Skocz do zawartości

Zarabianie pieniędzy


filip11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla zarejestrowanych z reflinku, dzięki (jeśli macie jakieś problemy pisać na pw w cplead.pl)
Uprzedzając pytania mówię, że dane muszą się zgadzać ,np Warszawa ma określony kod pocztowy i nie można go pomylić. Żeby robić akcje od nowa trzeba zmienić ip, zajrzyjcie w google, wujek wam lepiej wytłumaczy niż ja.

MrArlo12, załóż sobie PayPala tak jak ja, to jest legalna strona, można między innymi dzięki niej płacić na serwisach typu allegro. Konto bankowe też może być jeśli oczywiście masz.
Ja mam konto paypal i tam dostaję wypłaty, jak będę potrzebował to wypłacę mamie na konto bankowe (ja swojego nie mam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Informuję was, że dostałem drugą wypłatę z tego serwisu (po odjęciu prowizji naliczanej przez paypal wysłali mi 23.03PLN). Razem mam już 76.68zł -tyle już jest na moim koncie.

Zapraszam was gorąco do zarabiania, każdy da sobie radę. Najlepiej jeśli macie internet z neostrady albo Netii bo tam jest zmienne ip, ja mam stałe i tyle dało się wykrzesać.

 

Dla zarejestrowanych z reflinka oferuję pomoc na pw (cplead.pl) - www.naszbiznes.cba.pl tutaj macie krótki poradnik i mój reflink,mój nick: Wolfxzjeee

PS. Mój Polecony wypłacił właśnie 10,60zł

 

 

300 post :P tyle mam uzbierać do wakacji, taki jest mój cel (przynajmniej 300 :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Cześć, kompletny Off.

Mam do was pytanie macie jakieś swoje sposoby na zarobek bez inwestycji i bez wychodzenia z domu?

Warto, ja na fajerwerki nie lubie wydawać swojej odłożonej kasy, dlatego wpadłem na pomysł. Może znaleźć inne źródło kasy na fajerwerki. Więc do rzeczy:

 

Moim pomysłem jest http://adf.ly/ZG9uk'>http://adf.ly/ZG9uk'>http://adf.ly/ZG9uk jak to działa?

W bardzo prosty sposób. Jest to sprawdzony i popularny serwis jeżeli chodzi o dorobienie sobie do kieszonkowego, możliwe że wielu z was go zna i sprawdziło. :)/>/>

 

Droga do kasy jest prosta.

 

Krok 1. Klikamy w link http://adf.ly/ZG9uk

Krok 2. Klikamy "skip ad"

Krok 3. Rejestrujemy się za darmo/łączymy z fb. Jak komu wygodniej.

Krok 4. Działamy. ;)/>/> A w jaki sposób? Już mówię.

 

Na czym polega zarabianie w tym serwisie.?

Każdy z nas w dzisiejszych czasach dzieli się linkami do wszystkiego.

Dzięki adfly możemy przekonwertować wszystkie te linki w link krótszy ad'a. Po kliknięciu w krótszy link osoba której go wysłaliście zostaje przekierowana na 5 sekund do okna które widzieliście sami po kliknięciu w link http://adf.ly/ZG9uk klika "skip ad" i zostaje przekierowana do strony przed przekonwertowaniem (strony docelowej), a w momencie gdy kliknie skip ad wam zostaje naliczona kasa za rozpowszechnianie reklamy (nawet jeżeli dana osoba ma adblock, tak jak np ja. ;)/>/>)

Waluta w jakiej naliczane są nam pieniądze to dolar, więc każdą kwotę nalezy pomnożyć razy 3+. :)/>/>

Pieniądze możemy wypłacać od 5$, na nasze konto np. PayPal.

Za granicą jest to bardzo popularne, w Polsce temat się rozwija. Zabawa łatwa i przyjemna, a do tego przynosząca zyski. Warto sobie dorobić w ten sposób.

Właściwie nie ma limitów. Link można zapętlać do woli i umieszczać na dowolnych stronach/forach/fb/priv itp. Dobrze umieszczony link będzie na nas zarabiał i zarabiał właściwie bez końca.

Jedyne co jest niedozwolone to bycie poleconym dla osoby z 1 ip. Czyli np z rodziny.

Za każdą osobę poleconą mamy 20% jej zarobków. Więc jeżeli ona zarabia to my również z tego powodu się cieszymy.

W razie jakichkolwiek pytań pisać niżej, lub bezpośrednio do mnie.

 

Pozdrawiam i miłego zarabiania

Paweł. :)/>/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#up

 

Nie szukam jeleni, pokazuje sprawdzony sposób na dorobienie do kieszonkowego, przecież każdy z nas wysyła sobie nawzajem linki, jak ktoś chce zarobić więcej to znajdzie sposób by wstawić link w miejsce na którym zarobi. Wystarczy poczytać opinie w internecie na ten temat.

 

#maciek

 

Bogactwa nikomu nie obiecuje. ;)

Myślę że kilkadziesiąt dolców miesięcznie to dorobienie do kieszonkowego.

Jak się tak kilka miesięcy odłoży to można skleić całkiem fajny stuff. :)

Pozdrawiam i zachęcam do wypróbowania.

W razie jakichkolwiek pytań śmiało proszę pisać, służę pomocą. Chętnie pokażę kilka sztuczek, np zapętlanie linków. http://adf.ly/ZHC5z :)

 

Pozdrawiam

Miłego zarabiania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metoda stosowana przez idiotów jak na moje :) Nie zarobisz w ten sposób więcej jak 5zł lepiej weź się do normalnej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metoda stosowana przez idiotów jak na moje :)/> Nie zarobisz w ten sposób więcej jak 5zł lepiej weź się do normalnej roboty.

 

Okazuje się że można zarobić więcej niż 5 zł i to szybciej niż Ci się wydaje.

To że konwertuje link co zajmuje mi mniej niż chwilę, a przynosi mi zysk nie znaczy że nie mam czasu na normalną robotę. :)

Ciągle powtarzam że jest to sposób na dorobienie do kieszonkowego, a nie na 2 pensję. Jak mówię że można na tym zarobić na pakę fajerwerków to nie piszę "na moje to..." tylko mówię że można bez większego problemu bo jestem tego pewien. :)

I czemu nazywasz ludzi przedsiębiorczych idiotami.

To jest zwyczajny system, jest akcja, jest reakcja.

Ktoś ogląda reklamę, za którą reklamotwórcy płacą, a pośrednik dzieli się z tobą zyskami jakie z tego tytułu czerpie. To jest dość proste i logiczne.

Zapraszam udowodnij mi że nie zarobię więcej niż 5 zł. Sam spróbuj i się przekonaj, że nawet średniointeligentna małpa umiąca liczyć zarobi 5zł. :)

 

Pozdrawiam i liczę na jakieś sensowne argumenty

Miłego zarabiania

Paweł. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się że można zarobić więcej niż 5 zł i to szybciej niż Ci się wydaje.

To że konwertuje link co zajmuje mi mniej niż chwilę, a przynosi mi zysk nie znaczy że nie mam czasu na normalną robotę. :)

Ciągle powtarzam że jest to sposób na dorobienie do kieszonkowego, a nie na 2 pensję. Jak mówię że można na tym zarobić na pakę fajerwerków to nie piszę "na moje to..." tylko mówię że można bez większego problemu bo jestem tego pewien. :)

I czemu nazywasz ludzi przedsiębiorczych idiotami.

To jest zwyczajny system, jest akcja, jest reakcja.

Ktoś ogląda reklamę, za którą reklamotwórcy płacą, a pośrednik dzieli się z tobą zyskami jakie z tego tytułu czerpie. To jest dość proste i logiczne.

Zapraszam udowodnij mi że nie zarobię więcej niż 5 zł. Sam spróbuj i się przekonaj, że nawet średniointeligentna małpa umiąca liczyć zarobi 5zł. :)

 

Pozdrawiam i liczę na jakieś sensowne argumenty

Miłego zarabiania

Paweł. ;)

 

Klikasz w link i czekasz 5sec... Gdy już klikniesz skip adv kieruje Cie na drugą równie idiotyczną stronę...

 

Przez co zwykłe przeglądanie internetu przeradza się w oglądanie reklam...

 

Człowieku nie nazwę takiej osoby "przedsiębiorczej" bo wciska ludziom linki które nie kierują do tego co szukam a od reklamy do reklamy.

 

Dla takich jak Ty przydałby się kurier który przed dostarczeniem przesyłki pokazuje Ci przez godzinę reklamy i dopiero jak obejrzysz reklamy możesz odebrać paczkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy na tym forum można wysyłać linki do innych forum o innej tematyce, ale łapcie post mojego znajomego. :)http://zarabiam.com/Temat-Wyplata-Adf-ly-za-Sierpien-2013-40-28-75752

 

#up

 

ustawić możesz dowolnie...

 

Masz stronę np. Demotywatory.pl

 

A tutaj masz demoty z adfly. http://adf.ly/ZJaG7

 

Jest tylko 1 reklama i tylko 5 sekundowa i docierasz do demotów.

 

Więc Twoje porównanie z godzinnym słuchaniem reklam jest słabe, dodam tylko że ja np nigdy nie widziałem reklamy żadnej z tego, bo mam adblocka, a kase i tak nabija, nawet za osoby z adblockiem.

Niewiele jest sposobów na zarobek w internecie bez inwestycji ani grosza, a tutaj właśnie taki pomysł daje. :)

 

Komentarzy typu "idź z tym gównem" nie będę komentował, bo są nieco oderwane od rzeczywistości.

 

Pozdrawiam i zapraszam do klikania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam,

Korzystając z okazji,że udzielam się na forum postanowiłem zaproponować każdemu użytkownikowi szansę na nieograniczone zarobki :)

 

Od niedawna jestem członkiem Klubu Biznesowego SAMOGRAJ i chcę się z Panem/Panią podzielić tą dobrą wiadomością. Temat jest bardzo interesujący, ale z uwagi na złożoność całego projektu nie jestem w stanie Panu/Pani przekazać wszystkich korzyści związanych z przynależnością do tego Klubu.

 

Wszystkie szczegółowe informacje znajdzie Pan/Pani na poniższej stronie:

https://www.samograj.pl/vcard/show/speMpQ

 

Proszę nie traktować tego jako SPAM/ZWYKŁĄ REKLAME bo nie ma to nic z tym wspólnego.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Witajcie! Na SB trochę się zagotowało po moim wpisie, jak zarobić trochę grosza przez Internet w łatwy i szybki sposób :) Poniżej znajduje się poradnik, jednak przed tym mini FAQ:

 

1) Ile mogę zarobić?

Odpowiedź: To zależy, ile stron masz w programie oraz to, czy dana strona wypłaci pieniądze. Niestety, większość serwisów istnieje dwa-trzy miesiące, po czym przepada bez śladu bądź przestaje wypłacać

 

2) Czy to jest legalne?

Odpowiedź: I tak i nie. W polskim prawie zarabianie przez Internet jest dozwolone, jednak niekiedy serwisy blokują konta za używanie robotów

 

3) Co z podatkiem?

Odpowiedź: Jeśli roczny dochód nie przekracza 3091 PLN, niczego nie musisz odprowadzać

 

4) Jak poruszać się po stronie zarobkowej?

Odpowiedź: 99% to są strony anglojęzyczne. Jeśli masz trudności, użyj translatora. Większość stron oparta jest na tym samym skrypcie, więc jeśli zrozumiesz jedną stronę, zrozumiesz pozostałe

 

5) Gdzie mogę wypłacić pieniądze?

Odpowiedź: PayPal, ale też Payza, Perfect Money, Bitcoin itp.

 

6) Jakie jest minimum do wypłaty?

Odpowiedź: To zależy od serwisu, ale najczęściej $2

 

7) Jaki jest dzienny zarobek?

Odpowiedź: To również zależy od serwisu, ale dzienny zarobek waha się od 0.02$ do 0.05$ z jednej strony, więc niewiele, ale jak połączysz 20 stron, to masz $1 i więcej dziennie

 

8) Czy można zarobić więcej z jednej strony?

Odpowiedź: Oczywiście! Wynajmując poleconych, rozwiązywać mini zadania, np. rejestracje w innym serwisie. Jednak nie polecam inwestować pieniędzy, ponieważ możecie je stracić

 

9) Czy da się zarobić z takich stron pośrednio?

Odpowiedź: Jasne! Poniżej krótko opiszę serwis RefbackBank

 

10) Czy program ma wirusa?

Odpowiedź: Niektóre programy antywirusowe mogą go potraktować jako zagrożenie, ale ja go używam i nie odczułem, żeby ewentualny wirus wykradał mi hasła

 

11) Czy muszę instalować Clickers Solver?

Odpowiedź: Nie musisz. Ja nie posiadam

 

12) Ile wypłacasz w ciągu miesiąca?

Odpowiedź: 10-100 zł. Zależy od ilości stron i od tego, czy dany serwis w ogóle wypłaci

 

13) Skąd wziąć strony do zarobku?

Odpowiedź: Rejestrujesz się w RefbackBank z linku poniżej, logujesz się, potem klikasz w zakładkę "Sites" i tam masz 68 serwisów zarobkowych. Jak dodatkowo na nich zarobić dzięki RefbackBank, wytłumaczę to poniżej

 

14) Skomplikowane...

Odpowiedź: Dla początkującego tak, ale z czasem nabierzesz wprawy :)

 

 

Zaczynamy!

 

Zapoznaj się z programem za pomocą tego linku: http://forum.zarabia...dnik-15939.html

 

Poradnik jest bardzo ładnie wykonany, krok po kroku, jest czytelny i przejrzysty

 

Po wgraniu pluginu i aktywacji klikania reklam w serwisie poprzez programik, od czasu do czasu przepiszesz kod captcha oraz cyfrę. Logiczne jest, że żeby zarabiać ze strony, trzeba najpierw założyć konto :)

Strony masz na RefbackBank. Poniżej znajduje się opis serwisu

 

Jestem skłonny wygenerować Ci klucze, ponieważ niedługo będę posiadaczem konta VIP i nie będziesz musiał czekać trzech godzin na wygenerowanie nowego klucza, jak jest na koncie Standard, czyli bezpłatnym. Przesyłasz mi na PW:

a) nazwę strony

b) nick użyty w serwisie

A ja za to wysyłam Ci klucz i plugin do programu

 

Chcesz dodatkowo zarobić na refbacku? Refback polega na tym, że jeśli zapiszesz się z banera do serwisu, dostajesz np. 70% zarobku z tego, ile dla danej osoby zarobiłeś będąc poleconym

Z tego względu polecam Ci ten serwis: https://refbackbank.com/ref-Server/

Właścicielem jest Polak i wypłaciłem już z RefbackBank 8.21$

 

Po rejestracji w serwisie z refbackiem, kliknij na plus po prawej stronie banera strony, w której się zapisałeś i podaj swój nick użyty na stronie zarobkowej na której się zapisałeś i potwierdź. I tyle! Strony masz w zakładce "Sites" oraz "New"

 

W razie czego służę pomocą :)

 

Moje wypłaty, żeby zachęcić Was do zarabiania. Znajdują się tutaj również wypłaty z serwisów, których nie mam w Multiclickerze, np. MyPay. Wypłaty będą aktualizowane (wszystkie w jednym miesiącu i kiedy zacznie się nowy miesiąc, wypłaty z poprzedniego będą kasowane i zastępowane z obecnego)

 

Sejfik - 6.49 PLN 14.11.16

Cliquesteria - 4.41$ 01.11.16

__________________________

24.65 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Październik zamykam z kwotą wypłat 31 PLN. Niewiele, ale na jakieś fajerwerki zawsze się przyda :) W listopadzie zlecę przynajmniej trzy wypłaty na $9 i może coś jeszcze wpadnie (nie pamiętam stanu kont w serwisach)

 

A może ktoś chce spróbować sił w recyklingu śmieci? Firma ma oddziały w różnych krajach na świecie i zajmuje się, jak już wspomniałem recyklingiem.

Jak to działa? To proste! Minimalna inwestycja to €20, za to masz 100 kg śmieci, rozdrabniasz i granulujesz - wszystko dzięki paru kliknięciom myszki!

Jeden cykl trwa miesiąc. Na start otrzymujesz €20 za darmo

Z każdych €20 po roku masz €55, czyli jesteś €35 na plusie, czyli jakieś 150 PLN

Pokalkulujcie sobie: https://recyclix.com/pl/calc/index/

 

Maksymalnie (bez usprawnień) możesz zainwestować €1000 czyli 5000 kg śmieci, a to rocznie €1260 czystego zysku, czyli ponad 5200 PLN :)

Po link zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się domyślam jak :) Zarobek z buxów jest dla tych, co nie wiedzą, jak zarobić w innych serwisach, a swoją drogą zarabianie na buxach jest dla początkujących ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...