Skocz do zawartości

[abuk] Zakupy, Plany, Projekty 2013/2014


abuk

Rekomendowane odpowiedzi

Za kasę z tych petard to można by było auto sobie kupić. Wystrzelasz wszystko w 5 minut i po zabawie. Dla mnie to głupota wydawać majątek na fajerwerki.

 

 

nie koniecznie w 5 minut, ja stuff za 450 pln trzelalem z godzine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Za kasę z tych petard to można by było auto sobie kupić. Wystrzelasz wszystko w 5 minut i po zabawie. Dla mnie to głupota wydawać majątek na fajerwerki.

 

chętnie nie omieszkam dodac ci kolejnego ostrzeżenia ;) przy najbliższej okazji kolejnego takiego głupiego wpisu jak ten.

 

 

A tak dla informacji za kasę z tych petard gwarantuję ci, że nie kupił byś żadnego samochodu. No chyba że dobrego resoraka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooli robiłem testy polowe i system wypadł bardzo dobrze. Ostatecznym sprawdzianem będzie pokaz sylwestrowy - zobaczymy jak wtedy się spisze ;)

 

Za kasę z tych petard to można by było auto sobie kupić. Wystrzelasz wszystko w 5 minut i po zabawie. Dla mnie to głupota wydawać majątek na fajerwerki.

Za kasę wydaną na fajerwerki mógłbym kupić multum innych rzeczy, ale po co? Skoro fajerwerki to moje hobby i zamierzam je rozwijać, poza tym moja kasa - moja sprawa co z nią robię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie wczoraj doszła do mnie paczuszka z BF. Tym razem postawiłem na troszkę zabawy, ale i kilku konkretów również nie zabrakło :) Wziąłem na testy kostkę Piromaxu PXB2203 - na filmie wygląda bardzo ładnie, zobaczymy jak spisze się w rzeczywistości. Nie przeraźcie się ilością małych kosteczek z Tripla. Połączę je QM i użyję w pokazie sylwestrowym.

 

Na dzień dzisiejszy planuję jeszcze 2, może 3 zamówienia. Na pewno zamówię coś w sklepie vela i na Maxsemie.

 

Zapraszam do oceniania i komentowania ;)

Fotka:

74sk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo jak połączysz wszystkie kostki z tripla to to będzie miazga tylko kostek naraz :D rób filmik bo to będzie mega mega show :D. A co do stuffu to znakomity niczego nie brakuje 10/10 !!!!!!

 

 

 

endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troche się zdziwiłem ;) Ładna ilość bardzo dobrych produktów. Jakie kwoty planujesz wydać na następne zamówienia ?

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troche się zdziwiłem ;)/> Ładna ilość bardzo dobrych produktów. Jakie kwoty planujesz wydać na następne zamówienia ?

 

 

 

JacuQM

Na Maxsemie planuję zmieścić się w max 300 zł, natomiast w Fireworldzie jeszcze do końca nie wiem, przewiduję kwotę w granicach 500 zł ale zobaczymy czy fundusze na to pozwolą, ponieważ muszę się jeszcze zaopatrzyć w One Rowy na finał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj doszła paczka ze sklepu Vela, a tak prezentuje się jej zawartość:

gpz1.JPG

Za całość zapłaciłem 415 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna paczuszka zawitała do reszty stuffu, a w niej:

- jw1000

- jw1021

- 2x jw1020

- txb410 Blue Curacao

 

Fotka: http://imageshack.us/f/46/yo86.jpg/

 

Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, ponieważ oprócz przysługującej mi w promocji na FK txb410 zupełnie za darmo otrzymałem jw1021. Bardzo dziękuję ekipie Korsarza za tak miły gratis i polecam zakupy w tym sklepie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Pod koniec listopada zakupię jeszcze ze 2 konkrety z Maxsemu do pokazu oraz paczkę uzupełniającą z BF z zapałami i jakimiś pierdółkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dotarły dziś do mnie ostatnie 2 zamówienia.

 

Maxsem:

lh6s.JPG

 

BigFun:

azby.jpg

 

Na dniach wstawię zdjęcie całości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu piękny Stuff :xmas_biggrin:/>/> ile za wszystko dałeś ??? masz jakiś plan odpalania ? 10/10 :xmas_laugh:/>/>

Mam dopiero wstępny zarys odpalania, jak wszystko już rozplanuję to wrzucę go na forum, żebyście mogli go ocenić. Za wszystko dałem około 3k (nie licząc kosztów systemu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł grudzień, więc nadszedł również czas na zdjęcie całości mojego stuffu :D

 

Zakupy robiłem w sklepach:

-BigFun

-Fireworld

-Fajerwerki Korsarz

-Taniefajerwerki

-Maxsem

-Marcus-Graf

oraz brałem udział w forumowym WK, gdzie zakupiłem system do odpalania fajerwerków.

 

Dotychczas jest to mój największy stuff w życiu. Łącznie wydałem ok. 3 k + system 1250 zł.

 

A tak to wszystko prezentuje się na zdjęciach:

 

v2ah.jpg

sag8.jpg

xw05.jpg

 

Oceniajcie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...