie odpalić :)

Daj znać jak pójdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abuk masz jakiś zdjęcia jak już wpiąłeś zapały do systemu?

 

Co do przedwczesnego finału to mogłeś pomylić wpięcia w systemie albo czasy. Zrób teraz sobie na samym systemie test sprawności systemu po pokazie tak jak ja zrobiłem kiedyś u siebie. Wtedy zobaczysz które kanały kiedy odpaliły. Ja po takich błędach nauczyłem się dokładności i tego aby wszystko było tak podpięte jak sobie zaprojektowałem przed pokazem

 

 

Pokaz fajny pomimo kilku błędów które z czasem i kolejnymi realizacjami zażegnasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem już przyczynę związaną z przedwczesnym finałem. Źle zaprogramowałem czasy. Myślałem, że Samumy będą walić szybciej. Przejrzałem kilka filmików z tego roku i widzę, że kostka strzela wolniej niż przed rokiem. Żadnych zdjęć podpiętego systemu, ani ze strefy niestety nie zrobiłem - nie było na to czasu :(

 

Prawdopodobnie będę robić skromny pokaz pod koniec lipca na imprezie rodzinnej. Wtedy już na spokojnie wszystko rozstawię, podłączę, dokładnie posprawdzam i zobaczymy, czy tym razem pokazik pójdzie zgodnie z planem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...