Skocz do zawartości

13.01.2013 r. - XXI finał WOŚP - Lublin


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Data: 13.01.2013 r., 19:58

Okazja: XXI Finał WOŚP

Miejsce: Galeria Olimp

Wykonawca: EFEKT CHEŁM

 

Film:

http://www.youtube.com/watch?v=beuSCVfzJ1M

 

Przedstawiam Państwu efekt pracy EFEKT-u, Światełko z Lublina. Od razu spieszę z wyjaśnieniem, że muzyka została podłożona z powodu decyzji organizatora, o strzelaniu bez podkładu. Widzowie trochę stracili, bo fajerwerki zawsze lepiej się prezentują ze ścieżką dźwiękową.

 

Pierwsze sekundy poruszone, bo ciężko o dobry materiał jednocześnie odpalając sekwencje z rzymskimi na dachu. Resztę pozostawiam do oceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm za dobrego wrażenia pokaz na mnie nie wywarł. Stałem przed sceną. Pierwsze sekundy zapowiadały świetny pokaz lecz kiedy w niebo poszły kostki osoby stojące przed sceną nic nie widziały. Kilkadziesiąt ludzi chcąc obejrzeć światełko do nieba przemieszczało się wśród tłumów w stronę McDonalda,a kiedy znalazły dogodne miejsce na niebie mogli zobaczyć już tylko finałowe bombki. Drugi minus to brak synchronizacji ale tak jak mówisz to sprawa organizatora. Ogólnie nie było źle nawet rzuciłem okiem na strefę za Mc Donaldem :xmas_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż poradzić, Mc Donalda raczej nie wyburzymy na potrzeby pokazu ;)

 

Za to brzdękanie ze sceny też odpowiedzialni nie byliśmy, bo tak sobie zażyczył organizator.

 

Z mojej perspektywy (z dachu) wyglądało to zupełnie inaczej, niż z dołu. Nie od dziś wiadomo, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia (tym razem dosłownie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz dobry, widać, że pirotechnicy mają zacięcie i chęci. Pewne firmy posklejały by byle jak materiał,

jednak coraz więcej firm stara się.

 

Bardzo mnie to cieszy.

Momentami można było czuć niedosyt, chwilami wręcz przeciwnie.

Różnorodność efektów, dopasowanie do muzyki ss'y, wachlarze. To jest to.

 

Widać pokaz nie robiony za grubą kasę, jednak dobry pirotechnik nawet z małej puli pieniędzy jest w stanie wyczarować coś dobrego. Gratuluję.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...