Skocz do zawartości

[CzesioStunter] Stuff 2013/14 :)


CzesioStunter

Rekomendowane odpowiedzi

WOOW :xmas_w00t: Mózg rozjeba.ny :xmas_biggrin: szczena mi opadła jak zobaczyłem fotkę, fenomenalny i konkretny stuff, oby pokaz wyszedł w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak przygotowania? Jakaś koncepcja jest? Organizujesz strzelanie prywatnie czy coś z większym rozmachem? A i czy dobrze kojarze, że to ostatni raz takie szaleństwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przygotowania? Jakaś koncepcja jest? Organizujesz strzelanie prywatnie czy coś z większym rozmachem? A i czy dobrze kojarze, że to ostatni raz takie szaleństwo?

 

 

Kończę powoli plan układać. Strzelanie prywatne lecz i tak pewnie publiczność z miejscowości się zejdzie. Dobrze kojarzysz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko boska !!! :D Możesz z tym stragan otwierać :)

Stuff piękny preferuję zabawę ale i tak dam 10/10

 

 

 

Kamilox :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się organizuj, bo samo mocowanie kostek Ci trochę zajmie. A święta miną i będzie przedsylwestrowa gorączka imprezowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same dobre kostki ale ode mnie masz 7/10 bo nie ma w tym ani grosza zabawy a ja właśnie na to stawiam w sylwka ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zabawy ? :D On ma zabawe z kostek a nie pierdnięć jakiś piccolaków, rzymiaków czy rakiet z jakiś zestawów.

 

10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same dobre kostki ale ode mnie masz 7/10 bo nie ma w tym ani grosza zabawy a ja właśnie na to stawiam w sylwka ;D

comment_6OEOZLdbEZCLqlQnW43PzleFvPnkfhhJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
http://www.youtube.com/watch?v=9FPCYdcT3gI&feature=youtu.be nie wyszedł może ideał 8 zapalników zawiodło, sekwencji SS na starcie kamerzysta nie nakręcił ale cóż, było ok, poprawiłem na pewno błędy z ubiegłego roku. Kilka faktów: Kamerzysta kilka razy spauzował, musiałem sklejać filmik co się na nim odbiło ale i tak daje rade, jakość słaba kręcone samsung galaxy s3 no i hejterzy są i będą ;) Pozdro byczki do następnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu bardziej widze, że przez nieodpalone zapały się zrobiły spore przerwy i po to skleiłeś film by wyszło, że niby to był pokaz a tak naprawde były to 1-3min. fragmenty strzelania :P. Bo w 3 przypadkach z tego co widze po filmie kostka się kończy i cisza a potem nowa zaczyna od początku. :) Mimo wszystko i tak ładnie wyszło, szkoda tylko że po końcowych one rowach coś tam jeszcze poleciało.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były pauzy i zapalniki dlatego trochę skrocilem i skleilem. W rzeczywistości przerwy związane z zapalnikami miały około 1.5s. A co do finału szkoda trochę było skończyć na samych or bez huku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SGS3 naprawdę fajnie nagrywa czemu nie nagraliście tego w hd? Fakt że trochę denerwujące jest pykanie palcem w ekran żeby ostrość złapał mi na 18 kostek nie złapał tylko na jednej ale może dlatego że troszkę się zawiesił bo już pamięci było mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że osoba kamerująca raczej już była w stanie upojenia alkoholowego haha :D to i tak, że coś tam ugrał było cudem. Prawda jest taka, że trzeba zainwestować w końcu w porządny sprzęt do nagrywania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...