Skocz do zawartości

[JW90] Stuff 2013/2014


JW90

Rekomendowane odpowiedzi

Stuff 2013/2014

Witam w tym roku mam zamiar zrobić stuff za ok 800zł w stuffie na 100% będzie się znajdować JW407 The Legend oraz B7 Extreme. Mam zamiar brać udział w wyprzedaży na big-funie ,ale to będą zakupione pewnie jakieś zabawki :)/> mam zamiar też kupić ok 10 szelek 2" i z 2-4 moźdizerze :)/> Obiecuje że będzie ciekawie:) Zakupy będą robione w sklepie internetowym big-fun oraz w grom-zbigu w Częstochowie.
Cz.1 :pozostałości. Jest.
Cz.2 :zakup na BF Jest.
CZ.3 :może zakup u tomaszka :)?? Dopiero będzie :)
Pierwsza część to pozostałośći :)/>
Foto:
7gIBg.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajnie.

Bedziesz coś jeszczy kupował ponieważ jak narazie sama drobnica?

No raczej mam zamiar kupić za 3-4 konkrety i kostek za 400zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na początek jest dobrze, tylko te 3 pudełka Kellerowskich petard mogłeś już sobie odpuścić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie nie mogłem :) specjalnie one są zamówione ponieważ w tym roku będzie dużo zabawy dużo filmików itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie teraz jak będzie troszke kasy to zrobię zakup u tomaszka :):D a w nim prawie same wyrzutnie i One Row ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz tyle siana dla filmików ? :lol: No ale tak poza tym to jest dobrze. Jak na razie 4/5 bo nie potrzeba tyle dupereli. :P

 

 

Ps. Nie śmierdzą Ci te rury w pokoju siarą ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz tym strzelać w dzień sylwestrowy i nowo-roczny to nie masz szans na wystrzelenie tego co na razie masz na pewno ci zostanie z pudło petard i paczka rakietek

W następnym zamówieniu trzymam cię za słowo

Panowie teraz jak będzie troszke kasy to zrobię zakup u tomaszka smile.giflaugh.gif a w nim prawie same wyrzutnie i One Row ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz tyle siana dla filmików ? :lol: No ale tak poza tym to jest dobrze. Jak na razie 4/5 bo nie potrzeba tyle dupereli. :P/>

 

 

Ps. Nie śmierdzą Ci te rury w pokoju siarą ? :P/>

 

Nie nie śmierdzą mi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz tym strzelać w dzień sylwestrowy i nowo-roczny to nie masz szans na wystrzelenie tego co na razie masz na pewno ci zostanie z pudło petard i paczka rakietek

W następnym zamówieniu trzymam cię za słowo

 

No i na 100% będzie ten zakup u tomaszka za min 130zł:D

Spoko spoko :) będzie robiony Karabinek rakiety nie które będą łączone lontem szybko palnym :0 spoko spoko w grudniu będziecie wszystko widzieć ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

red strobe najgorszy wybór jakiego mogles dokoncac. na 10 odpali Ci połowa przy dobrych wiatrach, ja mialem na handel dla siebie i znajomych 40 paczek. po rozeslaniu pierwwszego rzutu 20 paczek posypały sie gromy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

red strobe najgorszy wybór jakiego mogles dokoncac. na 10 odpali Ci połowa przy dobrych wiatrach, ja mialem na handel dla siebie i znajomych 40 paczek. po rozeslaniu pierwwszego rzutu 20 paczek posypały sie gromy

 

Może wadliwa partia? Miałem raz FP3 Fenix i zamiast flary, petarda 'wypluwała' z siebie takiego jakby rzymiaka zielonego, ale waliła porządnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popytaj.

Od roku większosc wadliwych stroboli.

Mialem generalnie z 2 sklepow (1 zamowienie na 20pak drugie tez) w obu wy[adkach to samo.

Pomoze troche odpalanie na twardym podlozu polozonego strobo, strobo rzucony na ziemie czy cos nie odpali na 100proc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

red strobe najgorszy wybór jakiego mogles dokoncac. na 10 odpali Ci połowa przy dobrych wiatrach, ja mialem na handel dla siebie i znajomych 40 paczek. po rozeslaniu pierwwszego rzutu 20 paczek posypały sie gromy

Czarodziej nie czaruj

 

Ona są tylko do zabawy i mam je pierwszy raz a jak za taką cen to się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

red strobe najgorszy wybór jakiego mogles dokoncac. na 10 odpali Ci połowa przy dobrych wiatrach, ja mialem na handel dla siebie i znajomych 40 paczek. po rozeslaniu pierwwszego rzutu 20 paczek posypały sie gromy

 

 

Z tym co teraz napisałeś zgadzam się w 100%. Miałem to samo. Odpada lont i kruszy się ładunek. Nie polecam

 

Nawet przy odpakowywaniu połowa się ukruszyła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ambitne plany , ale jak na razie stuff nie podchodzi mi do gustu , za dużo kompletnie złych petard ( keller , achtung ) , zamiast rakiet diabolo mogłeś wziąć większe. Zabawa to podstawa , ale znudzi ci się i będzie ci brakować konkretnych rzeczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarodziej nie czaruj

 

Ona są tylko do zabawy i mam je pierwszy raz a jak za taką cen to się opłaca.

 

można ale gdzie sens płacenia jakiejkolwiek kasy za beznadziejny produkt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ambitne plany , ale jak na razie stuff nie podchodzi mi do gustu , za dużo kompletnie złych petard ( keller , achtung ) , zamiast rakiet diabolo mogłeś wziąć większe. Zabawa to podstawa , ale znudzi ci się i będzie ci brakować konkretnych rzeczy :)/>

Spokojnie Pampi :) spokojnie :) na razie nic nie planuję za dużo :) bo nie iwem jak będize z realizacją :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wytrzymałem i musiałem sprawdzić :) i nic sie nie wykrusza może na złą partie trafiliście.

Poniżej filmiku opis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ChinaBoller dobre są ? Chociaż piratce dorówna?Pozdro Jw90 ;]

Nie iwem nie testowałem ,ale słysząłem że te zielone czasem nawet nie rozwalaja się :D tylko sam wybuch a osłonka zostaje jak była :)

A kupiłem je bo na promocji prawie za free ;D a do zabawy będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci , że na twoim miejscu wolałbym kupić wyrzutnie za to. A te "pierdoły" kupić potem , sam tak zrobiłem bo co mi po tym że za pikolaki dam 50 groszy taniej jak za samo JW90 z 41,70 na 19,99 kupilem :D/>.:D/> no ale to moje zdanie :D/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...