Skocz do zawartości

[MajsterD12] Projekty, Zakupy, Pokazy na rok 2013


MajsterD12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę, że szykuje się bardzo dobry pokaz :) Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło po Twojej myśli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę odbiorę pake z fk, zbliżają się ferie będzie trochę wolnego to skończę robić stojaki. Mam dobry i wygodny patent na zmianę układu strzelania z || na V :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Lista rzeczy która znajdzie się w pokazie:

 

 

Z kulek będzie:

 

- 35x 2" SP QM

- 28x 3" JORGE

- 7x 4" KOMETA

 

 

Kostki:

 

4x BS-101

1x JW1020

3x JW06

1x P5420

1x JW2000

1x YHW009

1x TXB389

1x JW32

1x TXB400

1x JW1000

1x JW1019

1x JW4055

2x JW90

1x SFC1661

1x SFC8161

1x P7450

1x TXB363

1x JW31

1x JW163

1x TXB760

 

+ około 28 SS silver tail

 

 

Budżet to około 1,9k, wkrótce wybiorę efekty szelek w KORSARZ'u których użyje, myślę tu głównie o efektach typu silver wave to blue...

 

Więcej info niebawem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro dojdzie dostawa, zmieniłem trochę plan zobaczymy jak to wyjdzie

 

Ostatecznie:

21szt - Bomba 3"

13szt - Bomba 4"

 

 

FPS, pomógł mi zgrać scenariusz ( wielkie dzięki ), bo miałem kilka dziur czasowych, chyba wypada zmienić kompa, bo to on jest sprawcą całego zamieszania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jutro pokaz, pogoda zapowiada się nawet dobra, na miejsce przyjadę około 17:00. Część kostek jest już podpięta pod zapał więc powinienem się wyrobić ;)

 

Od razu napiszę tu co z sekwencjami bo kilka osób mnie już o to pytało, więc z racji że to mój pierwszy tak duży pokaz postanowiłem odpuścić sobie robienie sekwencji SS ( Gdzieniegdzie pojawią się 2 plastry po 5szt SS ) Chcę po prostu opanować dobrze podstawowe rzeczy, jeśli się uda to oczywiście przy kolejnej realizacji postaram się sekwencje. Mimo wszystko widowisko zapowiada się dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowiłem odpuścić sobie robienie sekwencji SS

dajesz za przeproszenie dupci

 

Masz możliwość zrobienia naprawdę super pokazu a rezygnujesz z ss? Myślisz że zrobisz furorę szelkami?

 

No coments

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajesz za przeproszenie dupci

 

Masz możliwość zrobienia naprawdę super pokazu a rezygnujesz z ss? Myślisz że zrobisz furorę szelkami?

 

No coments

 

Prawie to samo powiedziałem... No ale niestety już za późno :xmas_sad:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelając na takim sprzęcie, po takich zapowiedziach, sekwencja chodź jedna to podstawa podstaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wg. mnie majster dobrze robi, po co zepsuć sobie pokaz zbyt dużą ambicją. Metoda małych kroków jest lepsza, tym bardziej, że to nie ostatni pokaz. Poza tym następna realizacja będzie na pewno zaplanowana od podstaw we współpracy z firmą. Sprzęt nie zając i nie ucieknie :) Trzeba umieć mierzyć siły na zamiary. Poza tym z kompem jaki majster ma teraz to miałby laggi w sekwencjach, że ho.

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wg. mnie majster dobrze robi, po co zepsuć sobie pokaz zbyt dużą ambicją. Metoda małych kroków jest lepsza, tym bardziej, że to nie ostatni pokaz. Poza tym następna realizacja będzie na pewno zaplanowana od podstaw we współpracy z firmą. Sprzęt nie zając i nie ucieknie :)/> Trzeba umieć mierzyć siły na zamiary. Poza tym z kompem jaki majster ma teraz to miałby laggi w sekwencjach, że ho.

 

fps

 

 

 

Dokładnie.

 

 

 

BTW.

Za około 2mies. mam zrobić kolejny pokaz, może budżet nie będzie powalał, ale jeśli sprzęt pozwoli to pobawię się w sekwencje... ale tak jak mówię najpierw trzeba od czegoś zacząć a nie od razu porwać się z motyką na słońce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wg. mnie majster dobrze robi, po co zepsuć sobie pokaz zbyt dużą ambicją. Metoda małych kroków jest lepsza, tym bardziej, że to nie ostatni pokaz. Poza tym następna realizacja będzie na pewno zaplanowana od podstaw we współpracy z firmą. Sprzęt nie zając i nie ucieknie :)/> Trzeba umieć mierzyć siły na zamiary. Poza tym z kompem jaki majster ma teraz to miałby laggi w sekwencjach, że ho.

 

fps

 

 

a według mnie no szpan no fun ;)

 

bo co to by był za pokaz samymi ss

 

szpan jest wtedy jak jest szelka 4" czy 5"

 

pokaz dla mnie to głównie sekwencje nad którymi teraz pracuje bo mam na czym. I majster też ma na czym

 

to moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty robiłeś w swoich pierwszych pokazach sekwencje SS ?

 

Wiesz jak robiłem scenariusz dobierając czasy wszystko wydawało się być OK, gdy fps sprawdził u siebie to wychodziły spore różnice czasowe.. i wynikają jedynie ze słabego kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty robiłeś w swoich pierwszych pokazach sekwencje SS ?

 

Wiesz jak robiłem scenariusz dobierając czasy wszystko wydawało się być OK, gdy fps sprawdził u siebie to wychodziły spore różnice czasowe.. i wynikają jedynie ze słabego kompa.

 

Słabego kompa??? To jaki komp do tego potrzebny?? z najnowszym procesorem i7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabego kompa??? To jaki komp do tego potrzebny?? z najnowszym procesorem i7?

 

 

Widać, że jeszcze mało wiesz. Chodzi o to, że słabszy komp generuje laggi w czasie odtwarzania. Ucho tego nie wyłapie, ale na sekwencjach wychodzi wszystko jak na dłoni. Dlatego pokaz powinien obsługiwać ten sam komp, na którym był projektowany.

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pokazie, na razie powiem tyle że wyszło za***iście ! rezerwy były niepotrzebne :D

Większy opis i zdjęcia jutro muszę ochłonąć bo mnie roznosi xd

 

Filmy za tydzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad sekwencji to może Masjter troche racji ma, bo np ja powyliczałem wszystko u siebie , a niestety SS sie rozjechały z muzą...

Ale i tak na jego miejscu bym próbował :P No risk , no fun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie bd robił jednego pokazu na rok, nie wiem po co od razu startować z wysokiego poziomu, tak jak napisał fps metoda małych kroków to najlepsze rozwiązanie tyle w temacie co do sekwencji SS.

 

Ten pokaz na 100% przebił nie jeden "profesjonalny"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...