Skocz do zawartości

Wakacje


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze się wakacje nie zaczęły, a ja już trochę podrobiłem kasy przy różnych usługach. Najwyraźniej nie będę się chciał nudzić w domu i zaciągnę się na jakąś budowę albo składanie pudełek. Nie martwię się o $ na fajerwerki, choć nie ukrywam, że przestałem strzelać w okresie poza Sylwestrem. Cały czas ktoś ma do mnie pretensje za stwarzanie hałasu. Z drugiej strony lipa, że robię prawo jazdy, a za rok... - matura :(. Dobra, przestaję narzekać. Przecież wakacje i tak są najlepsze :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wakacje :mrgreen:
Ja już pod koniec miesiąca wyjeżdżam do Szwajcarii, w celach turystycznych ale i przede wszystkim zarobkowych. :twisted: Wróce pewnie w sierpniu i zaczne obyślać plan na sylwka, bo narazie wogóle nie mam do tego głowy. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wyjeżdżam sobie 18 lipca w góry świętokrzyskie na około 10 dni żeby sobie rowerkiem pojeździć. Co do sylwka to jedna paczka przyjdzie na przełomie czerwiec/lipiec i chyba jeszcze dwie malutkie przyjdą w czasie wakacji jedna z SP a druga z fajerwerkami Surexa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja od razu po zakończeniu szkoły jadę na Mazury, wrócę na początku lipca, pod koniec lipca jadę na 2 tygodnie do WaWy.
W obu tych miejscaqch mam nadzieję że będą pokazy, i że będę miał jak trochę postrzelać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w dzień zakończenia roku będę spać w napiocie z kumplami , potem szóstego lipca jade na kolonie do Bułgarii i jeszcze zamierzam sobie jakiś fajny telefon sprawić a na koniec wakacji urodziny ( 30 sierpień ) . Więc myśle , że w tym roku niebędzie tak źle ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 lat później...
  • 1 rok później...

temat nie najnowszy, ale ciekawa jeste, czy ktoś wybiera się w tym roku za granicę? Jeśli tak, czy myślicie, że maj to nie za wcześnie. W sensie, np grecja - nie bedzie zimno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja wybieram się pod koniec maja do Chorwacji. Wstyd się przyznać ale to pierwszy raz ;)

Sezon zaczyna się dopiero w czerwcu więc będzie jeszcze cisza i spokój (planuję odpocząć a nie szaleć) a pogoda będzie już świetna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...