Skocz do zawartości

[endriu123457] Plany,zakupy na sylwestra 2013/2014


endriu123457

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam już paczkę z f-k zdjęcie będzie wieczorem ponieważ ładuję baterie od aparatu :)/> (jak dodam zdjęcie zedytuje ten post )

 

endriu123457

 

Jak padają jakieś deklaracje to pasowało by się z nich wywiązać. To tak na przyszłość jak chcesz aby forumowicze traktowali cię jak człowieka :)

 

czekamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za 200zł to super wyszło, dużo tego masz i są też sprawdzone, dobre kostki. Bardzo fajne zakupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę podobnie jak i ja jesteś zwolennikiem mniejszych kostek. I z tego co widzę to wyrwałeś te najlepsze z możliwych na Korsarzu. :> Nie zabrakło Styxa, Marsa, Kasjopei, Mont Everesta. Jeżeli będziesz robił pokaz to wyjdzie malinowo, do tego ten Orient. xD Natomiast powiem Ci, że możesz być nieco zawiedziony JR1, nawet nie samym efektem a wielkością, ja byłem, a na bf kupiłem 3 pakiety. Ale źle nie jest, zawsze można pokombinować z wystrzeliwaniem fp3 za pomocą tych rakiet. A właśnie, gdzie petardy? Bo domyślam się, że to dopiero I część stuff'u?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę podobnie jak i ja jesteś zwolennikiem mniejszych kostek. I z tego co widzę to wyrwałeś te najlepsze z możliwych na Korsarzu. :> Nie zabrakło Styxa, Marsa, Kasjopei, Mont Everesta. Jeżeli będziesz robił pokaz to wyjdzie malinowo, do tego ten Orient. xD Natomiast powiem Ci, że możesz być nieco zawiedziony JR1, nawet nie samym efektem a wielkością, ja byłem, a na bf kupiłem 3 pakiety. Ale źle nie jest, zawsze można pokombinować z wystrzeliwaniem fp3 za pomocą tych rakiet. A właśnie, gdzie petardy? Bo domyślam się, że to dopiero I część stuff'u?

 

 

W tym roku będą max 3 opakowania fp3 i szelki do zabawy przed 24. Nie chce mi się bawić już rakietami i innymi dziadostwami.

 

endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Wydałem już 470zł a chce wydac ok 900zł zrobie fotke całości jak dojdą fotki planuje kupić na:

 

Maxsem jak będzie Wk na fw

 

Big-Fun jak wystartuje fajna promocja ale na 100% tak będzie

 

I może fajerwerki-korsarz jeżeli będzie fajna ciekawa ekskluzywna oferta.

 

 

 

Zrobię nowe zdjęcie tego co posiadam,może jutro bo widzę że tamto coś się nie wyświetla

 

 

endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemka dobry wybór dokona na maxsemie jak to kupie ?

 

Garden city

Red Dark Worlock

Gorgeousness

Red Brocade

Fire Beauty

Colorful

 

Dzięki za wszystkie odpowiedzi pozdrawiam...

 

 

 

endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn ? : Ogólnie Dobry , lecz chcesz to po 1-szt ?

Ile masz w ogóle Pieniędzy . ?o

 

 

Tak brałbym po 1 sztuce ale czekam jeszcze na oferte BF ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W tą środę powinna do mnie dojść paczka z jw408 dodam fotki jak będę miał czym zrobić. Kolejną paczkę planuje na końcówkę Listopada a początek Grudnia za ok 200zł i to będzie już ostatnia paczka ze sklepów internetowych. Zapewne dokupię coś jeszcze w Biedronce,Lidlu ale to max 30-40zł.

 

 

 

 

 

endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście przez neta nie zamawiam fajerwerków , bo w zasięgu mam pełno sklepów i namiot TOP10 gdzie jest pełno fajerwerków w dobrej cenie. Ale z pewnością na internecie jest większy wybór. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak własnie mamy pake z czym ??? oczywiście że jw408

 

 

531947_432191300219942_1315168987_n.jpg

 

 

Zdjęcie całego stuffu (posiadam jeszcze 24 bomby 2" Spkowskie których nie ma na zdjęciu ponieważ nie chciało mi się ich rozstawiać i 300szt korsarzy)

1240657_432191513553254_1642486888_n.jpg

 

 

endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...