Skocz do zawartości
  • 0

Duża wyrzutnia


dopalacz2013

Pytanie

Witam ponownie mam jeszcze jedno pytanie ostatnio byłem u siostry i ktoś zaczął szczelać wyrzutniami i była tam taka jedna wyrzutnia która miała ok 10 szczałów i leciała wysoko potem był wielki huk i robiła się na niebie wielka kula.prosił bym o nazwę wyrzutni o podobnym efekcie.

 

Filmik podobny efekt mają te szelki tamta też miała taki huk jak wybuchała na niebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam ponownie mam jeszcze jedno pytanie ostatnio byłem u siostry i ktoś zaczął szczelać wyrzutniami i była tam taka jedna wyrzutnia która miała ok 10 szczałów i leciała wysoko potem był wielki huk i robiła się na niebie wielka kula.prosił bym o nazwę wyrzutni o podobnym efekcie.

 

Filmik podobny efekt mają te szelki tamta też miała taki huk jak wybuchała na niebie

 

 

Jest to szelka aż 4". Czy ta wyrzutnia była NWP ? :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Koledze się coś pokiełbasiło. Zdawało mu się, że to taki efekt a w zasadzie była to jakas kostka 25s/30mm

 

 

No właśnie coś się zdziwiłem bo nie widziałem jeszcze 10 strzałowej wyrzutni z podobnymi efektami jak na filmiku :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Największy efekt 10 strzałowej wyrzutni moim zdaniem to wyrzutnia JW91 Super Show 6 ( http://www.youtube.com/watch?v=ojzqLyGgIts ) ale to chyba nie o to chodzi. Takie efekty jak podałeś na filmiku są to szelki aż 4" czyli o 2" większe niż dostaniesz w sklepach. Rozprysk takiej szelki jest olbrzymi. :xmas_smile:/> Może to były jakieś szelki np. połączone ze sobą albo coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dzięki za pomoc nie wiem dokładnie ile miała szczałów ale wiem że to na pewno była wyrzutnia ponieważ gdy by to były szelki to musiały by być odpalanie z co najmniej 10 stanowisk a w tamtej miejscowości raczej nie ma takiego Maniaka Jak coś to było w Sobotę w Czerwonaku koło Poznania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dzięki za pomoc nie wiem dokładnie ile miała szczałów ale wiem że to na pewno była wyrzutnia ponieważ gdy by to były szelki to musiały by być odpalanie z co najmniej 10 stanowisk a w tamtej miejscowości raczej nie ma takiego Maniaka Jak coś to było w Sobotę w Czerwonaku koło Poznania

 

 

Jeśli nie wiesz ile ma strzałów to ciężko będzie ci pomóc. Czy ona miała każdy strzał inny ? Jak wybuchała ? Robiła się okrągła czy na boki leciała ? Różnokolorowa ? Leciała na raz pare strzałów czy po 1 ? W górę czy w boki bardziej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najpierw leciała po jednym jak był w połowie drogi to był wystrzeliwany drugi i wybuchały jeden po drugim kolor czerwony i raz chyba żółty coś w tym stylu ostatnie chwile to było wystrzeliwane po 2-3 strzały i był największy efekt.zawsze robiła się wielka kula i był wielki huk.muszę ją zdobyć za wszelką cenę chodzisz tania pewnie nie będzie :fireworks:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

teraz jestem pewien że to były szelki ale nie musiała to być ósemka mogła to być szóstka ale i tak nie dostanę tego -_-/>

 

Tak właśnie myślałem :xmas_wink: Ten efekt który pokazałeś w filmiku to naprawdę potężny wybuch. Pozostaje Ci kupno jakieś szelki 2" o mniejszym efekcie ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No bardzo fajnie inne też są fajne to już wiem co na bank znajdzie się w moim stuffie 2013/2014

 

Ciesze się że trochę pomogłem :xmas_wink:

Temat do zamknięcia :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...